خدمات شبکه
خدمات جامع برای شبکه فناوری اطلاعاتReviewed by Admin on Mar 8Rating:

خدمات جامع برای شبکه فناوری اطلاعات

ما در رایان پشتیبان سخت کار می کنیم تا نیازهای نو ظهور مشتریان خود را برآورده سازیم. ارائه راه حل های آی تی و فناوری اطلاعات یکی از ارکان اصلی شرکت ما می باشد. هدف ما این است به شما کمک کنیم تا کسب و کارتان به صورت سالم و مداوم به کار خود ادامه دهد؛ به طوریکه بتوانید با موفقیت از فناوری برای رسیدن به اهداف کسب و کارتان استفاده کنید.

دپارتمان آی تی ما به سختی تلاش می کند تا با ارائه‌ی طیف کاملی از خدمات شبکه و فناوری اطلاعات کارآمدترین خدمات مشاوره شبکه را به شما ارائه کند. اگر شما صاحب یک کسب و کار کوچک تا متوسط هستید، ما طرح هایی برای شما داریم که مدل کسب و کارتان را بهبود خواهد داد.

کار کردن با رایان پشتیبان دسترسی به گروهی از متخصصان آی تی را برایتان فراهم می کند که جنبه های فناورانه‌ی کسب و کار شما را متحول خواهند نمود.

پشتیبانی درجه یک از شبکه فناوری اطلاعات شما

این روزها، موفقیت هر کسب و کاری به حفظ و نگهداری خوب شبکه آی تی آن بستگی دارد. شما باید بهره‌وری را بالا نگه دارید. این بدان معنی است که از سیستم خود در برابر خرابی یا نقض امنیت محافظت کنید. شکست در انجام این کار می تواند اعتماد مشتریان شما را تضعیف نموده و مانع از سودآور ماندن کسب و کارتان شود.

رایان پشتیبان با خدمات شبکه مدیریت شده‌ی خود می تواند در کارکرد صحیح شبکه در همه‌ی زمان ها به شما کمک کند. ما همواره مراقب سیستم ها و شبکه شما بوده و آنها را مورد نظارت دقیق خود قرار می دهیم تا کارکنان شما با خیال راحت بر روی وظایف مهم تر خود تمرکز نمایند.

چرا شرکتها به خدمات شبکه مدیریت شده نیاز دارند

یک کارمند فناوری اطلاعات باید کمتر از 25% از زمان و منابع خود را بر روی حفظ و نگهداری و تعمیر شبکه یک شرکت صرف کند. بقیه این منابع باید صرف بروزرسانی و بهبودها گردد. متأسفانه در شرکت ها خلاف این روند در حال وقوع است، یعنی تکنسین های شرکت باید زمان بیشتری را صرف برطرف کردن مشکلات جاری شبکه نمایند تا بررسی احتمالات جدید.

خدمات شبکه رایان پشتیبان به شما اجازه می دهد تا این توازن را حفظ کنید. ما تعمیر و نگهداری ضروری برای سیستم های شبکه شما را بر عهده می گیریم. این امر به شما کمک می کند تا بیشتر بر روی امورات مهم کسب و کار خود متمرکز باشید.

ویژگیهای خدمات شبکه مدیریت شده

استفاده از خدمات شبکه رایان پشتیبان این مزایا را برای شما خواهد داشت:

  • مانیتورینگ 24/7 برای سیستم های مهم شما
  • بهره مندی از پشتیبانی کارشناسان آموزش دیده و با تجربه ما
  • پاسخگویی سریع به مشکلات آی تی شما
  • انجام ارزیابی های منظم از آسیب پذیری های احتمالی شبکه
  • نصب افزونه ها و بروزرسانی های تولید کنندگان
  • تهیه نسخه پشتیبان از فایل های حیاتی شما

به منظور اطلاع از سایر خدمات شبکه و فناوری اطلاعات رایان پشتیبان صفحات مختلف وب سایت را مطالعه کنید. هر سؤالی درباره خدمات ما داشتید به راحتی با ما تماس بگیرید.