دوربین های مدار بسته

dcd1411339910-739x583

کاربرد اصلی و عمده دوربین های مداربسته در سیستم های حفاظتی است اما کاربرد های آن به سیستم های حفاظتی محدود نبوده و از آن فراتر میرود کاربردهایی از قبیل کاربردهای پلیسی ، نظامی، فضایی ،صنعتی ، کنترل ترافیک ، ارتباطات ویدیویی، و تصویر برداری نامحسوس.خدمات رایان پشتیبان در این زمینه:

مشاوره حضوری و طراحی پلن اولیه

 ارائه خدمات کنترل از راه دور تصاویر

مشاهده تصاویر از طریق آنتن مرکزی جهت مجتمع های مسکونی

نرم افزار و وب سایت

careerbuilder-ar_post-2442

طراحی و مشاوره در زمینه ایجاد انواع  نرم افزار

طراحی و تولید انواع وب سایت های استاتیک و داینامیک

تولید نرم افزار های سفارشی

پشتیبانی نرم افزار ها و وب سایت ها

فروش

fuse-framework_medica3

ارائه انواع تجهیزات کامپیوتری ، لپ تاپ ، پرینتر ، کارتریج و تجهیزات شبکه

ارائه انواع کامپیوتر، لپ تاپ ، نوت بوک

فروش انواع پرینتر و اسکنر و فکس

ارائه انواع کارتریج hp , Samsung

و ….

خدمات حضوری

remote_support

بازديد دوره‌اي از كليه مراكز – تهيه و تنظيم شناسنامه سخت‌افزاري و نرم‌افزاري سيستم، ادوات و تجهيزات انفورماتيكي

سرويس اوليه كليه سيسمتهاي رايانه‌اي – تعمير دستگاه‌هاي معيوب و نصب نرم‌افزارهاي لازم

انجام رفع نواقص ( سخت‌افزاري و نرم‌افزاري ) بر اساس اعلام كارفرما – به روز رساني آنتي ويروس و نصب patch هاي امنيتي

سرويس ادواري از كليه تجهيزات و ادوات رايانه‌اي و انجام كنترلهاي لازم (QC)- ثبت و بايگاني كليه مراحل خدمات پشتيباني

ارائه و ثبت كليه مشخصات سخت‌افزاري و نرم‌افزاري مورد نياز به تقكيك مكان، و تجهيزات و…- ارائه مشاوره‌هاي مورد نياز جهت بهينه‌سازي سيستم‌هاي رايانه‌اي

شبکه

slide5

استفاده از شبکه های کامپيوتري در سالهای اخير رشدي فزاينده داشته و به موازات آن سازمان ها اقدام به برپا سازی شبکه نموده اند . برپا سازي هر شبکه کامپيوتری تابع مجموعه سياست هایي است که با استناد به آن در ابتدا طراحي منطقي شبکه و در ادامه طراحي فيزيکي، انجام خواهد شد.همچنین بایستی طراحی و پیاده سازی آنها مطابق با نیازهای سازمان و اهداف بلند مدت آن  و همچنین کاهش هزینه های بهینه سازی و پیاده سازی مجدد آن انجام پذیرد. خدمات رایان پشتیبان در زمینه شبکه:
مشاوره در زمینه راه اندازی انواع شبکه های کابلی و وایرلس – مشاوره، طراحی و پیاده سازی زیر ساخت شبکه های کامپیوتر – توسعه و راه اندازي تجهيزات شبکه – راه اندازي تمامی سرویس های سرور

تعمیرات دوره ای

what-should-youar-it-support-ecover-326350418

سرویس و نگه داری پیشگیرانه (Preventive Maintenance) فرآیندی است که طی آن بازدیدهای دوره ای از تجهیزات و کامپیوتر ها طبق برنامه های زمانبندی شده صورت می پذیرد تا احتمال بروز اشکال و خرابی به حداقل رسانده شود. شرکت رایان پشتیبان در راستای تحقق این امر خدمات تعمیرات دوره ایی جهت بهبود وضعیت سیستم و طول عمر تجهیزات را ارئه میدهد.

تعمیرات

Products-Electronic-Breakdown-lg

شرکت رایان پشتیبان مجهزترین و تخصصی ترین مرکز تعمیرات و بررسی و رفع عیب نرم افزاری و سخت افزاری لپ تاپ ، کامپیوتر، پرینتر، فکس و اسکنر با بیش از …. سال سابقه و با حضور کادری مجرب ، متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه تعمیرات  تجهیزات کامپیوتری در کو تاهترین زمان و با کمترین هزینه ممکن  تعمیرات به کلیه نهادها ، ارگانها ، سازمانها و مراکز اداری ، صنعتی ، بازرگانی و تجاری و خدماتی ارائه می نماید .

پشتیبانی آنلاین

onlinesupport01

کارشناسان ما آماده ارائه خدمات تلفنی و اینترنتی به مشتریان محترم می باشند و جهت تسریع در امر رفع اشکال کاربران ما سعی بر این داریم که اشکلات فنی را در کوتاهترین زمان ممکن به صورت تلفنی و یا ریموت مرتفع نمائیم تا سطح رضایتمندی مشتریان را افزایش دهیم.

پشتیبانی

333

پشتیبانی شبکه، وابستگی سیستم‌ها به همدیگر و گسترش و ایجاد شبکه‌های کامپیوتری و پشتیبانی شبکه موجب شده است که مدیران ارشد سازمانها نیاز داشته باشند تا همواره از آخرین وضعیت تجهیزات شبکه برای بررسی کارکرد و راندمان سازمان مورد مدیریت خود اطلاع داشته و قادر باشند و به موقع تصمیم‌گیری نمایند. با گسترش استفاده از سیستم‌های رایانه‌ای در ادارات ، سازمانها و شرکت‌ها در کشور، لزوم استفاده از شبکه‌های کامپیوتری و نصب و راه اندازی شبکه – پشتیبانی سخت افزار – مشاوره انفورماتیک روز به روز افزایش می‌یابد. با این احوال لزوم داشتن تیم پشتیبانی شبکه و مدیریت شبکه در همه شرکتها و سازمانها امری لازم و ضروری می باشد .