تعرفه خدمات شبکه

تعرفه خدمات شبکه

خدمات و سرویس های شبکه امروزه بسیاری از فعالیت هایی را که در شرکت ها و ادارات انجام می شود و به صورت دوره ای و توسط افراد مختلفی انجام می گیرد پوشش می دهد. در گذشته برای استفاده از یک سری اطلاعات و داده ها که در یک مجموعه بین چند نفر مورد نیاز بود، از فضاهای ذخیره مانند هارد دیسک، فلش مموری و … استفاده می شد که به کار بردن آن ها معمولاً زمان بر بود و روال کار را به مقدار زیادی کند می کرد؛اما امروزه از شبکه های کامپیوتری استفاده می شود تا کاربران بتوانند در یک مجموعه با هم در ارتباط باشند و اطلاعات و داده ها را همگی بر روی سیستم خود داشته باشند و از آن استفاده کنند. به همین علت خدمات شبکه با تعرفه های مختلفی بسته به شرایط کاری ارائه شد و روند کار را به سرعت بالا برد. خدماتی که تحت شبکه انجام می گیرند گاهی در حد صدها سیستم است و وسعت بالایی دارد و برخی اوقات بین دو کامپیوتر اجرا می شود.

تعرفه های خدمات شبکه و راه اندازی آن

اولین اقدامی که در این مورد صورت می گیرد، راه اندازی یک شبکه است که باید توسط متخصصین نرم افزار و سخت افزار کامپیوتری انجام گیرد. به همین علت است که در ادارات رفع و رجوع پرونده ها در اتاق کارمندان بسیار کمتر شده و می توانند از طریق شبکه های کامپیوتری به سرعت این اطلاعات را به هم انتقال دهند و امنیت آن ها را نیز بالا ببرند.

تعرفه های خدمات شبکه

راه اندازی یک شبکه بسته به سیستم هایی که قرار است در آن شبکه کار کنند، نرم افزارهای موجود در شبکه و مواردی از این قبیل در بازه ی زمانی مختلف صورت می گیرد. البته خدمات شبکه فقط منحصر به شرکت ها و ادارات نیست و در منازل نیز ممکن است سیستم های مختلفی به هم متصل شوند.
اتصال سیستم ها به هم از طرق مختلف مانند کابل، وای فای، مودم و مواردی از این قبیل است که بسته به نیاز کاربران از آن ها بهره گرفته می شود. در کنار سیستم های رایانه ای،ابزار جانبی مانند پرینتر، فکس و… نیز ممکن است در این شبکه حضور داشته باشند و از آن ها استفاده شود.
یکی از مزایای شبکه، امنیت بالای اطلاعات است که سبب می شود تا در صورتی که یک سیستم از کار افتاد، بتوان اطلاعات را از روی سیستم های دیگر برداشت کرد. همچنین با قرار دادن کدهای امنیتی بر روی شبکه می توان دسترسی افراد متفرقه را به این اطلاعات غیر ممکن کرد.

اگر رایان پشتیبان انتخاب شما بود!

ما در جلسات حضوری با کارکنان شرکت شما نیازهای شمار را می‌سنجیم. فرم‌های استانداردی در اختیارتان قرار خواهیم داد و بر اساس آن می توانیم به شما پیشنهاد دهیم. به صورت یک دیدار حضوری از مشتریان ما مشورت بگیرید.

اگر با رایان پشتیبان قرارداد بستید!

زیرساخت های شبکه های شما و سروری و سرویسی را به حد استاندارد برای شما عزیزان می‌رسانیم. بر اساس حجم کاری و نیاز شما ، متخصصین ما از 8 ساعت در هفته تا به صورت تمام وقت به شما پشتیبانی آنلاین خواهد داد.

شما باما ادامه خواهید داد!

ما یک شرکت با متخصین مجرب ارائه دهنده خدمات کامل پشتیبانی شبکه و خدمات شبکه هستیم، یعنی پیش تر از همه مواظب هستیم تا تداوم کسب و کار شما به خطر نیوفتد. علاوه براین راهکارهایی در امر پیشرفت کسب و کارتان را نیز ارائه خواهیم داد.

تعرفه خدمات شبکه رایان پشتیبان

تعرفه خدمات شبکه و عوامل مؤثر بر آن

برای این که یک شبکه به درستی کار کند باید توسط نیروی متخصص راه اندازی و سپس چک شود. این نیروها اکثر اوقات از بیرون فراخوانده می شوند. تعرفه خدمات شبکه در یک محدوده ی خاص است که البته این محدوده ی قیمتی به صورت جز به جز مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال برای هر کامپیوتر که باید به شبکه متصل شود تعرفه خاص در نظر گرفته می شود. دستگاه های جانبی تعرفه های مختلفی دارند و نرم افزارهایی که بر روی هر رایانه باید در شبکه فعال باشد نیز بر تعرفه خدمات شبکه مؤثر است.
ممکن است شبکه از ابتدا راه اندازی شده باشد و نیاز به حذف یا اضافه کردن سیستم های جدید بر روی آن باشد. در این صورت نیز بر اساس مقدار کاری که باید انجام شود این تعرفه تعیین می شود.
خدمات که برای شبکه انجام می شود در برخی موارد یک بازرسی یا ارائه گزارش از عملکرد شبکه است و فرد متخصص در این زمینه با بررسی شبکه و در صورت نیاز رفع ایرادات ممکن به بهتر کار کردن شبکه کمک می کند. همچنین بررسی و گزارش نویسی نیز تعرفه خاص خود را دارد که باز هم بسته به وسعت شبکه متفاوت است.
برای بالا بردن امنیت شبکه جهت اطلاعات سری معمولاً نیاز به افزایش امنیت شبکه است که هر چه سیستم های امنیتی حرفه ای تر باشند بر روی تعرفه ی خدمات شبکه تاثیرگذارترند و آن را افزایش می دهند.

عوامل موثر در تعرفه خدمات شبکه

چگونه می توان تعرفه خدمات شبکه را کم کرد؟

با توجه به این که در اکثر موارد صرفه جویی در هزینه ها می تواند به سیستم کمک زیادی کند، بهتر است که روش هایی که تعرفه خدمات شبکه را کم می کند به کار گرفته شود.
– وسعت شبکه را به مقدار مورد نیاز سیستم و کارمندان راه اندازی کنید. اگر نیاز به افزایش این شبکه باشد در آینده هم می توانید در صورت نیاز آن را وسعت دهید. به همین علت هزینه ها و تعرفه های مازاد را برای داشتن شبکه بیش از حد نیاز صرف نکنید.
– آموزش های لازم را برای کار صحیح با شبکه به کارمندان بدهید تا ایراد کمتری در سیستم به وجود آید و نیاز به خدمات شبکه و پشتیبانی کمتری داشته باشید.
– سیستم امنیتی شبکه خود را در حد نیاز انتخاب کنید تا هزینه ی مازاد پرداخت نکنید.

در صورتی که به اطلاعاتی در خصوص قرارداد پشتیبانی شبکه نیاز دارید از طریق لینک زیر مراجعه کنید:

قرارداد پشتیبانی شبکه

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of