راه اندازی شبکه
نصب، راه اندازی و مدیریت شبکه های کامپیوتریReviewed by Admin on Mar 8Rating:

نصب، راه اندازی و مدیریت شبکه های کامپیوتری

آیا در فکر راه اندازی شبکه جدید در محیط کسب و کار خود هستید؟ آیا می خواهید از جدیدترین فناوری در محیط شرکت یا کسب و کار خود استفاده کنید؟ یا تصمیم دارید شبکه فعلی خود را گسترش دهید؟ این دقیقاً همان کاری است که شرکت رایان پشتیبان انجام می دهد. ما در زمینه طراحی و نگهداری شبکه های کامپیوتری سرعت بالا برای شرکت ها و کسب و کارهایی نظیر آنچه شما دارید متخصص هستیم.

رایان پشتیبان در کوتاهترین زمان ممکن یک شبکه کارآمد و مطمئن برای شما نصب و راه اندازی می کند. عملیات نصب و پشتیبانی شبکه به صورت کاملاً حرفه ای توسط تیم کارشناسی زبده ما انجام می گردد. به منظور اینکه اختلالی در کسب و کار شما به وجود نیاید تمامی مراحل عملیات از قبل برنامه ریزی می شود. پس از اتمام مراحل نصب، پشتیبانی شبکه حرفه ای ما را خواهید داشت.

جدیدترین فناوری

ما از آخرین فناوری های سخت افزاری و نرم افزاری شبکه برای تأمین نیازهای شما استفاده می کنیم. از کامپیوترها و سرورها گرفته تا قفسه ها و کارت های شبکه بی سیم، مجموعه ای از جدیدترین تکنولوژی شبکه را برایتان پیاده سازی می کنیم تا یک شبکه امن و کارآمد در محیط کاری خود داشته باشید.

همچنین مطمئن خواهیم شد که کامپیوترهای شبکه، و هر دستگاهی که بعداً اضافه می کنید به درستی راه اندازی شوند. تمام تلاش ما بر این است که سیستم عامل ها، تنظیمات، نرم افزارها و فایل های داده ای به طور صحیح اجرا شده و همه‌ی کامپیوترهای شبکه آماده انجام عملیات باشند؛ به طوریکه کارمندان شما حتی یک دقیقه هم اتلاف وقت نداشته باشند.

انواع شبکه متناسب با نیاز شما

به طور کلی سه نوع شبکه در محیط های کاری نصب می شوند. شبکه های سیمی که از کابل های صوت و داده به منظور اتصال فیزیکی کامپیوترها و سرورها استفاده می کنند. نصب و راه اندازی صحیح آنها بسیار حائز اهمیت است، در غیر اینصورت شبکه کارآیی لازم را نخواهد داشت.

نصب شبکه های بی سیم می تواند راحت تر و ارزان تر تمام شود. این نوع شبکه بندی می تواند برای شبکه های محلی LAN و شبکه های گسترده WAN استفاده گردد. شبکه بی سیم در حالتی که سیستم ها در فواصل دوری از هم قرار دارند گزینه بهتر و مقرون به صرفه تری است. سیگنالهای شبکه بی سیم قوی و قابل اطمینان هستند و می توانید مطمئن شوید که شبکه شما بدون نقص کار می کند.

راه اندازی شبکه مجازی

اگر می خواهید شعب مختلف کسب و کارتان را به یکدیگر متصل کنید، یا در صورتیکه مایل هستید کارمندانتان از راه دور و از خانه هایشان به شبکه متصل بوده و مشغول به کار باشند، راه اندازی شبکه خصوصی مجازی یا VPN یک راه حل مناسب برای شماست. ما طیف گسترده ای از گزینه ها را برای ایجاد چنین شبکه ای به شما پیشنهاد می کنیم؛ از جمله شبکه های مبتنی بر مایکروسافت و غیر مایکروسافت. دسترسی از راه دور به کامپیوترها یا سرورهای محل کار مزایای زیادی دارد. به طور مثال، ارتقاء نرم افزاری سریعتر و فشار کمتر بر روی سخت افزار از جمله این مزایا می باشد.