کاربرد اصلی و عمده دوربین های مداربسته در سیستم های حفاظتی است اما کاربرد های آن به سیستم های حفاظتی محدود نبوده و از آن فراتر میرود کاربردهایی از قبیل کاربردهای پلیسی ، نظامی، فضایی ،صنعتی ، کنترل ترافیک ، ارتباطات ویدیویی، و تصویر برداری نامحسوس.خدمات رایان پشتیبان در این زمینه:

مشاوره حضوری و طراحی پلن اولیه

ارائه خدمات کنترل از راه دور تصاویر

مشاهده تصاویر از طریق آنتن مرکزی جهت مجتمع های مسکونی

 

 

طراحی و مشاوره در زمینه ایجاد انواع  نرم افزار

طراحی و تولید انواع وب سایت های استاتیک و داینامیک

تولید نرم افزار های سفارشی

پشتیبانی نرم افزار ها و وب سایت ها

ارائه انواع تجهیزات کامپیوتری ، لپ تاپ ، پرینتر ، کارتریج و تجهیزات شبکه

ارائه انواع کامپیوتر، لپ تاپ ، نوت بوک

فروش انواع پرینتر و اسکنر و فکس

ارائه انواع کارتریج hp , Samsung

و ….

بازديد دوره‌اي از كليه مراكز – تهيه و تنظيم شناسنامه سخت‌افزاري و نرم‌افزاري سيستم، ادوات و تجهيزات انفورماتيكي

سرويس اوليه كليه سيسمتهاي رايانه‌اي – تعمير دستگاه‌هاي معيوب و نصب نرم‌افزارهاي لازم

انجام رفع نواقص ( سخت‌افزاري و نرم‌افزاري ) بر اساس اعلام كارفرما – به روز رساني آنتي ويروس و نصب patch هاي امنيتي

سرويس ادواري از كليه تجهيزات و ادوات رايانه‌اي و انجام كنترلهاي لازم (QC)- ثبت و بايگاني كليه مراحل خدمات پشتيباني

ارائه و ثبت كليه مشخصات سخت‌افزاري و نرم‌افزاري مورد نياز به تقكيك مكان، و تجهيزات و…- ارائه مشاوره‌هاي مورد نياز جهت بهينه‌سازي سيستم‌هاي رايانه‌اي

استفاده از شبکه های کامپيوتري در سالهای اخير رشدي فزاينده داشته و به موازات آن سازمان ها اقدام به برپا سازی شبکه نموده اند . برپا سازي هر شبکه کامپيوتری تابع مجموعه سياست هایي است که با استناد به آن در ابتدا طراحي منطقي شبکه و در ادامه طراحي فيزيکي، انجام خواهد شد.همچنین بایستی طراحی و پیاده سازی آنها مطابق با نیازهای سازمان و اهداف بلند مدت آن  و همچنین کاهش هزینه های بهینه سازی و پیاده سازی مجدد آن انجام پذیرد. خدمات رایان پشتیبان در زمینه شبکه:
مشاوره در زمینه راه اندازی انواع شبکه های کابلی و وایرلس – مشاوره، طراحی و پیاده سازی زیر ساخت شبکه های کامپیوتر – توسعه و راه اندازي تجهيزات شبکه – راه اندازي تمامی سرویس های سرور

سرویس و نگه داری پیشگیرانه (Preventive Maintenance) فرآیندی است که طی آن بازدیدهای دوره ای از تجهیزات و کامپیوتر ها طبق برنامه های زمانبندی شده صورت می پذیرد تا احتمال بروز اشکال و خرابی به حداقل رسانده شود. شرکت رایان پشتیبان در راستای تحقق این امر خدمات تعمیرات دوره ایی جهت بهبود وضعیت سیستم و طول عمر تجهیزات را ارئه میدهد.

