تعمیرات شبکه

تعمیرات شبکه

اگر قصد گسترش شبکه فعلی خود و یا قصد جابجایی شبکه تان را دارید، یا نیاز به تعمییرات در شبکه تان احساس میکنید؛ مهندسان خبره ما در رایان پشتیبان خدمات تعمیر شبکه، متناسب با نیاز شما و شرکت شما را ارائه می دهند.
تیم ما همچنین تجربه زیادی در راه حل های بی سیم دارد که به نوبه خود به بهینه سازی اثربخشی شبکه و بهره وری کارکنان کمک می کند.

شبکه های رایانه ای امروزه کاربرد بسیاری در بین کسب وکارها و مشاغل مختلف پیدا کرده اند. بنابراین نگهداری و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری امری مهم و حیاتی در هر شرکت و سازمانی می باشد چون اگر تعمیرات و همچنین سرویس به موقع انجام نشود؛ این سیستم پیچیده ممکن است دچار مشکلات مختلفی شود؛ از مشکلات سخت افزاری گرفته تا مشکلات نرم افزاری؛ که ممکن است این مشکلات باعث خسارت های جبران ناپذیری گردد.

در اینجا چندین مورد از مشکلاتی که ممکن است برای شبکه تان پیش آید را بیان کرده ایم:

• قطع شدن اینترنت
• عدم امکان اشتراک بین سیستم ها
• مشکلات Wi-Fi
• مشکلات کنترل دسترسی
• سیستم های پشتیبانی غیر قابل اعتماد
• خرابی سخت افزار
• مسائل ومشکلات مربوط به سیم کشی
• حملات سایبری
هر یک از این مشکلات ده ها دلیل و راه حل مختلف دارد؛ به عنوان مثال: اتصال ضعیف می تواند به دلیل تنظیمات نامناسب نرم افزار، سیستم عامل نسخه قدیمی، خرابی سخت افزار، تداخل بی سیم یا مشکلات سیم کشی باشد.
بسته به ماهیت مشکل شما، حل آن ممکن است در چند لحظه و از طریق تلفن انجام شود یا ممکن است نیاز به حضور متخصصان ما در محل شما باشد. کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

تیم تعمیرات ما متعهد به ارائه بهترین خدمات تعمیرات ممکن به شما هستند.

تعمیر تجهیزات شبکه

چرا رایان پشتیبان؟

شاید از خود بپرسید که چرا تیم ما را برای تعمیر شبکه خود انتخاب کنید؟

رایان پشتیبان با ارائه 13 سال خدمات در حوزه پشتیبانی و تعمیرات شبکه به شرکت ها و سازمان های مختلف توانسته رضایت تمامی آنها را با پشتیبانی سریع و به موقع بدست آورد. کارشناسان خبره و متخصص ما با بازدید های دوره ای خود از مراکز طرف قرارداد سعی دارند تا قبل به وجود آمدن مشکل برای شبکه، آن را حل کنند؛ که با این کار موجب افزایش راندمان و بهره وری بیشتر شبکه در سازمان و یا شرکت ها شده و همچنین از خسارات و هزینه های اضافی برای آنها جلوگیری می نماید.
همچنین جهت حل مشکلات شبکه راه حل هایی مرتبط با استفاده از آخرین فن آوری و بهترین روش ها ارائه میدهند.

خدمات تعمیرات شبکه رایان پشتیبان

• خدمات ما شامل: عیب یابی و تعمیرات کلیه تجهیزات شبکه های کامپیوتری مانند: تجهیزات زیر ساخت شبکه، انواع کارت های شبکه، انواع اکسس پوینت، سرور، فایروال، سوئیچ، روتر، سرور های تحت شبکه و سرور های رومیزی و … می باشد.

• عیب یابی و تعمیرات بخش پسیو شبکه : عیب یابی و تعمیرات تخصصی کلیه تجهیزات پسیو شبکه مانند: قطعی کابل یا نود های شبکه، کار نکردن سوئیچ، روتر، مودم، اکسس پوینت و ..

• عیب یابی و تعمیرات بخش اکتیو شبکه : عیب یابی و تعمیرات امور نرم افزاری و اکتیو شبکه کامپیوتری و ارتباطی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *