خدمات کابل کشی ، داکت کشی، پسیو و اکتیو شبکه در ونک

شرکت رایان پشتیبان یکی از بهترین ارائهخدمات کابل کشی ، داکت کشی، پسیو و اکتیو شبکه در تهران و دیگر نقاط می‌باشد که با مجهزترین و با کیفیت‌ترین تجهیزات پسیو شبکه و هم چنین با بهترین تعرفه خدمات پسیو شبکه انجام  پروژه‌های زیر ساخت شما را بر عهده می گیرد. تخصص کارشناسان ما سبب می شود شما از در کسب و کار خود بهترین‌ باشید.

خدمات کابل کشی ، داکت کشی، پسیو و اکتیو شبکه در ونک

گزینش بهترین قیمت خدمات پسیو شبکه:

در همه ی پروژه‌ها قیمت اجرای پسیو شبکه، اصلی ترین فاکتور برای آغاز و به انجام رسیدن آن است. خیلی از پروژه‌ها در مرحله برآورد هزینه، به علت زیاد شدن قیمت‌ها از بودجه تأمین شده، به مرحله اجرا نمی رسد! در نتیجه اصلی ترین فاکتور در اجرای زیرساخت شبکه، برآورد بهتر هزینه اجرای پروژه پسیو است. برای این که بتوانید بهترین هزینه را در نظر داشته باشید، می بایست به نکات پایین اهمیت زیادتری بدهد :

۱- مشخص کردن اهداف تعیین شده و درست از اجرای زیر ساخت شبکه

۲- گزینش صحیح نوع ابزراها و تجهیزات پسیو شبکه مناسب با بودجه و اهداف مشخص شده

۳- برآورد دقیق تعداد ، متراژ و اندازه اجناس مصرفی برای ممانعت از هدر دادن منابع

۴- استاندارد سازی کابل کشی و ترانکینگ شبکه به شکل ساخت یافته

اجرای کابل‌کشی شبکه:

با گرد آوری اطلاعات دقیق و طراحی نقشه کابل‌کشی شبکه به همراه تجربیات و مهارت‌های بالای متخصصان شرکت رایان پشتیبان در زمینه اجرای پروژه‌های کابل‌کشی شبکه این اطمینان را به شما خواهد داد که قسمت های گوناگون ساختار داخل  سازمانی شما می‌توانند بدون هیچ‌گونه ریسک امنیتی و از دست رفتن اطلاعات حفاظت شده و بدون اشکال و قطعی با همدیگر ارتباط داشته باشند و در پایان این اطمینان را به شما خواهیم داد که تجارت شما بدون هیچ‌گونه اشکالی در بالاترین سطح عملکرد، زیادتری بهره‌وری را دارد.

اجرای کابل کشی و ترانکینگ، داکت کشی شبکه، آرایش رک قسمت های مهمی از نصب و راه‌اندازی شبکه کامپیوتری می باشد. پس دارا بودن یک شبکه پرسرعت، مستلزم کابل کشی و زیرساخت استاندارد و باکیفیت می باشد.

خدمات نصب و راه‌اندازی کابل دیتا:

نصب و راه اندازی کابل‌های دیتا باید به وسیله ی یک مجری قابل اعتماد و حرفه ای انجام شود، چرا که در این ساختار، منتقل کردن صدا، متن، اطلاعات محرمانه و خیلی از موارد دیگر از انواع سیگنال‌های مهم سازمان میان واحدهای گوناگون جابه‌جا می شود. صرف نظر از اینکه چه اطلاعاتی در این سیستم منتثل می گردند انتقال دقیق اطلاعات یک جزء حیاتی از این سیستم به شمار می رود. خدمات کابل کشی دیتا به وسیله ی متخصصان با تجربه و حرفه‌ای این اطمینان را خواهد داد که این سیستم برحسب استانداردهای دنیا و بدون ریسک امنیتی اجرا شود.

اصلی ترین خدمات اکتیو شبکه در شرکت رایان پشتیبان:

  • نصب و راه‌اندازی دامین و سرویس‌های مربوط با آن
  • راهکارهای مجازی سازی سرور، نصب و پشتیبانی (Hyper-V و VMware ESXi و …)
  • راهکارهای مدیریت اینترنت، مدیریت مانیتورینگ و پهنای باند
  • مشاوره و عرضه راهکارهای جامع بک آپ گیری و بازیابی اطلاعات
  • ارائه سرویس‌های مبتنی بر VOIP
  • نصب و راه‌اندازی ایمیل سرور
  • نصب و کانفیگ فایروال‌های سخت افزاری و نرم افزاری و UTM
  • نصب و پیکربندی تجهیزات سخت‌افزاری تحت شبکه با برندهای سیسکو، میکروتیک، HP ،SuperMicro ،Juniper ،Intel و …

مطلب مرتبط:

برون سپاری خدمات شبکه یا واگذاری خدمات شبکه

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *