شارژ کارتریج در سعادت آباد

رایان

شرکت رایان پشتیبان با کادر مجرب و حرفه ای که دارد می تواند برای شما کاربران عزیز خدمات شارژ وفروش کارتریج| نصب و تعمیر انواع پرینتر را برای شما در منطقه سعادت آباد ارائه کند، از این رو شما می توانید بر حسب نیاز خود به هر کدام از خدمات زیر با تیم حرفه ای ما در تماس باشید.

برای انجام امور دفتری و اداری برخی از تجهیزات مانند چاپگر اهمیت بالایی برای کاربران دارند. به همین دلیل هم باید این تجهیزات همیشه آماده به کار باشند تا امور مربوط به چاپ اسناد و مدارک بدون وقفه انجام شود. یکی از مهم ترین بخش های مربوط به پرینتر، کاتریج است که باید در مواقع نیاز به درستی شارژ شود. شارژ کاتریج موجب می شود پرینتر به چرخه فعالیت خود باز گردد.

قطعات مختلف برای فروش کاتریج

کاتریج شامل قطعاتی است که در صورت بروز هرگونه مشکل ممکن است با تعمیر یا تعویض آن قطعه مشکل آن برطرف شود. به همین دلیل در هنگام شارژ کاتریج از فروشنده و شرکتی که این خدمات را ارئه می دهد دلیل خرابی آن را بپرسید. قطعات کاتریج به شرح زیر است:

 • تونر
 • درام
 • مگنت
 • فوم
 • بلید
فروش کارتریج در سعادت آباد
پشتیبانی

چرا شارژ کاتریج توسط رایان پشتیبان؟

برای خرید هر وسیله ای باید به یک فروشگاه معتبر که سابقه درخشانی در عرضه و خدمات آن کالا داشته باشد بروید. کاتریج هم یکی از بخش های مهم و تخصصی مربوط به چاپگر است که برندها و کیفیت های متفاوتی از آن در بازار وجود دارد. به همین دلیل توصیه می کنیم قبل از تهیه آن به خوبی با این وسیله آشنا شده تا بتوانید در هنگام شارژ کاتریج بهترین فروشگاه را انتخاب کنید. نکاتی که هنگام خرید

۱. ارائه خدمات شارژ کاتریج در محل

رایان پشتیبان یکی از بهترین ارائه کنندگان خدمات شارژ کارتریج در سعادت آباد است که همه امور مربوط به شارژ کاتریج را در محل و زمانی که شما مشخص کنید انجام می دهد. رایان پشتیبان با ارائه این خدمات سعی کرده به میزان قابل توجهی در هزینه ها و وقت مشتریان صرفه جویی کند. فقط کافی است با با کارشناسان این تیم تخصصی تماس بگیرید تا تمامی راهنمایی های لازم در زمینه فروش کاتیج را در اختیار شما قرار دهد.

۲. رایان پشتیبان برای شارژ کاتریج چه خدماتی را ارائه می کند؟

 • همه قطعات مورد نیاز را به مشتری ارائه می کند؛ حتی برخی از قطعاتی که در بازار به سختی پیدا می شود.
 • همه قطعات ارائه شده توسط رایان پشتیبان ضمانت اصل بودن دارند.
 • رایان پشتیبان برای هر کاتریج تونر مخصوص به خود را دارد.
 • برای هر پرینتر می تواند تنظیمات نرم افزاری مربوط به آن را انجام دهد.
 • همه تنظیمات لازم برای عملکرد پرینتر انجام می گیرد
 • تعمیر کاتریج های خراب شده
 • نصب همه نرم افزار های مربوط به پرینتر
 • برای شارژ کاتریج از جوهرهای اصلی استفاده می شود

نیاز به مشاوره رایگان دارید ؟

باما تماس بگیرید

شارژ کارتریج را به چه صورت انجام می شود؟

همان طور که گفته شد کاتریج یک قطعه از پرینتر است که خود از قطعات دیگر تشکیل شده است. استفاده زیاد از پرینتر موجب می شود که این قطعه به شارژ مجدد نیاز پیدا کند. البته در برخی موارد، در صورتی که شارژ به موقع و یا اصولی درست انجام نشود، کاتریج دچار آسیب شده و مجبور به تعویض یا تعمیر قطعه خواهید شد. شارژ کارتریج در سعادت آباد برای ساکنین این منطقه از تهران به بهترین شکل توسط تیم تخصصی رایان پشتیبان صورت می گیرد، به همین دلیل اگر ساکن سعادت آباد هستید می توانید همه امور مربوط به شارژ کاتریج و تعمیرات آن را به تیم تخصصی ما بسپارید.

