نصب و راه اندازی شبکه از خدمات شرکت رایان پشتیبان می باشد که در این زمینه بیش از 300 پروژه چه در بخش پسیو و چه در بخش اکتیو شبکه داشته است.

خدمات نصب و راه اندازی شبکه

پشتیبانی شبکه

– نصب و راه اندازي شبكه

– پشتيباني شبكه و كامپيوتر

– عقد قرارداد پشتيباني جهت شركت ها و موسسات

– فروش انواع سرور و ups

– راه اندازي سرور و دامين ، فايل سرور، سرور پشتيبان، ايميل داخلي

– مجازي سازي و نرم افزار هاي كنترل پهناي باند اينترنت و شبكه

امکانات مورد نیاز جهت راه اندازی شبکه

اگر از صاحبان کسب و کارهای کوچک و نوپا هستید و قصد دارید شبکه جدیدی را در محل کارتان راه اندازی کنید، باید به امکانات مورد نیاز جهت راه اندازی شبکه توجه کافی داشته باشید.

زیرا راه اندازی یک زیرساخت مناسب و با کیفیت می‌تواند در طولانی مدت هزینه‌های جانبی نگه داری از شبکه را کاهش دهد. اگر در مراحل اولیه راه اندازی از افراد غیرمتخصص و تجهیزات ناکارآمد استفاده کنید، به طور حتم بعد از مدت زمان کوتاهی عملکرد شبکه دچار اختلال خواهد شد!

این اختلال ممکن است به سیم کشی یا داکت زنی کابل‌ها در شبکه مربوط باشد، یا این که امکانت سخت افزاری و نرم افزاری موجود در شبکه از کیفیت لازم برخوردار نباشند. همین امر سبب می‌شود که شبکه به طور ناگهانی قطع شود و امکان از دست رفتن اطلاعت شبکه افزایش پیدا کند.

نیاز سنجی امکانت مورد نیاز

قبل از راه اندازی شبکه باید امکانات مورد نظر جهت راه اندازی شبکه مشخص شوند. به عنوان مثال  تعیین اندازه کابل­ها، نوع شبکه)  به صورت سیم کشی شده یا بی سیم)، نوع تجهیزات سخت افزاری و فضای تحت پوشش باید مشخص باشد.

زیرا بدون نیاز سنجی اولیه ممکن است امکانات تهیه شده کم یا زیاد باشند و تجهیزاتی که جهت راه اندازی شبکه مورد نیاز است به درستی انتخاب نشده باشند.

استفاده از تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری

بعد از تعیین نوع شبکه و راه اندازی اولیه نوبت به نصب تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری در شبکه می‌رسد. طراحی و پیاده ‌سازی بانک‌های اطلاعاتی تحت شبكه، طراحی و اجرای پروژه‌های مدیریت و مانیتورینگ شبكه، ویروس یابی و نصب آنتی ویروس و ارائه بهترین راهکارهای سخت افزاری و نرم افزاری تماماً متعلق به این مرحله هستند.

تیم رایان پشتیبان با در اختیار داشتن کارشناسان فنی متخصص در حوزه راه اندازی و نگهداری شبکه زیرساخت اولیه را با بالاترین کیفیت ممکن راه اندازی می‌کند، تا در طول استفاده عملکرد شبکه دچار  اختلال نشود.

همچنین امکاناتی نظیر پشتیبان گیری از اطلاعات و پشتیبانی دائم از شبکه راه اندازی شده توسط این مرکز انجام می‌شود. تا بروز رسانی نرم افزارها و سخت افزارها به صورت دوره‌ای صورت بپذیرد و شبکه راه اندازی شده از حداکثر کیفیت ممکن برخوردار باشد.

راه اندازی و پشتیبانی سرورهای مبتنی بر ویندوز

در صورتی که قصد داشته باشید سروهای شبکه را مبتنی بر ویندوز راه اندازی کنید، باید تدابیر امنیتی لازم را لحاظ کنید تا امکان نفوذ هکرها به درون شبکه وجود نداشته باشد.

با نصب آنتی ویروس‌ها و امکانات امنیتی قوی از نفوذ به داخل شبکه ممانعت به عمل می­آید، تا اطلاعات موجود در داخل شبکه در بستری امن مبادله شوند.

از دیگر امکانات رایان پشتیان می‌توان به نگهداري و پشتيباني اتاق سرور و نگهداری کامپیوتر و نگهداری شبکه اشاره کرد. بنابراین نگرانی از بابت دریافت خدمات پشتیبانی شبکه راه اندازی شده وجود نخواهد داشت.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...