پشتیبانی شبکه
خدمات پشتیبانی شبکهReviewed by Admin on Mar 8Rating:

خدمات پشتیبانی شبکه

رایان پشتیبان یک شرکت خدمات شبکه است که خدمات پشتیبانی را برای طیف گسترده ای از روترها، فایروال ها، سوئیچ ها و سایر دستگاه های شبکه ارائه می دهد. تیم پشتیبانی شبکه ما دانش عمیقی در مورد شبکه های شرکت ها، VPN ها و امنیت شبکه دارد. ما می توانیم تکنسین های پشتیبانی شبکه خود را از دفتر مرکزی خود به محل کسب و کار شما در هر نقطه کشور اعزام کنیم.

خدمات شبکه ، پشتیبانی شبکه ، خدمات کامپیوتر ، راه اندازی شبکه

خدمات مانیتورینگ شبکه

کارشناسان ما در رایان پشتیبان می توانند وضعیت عملکرد شبکه شما را به صورت 24 ساعته، 7 روز هفته و در تمام 365 روز سال مورد نظارت قرار دهند. در حالت بروز خرابی در شبکه و یا در صورت نیاز به هر گونه بروزرسانی و ارتقاء، این کار به شکلی فعالانه و در سریعترین زمان ممکن انجام خواهد شد. این موضوع عملکرد بهینه‌ی شبکه را تضمین می کند. مشتریان با عضویت در طرح های پشتیبانی شبکه از مزایا بهره مند خواهند شد. می خواهید بدانید چگونه می توانید خدمات پشتیبانی شبکه را سفارش دهید؟ اینجا کلیک کنید.

خدمات مربوط به شبکه های بی سیم

آیا کسب و کار شما می تواند از مزایای شبکه های بی سیم یا همراه بهره مند شود؟ اگر چنین است، به جای درستی مراجعه کرده اید، همین الان با رایان پشتیبان تماس بگیرید. از سیستم های نقطه فروش تا راه اندازی شبکه های بی سیم تا سنجش از راه دور و انتقال اطلاعات همه و همه را در یک مکان برای شما ارائه می دهیم.

رایان پشتیبان راه حل های پشتیبانی شبکه را برای شبکه های بی سیم و وای فای کسب و کار ها پیاده سازی و مدیریت می کند. شرکت هایی که به شبکه های بی سیم بزرگ در تأسیسات و دفاتر خود نیاز دارند می توانند به راحتی اقدام به نصب و راه اندازی آن نمایند به گونه ای که کارمندان و مشتریان بتوانند در هر کجا که باشند به خدمات شرکت دسترسی داشته باشند.

 

از کار افتادن شبکه برابر است با زیان مالی

به همان اندازه که شبکه های کامپیوتری محل کسب و کار خارج از سرویس بوده یا از کار افتاده باشند، در واقع به معنای از دست دادن مشتری و پول است. هدف ما این است که به شما کمک کنیم تا از طریق سرمایه گذاری های خود در بخش فناوری اطلاعات شرکت پول در بیاورید. ما با پاداش خود را در جلوگیری از زیان مالی شما می دانیم. همواره به یاد داشته باشید که سرمایه گذاری شما در حوزه آی تی قرار است کمک کند تا درآمد بیشتری کسب کنید. پس معطل نکنید و همین الان از طریق راه های تماس با ما ارتباط برقرار کنید.

رایان پشتیبان تنها و بهترین گزینه شما برای خدمات شبکه و فناوری اطلاعات است. ما برای مشاوره های اولیه و معرفی خدمات پشتیبانی شبکه از شما پولی نمی گیریم. در همکاری با ما متوجه تفاوت خواهید شد. ما تمام نگرانی های شما در خصوص نصب، راه اندازی، مدیریت و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری را می دانیم و تلاش می کنیم تا به بهترین شکل ممکن آنها را برطرف کنیم.