شرکت رایان پشتیبان مجهزترین و تخصصی ترین مرکز تعمیرات و بررسی و رفع عیب نرم افزاری و سخت افزاری لپ تاپ ، کامپیوتر، پرینتر، فکس و اسکنر با بیش از …. سال سابقه و با حضور کادری مجرب ، متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه تعمیرات  تجهیزات کامپیوتری در کو تاهترین زمان و با کمترین هزینه ممکن  تعمیرات به کلیه نهادها ، ارگانها ، سازمانها و مراکز اداری ، صنعتی ، بازرگانی و تجاری و خدماتی ارائه می نماید .

کارشناسان ما آماده ارائه خدمات تلفنی و اینترنتی به مشتریان محترم می باشند و جهت تسریع در امر رفع اشکال کاربران ما سعی بر این داریم که اشکلات فنی را در کوتاهترین زمان ممکن به صورت تلفنی و یا ریموت مرتفع نمائیم تا سطح رضایتمندی مشتریان را افزایش دهیم.

پشتیبانی شبکه، وابستگی سیستم‌ها به همدیگر و گسترش و ایجاد شبکه‌های کامپیوتری و پشتیبانی شبکه موجب شده است که مدیران ارشد سازمانها نیاز داشته باشند تا همواره از آخرین وضعیت تجهیزات شبکه برای بررسی کارکرد و راندمان سازمان مورد مدیریت خود اطلاع داشته و قادر باشند و به موقع تصمیم‌گیری نمایند. با گسترش استفاده از سیستم‌های رایانه‌ای در ادارات ، سازمانها و شرکت‌ها در کشور، لزوم استفاده از شبکه‌های کامپیوتری و نصب و راه اندازی شبکه – پشتیبانی سخت افزار – مشاوره انفورماتیک روز به روز افزایش می‌یابد. با این احوال لزوم داشتن تیم پشتیبانی شبکه و مدیریت شبکه در همه شرکتها و سازمانها امری لازم و ضروری می باشد .

 

 

 

هدف ما از تنوع خدمات

شرکت رایان پشتیبان باهدف گسترش صنعت IT وبه منظوراعتلای سطح کیفی وکمی بنیان های ارتباطی کشوربابهره گیری ازمدیران مجرب وکارآزموده وباتکیه برسال ها تجربه کارشناسان خوددرعلوم ارتباطات واطلاعات،فعالیت خود را درعرصه فناوری اطلاعات کشورهمواره دنبال نموده است. در راستای تحقق این هدف شرکت رایان پشتیبان سعی دارد با فراهم آوردن تمامی خدمات در حوزه کامپیوتر اعم از سخت افزار، نرم افزار و شبکه بتواند پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان عزیز باشد.

 

فروش كامپيوتر، قطعات و تجهیزات جانبی

ارائه انواع LAPTOP و TABLET

ارائه سرورهاي SUPERMICRO ، DELL ، INTEL و HP

فروش تجهيزات پشتيبان گيري و ارائه راه حل های اتوماتیک پشتیبان اطلاعات

ارائه انواع کاتریج های HP , Samsung , Canon

طراحی انواع وب سایت داینامیک ، استاتیک و پرتال

نمایندگی نرم افزار جامع مالی و اداری تدارک

راه‌اندازي دوربین مدار بسته و کنترل از راه دور

خدمات پشتيباني شبکه و كامپيوترجهت شرکت ها و موسسات شامل تعمير و نگهداري، پشتيباني سخت افزار و نرم افزار به صورت دوره ای و قراردادی

تعمیرات تخصصی لپ تاپ، کامپیوتر و بازیابی اطلاعات

تعمير و نگهداري چاپگر، اسكنر، پلاتر و ماشین های اداری

طراحي ، معماری، نصب و راه اندازي بستر شبكه شامل کابل کشی و اجرای آن

ايجاد شبكه هاي فيبر نوري و دکل وایرلس

مشاوره و استقرار سیستم امنيت اطلاعات و امنیت شبکه

نصب و راه‌اندازي سرورهاي مبتنی بر Microsoft , Linux

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...