انواع کاتریج

کاتریج دارای انواع مختلفی است که در هنگام شارژ آگاهی از انواع آن اهمیت زیادی پیدا میکند. انواع کاتریج به شرح زیر است:
• کاتریج لیزری سیاه و سفید که بر اساس تونر می توان آنها را دسته بندی کرد.
• کاتریج لیزری رنگی که دارای ۴ رنگ اصلی مشکی، آبی، قرمز و زرد است.
• کاتریج جوهر افشان که کمتر مورد استفاده قرار می گیرند و از دو مکعب که یکی از آنها دارای ۳ رنگ اصلی و دیگری دارای رنگ مشکی است تشکیل شده است.
• کاتریج های جوهر افشان مخزنی برای حجم بالای پرینت های رنگی بسیار مناسب اما باید توجه داشته باشید که نباید مدتی آن را بیکار بگذارید، زیرا جوهرهای درون مخزن خشک می شود.
البته کاتریج ها را از نظر تعداد کاغذی که می توانند چاپ کنند هم دسته بندی می کنند، به عنوان مثال کاتریج هایی که برای پرینتر خانگی به کار می روند بیشتر از ۱۷۰۰ برگ را نمی توانند چاپ کنند اما پرینترهای اداری تا ۱۲۰۰۰ برگ را هم چاپ می کنند. با توجه به نوع پرینتر بعد از اینکه تعدا کاغذ گفته شده پرینت گرفته شد باید کاتریج پرینتر را تعویض یا شارژ کاتریج موجود را انجام داد..

شارژ کارتریج در سعادت آباد

سؤالات متداول مربوط به شارژ کارتریج در سعادت آباد

ممکن است که بعد از شارژ کاتریج متوجه شوید که کیفیت چاپ در پرینتر شما پایین تر آمده است، این اتفاق مربوط به استفاده از قطعات بی کیفیت است که هزینه های کاربر را افزایش داده و خروجی مطلوبی هم ندارد. لازم به ذکر است که این گونه مشکلات در رایان پشتیبان رخ نخواهد داد، زیرا همه قطعات مربوط به پرینترهای مختلف مانند اچ پی، کنون و ... با کیفیت اصلی ارائه می شود.

یکی از مشکلات پرینترها این است که برگه چاپ شده را به شکل تار نشان می دهند، برای رفع این مشکل کافی است تا با یک مرکز فروش کاتریج تماس بگیرید. رایان پشتیبان یکی از مراکز معتبر شارژ کارتریج در سعادت آباد است که کارشناسان آن همیشه پاسخگوی مشتریان و کاربران تهرانی است. گفتنی است که اگر این مشکل برای شما به تازگی رخ داده باشد می توانید با تعویض تونر اقدام به تعمیر کاتریج کنید اما در صورتی که این مشکل قدیمی باشد باید کاتریج را تعویض کنید.

سیاه شدن کاغذ به وسیله دستگاه پرینتر یکی از مشکلات رایج در کاتریج ها است که عدم انتقال تونر دلیل اصلی آن است؛ برای حل این مشکل می توانید اقدام به تعمیر کاتریج پرینتر خود کنید.

در صورتی که بتوان مشکل کاتریج را با تعمیر بر طرف کرد دیگر نیازی به خرید کاتریج نیست. حتی ممکن است مشکل از تونر باشد که متخصصان رایان پشتیبان می توانند اقدام به تعویض آن کنند و پرینتر شما را راه اندازی کنند. اما در برخی از موارد دیگر انجام شارژ کاتریج و تعمیر آن ارزشی برای کاربر ندارد و بهتر است که برای ادامه فعالیت پرینتر خود اقدام به خرید یک کاتریج جدید کنند.

TOP تماس فوری باما