خدمات شارژ وفروش کارتریج | نصب و تعمیر پرینتر در سعادت آباد

شرکت رایان پشتیبان با کادر مجرب و حرفه ای که دارد می تواند برای شما کاربران عزیز خدمات شارژ وفروش کارتریج| نصب و تعمیر انواع پرینتر را برای شما ارائه کند، از رو شما می تواند بر حسب نیاز خود به هر کدام از خدمات زیر با تیم حرفه ای ما در تماس باشید.

خدمات شارژ وفروش کارتریج | نصب و تعمیر پرینتر در سعادت آباد

کارتریج سعادت آباد

زمان خرید کارتریج به چه نکته هایی باید توجه دشاته باشیم:

موقع خرید پرینتر پیش از هر چیزی به جوهر مصرفی آن دقت داشته باشید. در واقع گزینش یک جوهر مناسب به مراتب از انتخاب دستگاه پرینتر بالاتر است .

1 – به شکل کلی جوهر مشکی رنگ کارتریج به صرفه تر از تشابه رنگی آن می باشد. پیش از هر اقدامی برای خرید موارد مصرفی آن را بررسی نمایید. به دلیل اینکه احتمال دارد پرینتر شما سیاه و سفید باشد در این صورت مقدار قابل توجهی از هزینه خرید را صرفه جویی خواهید کرد.

2 – در صورتی که شما از آن دسته افرادی می باشید که اهمیت به حفاظت از محیط زیست می دهید کارتریج جوهر های قابل بازیافت به شما پیشنهاد خواهد کرد که هم حافظ محیط زیست می باشد و هم تهیه آن ها آسان تر است .

بیشتر بخوانید: چگونه چاپگر را در شبکه قرار دهیم؟

3 – یکی از نکته های اصلی در هنگام خرید جوهر این است که از هماهنگی آن با پرینتر اطمینان حاصل کنید، به دلیل اینکه کارتریج های جوهرها بر حسب مدل پرینتر و کارخانه سازنده طراحی می گردد و روی جلد آن ها قابل رویت می باشد. پس در موقع خرید مدل و مارک کارخانه سازنده پرینتر خود را با مشخصات درج شده بر جلد کارتریج مطابقت دهید.

فروش کارتریج در سعادت آباد

فروش و توزیع مواد مصرفی پرینتر، فروش جوهر پرینتر،  قطعات دستگاه کپی و پرینتر، فروش کارتریج، فروش تونر، بارکد اسکنر، لیبل، چیپ یا چیپست پرینتر و توسط تیم رایان پشتیبان انجام می شود.

  • فروش کارتریج HP اورجینال و Highcopy
  • فروش کارتریج Samsung
  • فروش کارتریج Canon
  • و….

شارژ کارتریج در سعادت آباد

هر پرینتر لیزری دارای یک تونر کارتریج می باشد که در چاپ کردن تصاویر و اسناد قابل استفاده است. از آن جا که شما می توانید با دنبال کردن مرحله های شارژ دوباره , به سادگی تونر پرینتر لیزر را خودتان شارژ نمایید, خرید یک تونر کارتریج تازه لازم نیست. شما می توانید کارتریج های تونر مشابه یا کارتریج های پرینترهای لیزری دیگر را با پیروی از این مراحل شارژ پرینتر , دوباره شارژ نمایید.

وسایل لازم برای شارژ دوباره تونر کارتریج پرینتر لیزری

پیش از اقدام به شارژ تونر کارتریج , خریدن یک جوهر تونر با کیفیت از اهمیت خاصی برخوردار می باشد.  یک کاغذ روزنامه یا هر برگه باطله دیگری , یک پیچ گوشتی چهار سو ,یک پارچه نرم و لطیف , یک ابزار لبه تیز و یک بطری جوهر با کیفیت تونر را آماده داشته باشید.

برخی از پرینتر هایی که توسط رایان پشتیبان شارژ می شود:

  • شارژ کارتریج HP با گارانتی تعویض
  • شارژ کارتریج Samsung
  • شارژ کارتریج Canon
  • شارژ انواع کارتریج لیزری
  • و…

عوامل تاثیر گذار بر قیمت تعمیر پرینتر

کاشناسان حرفه ای تعمیر ماشین های اداری فعال در رایان پشتیبان، می توانند تعمیرات مربوط با پرینتر و انواع چاپگرها را هم در مراکز خودشان و هم در محل شما انجام دهند. بعضی و قتها شما در حال استفاده از یک پرینتر با اندازه کوچک اداری یا خانگی می باشید که چنان چه به هر علتی با مشکل موجه شود و درست کار نکند، شما می توانید به آسانی آن را منتقل کنید و به دست کارشناسان حرفه ای برسانید تا برایتان تعمیر کنند. ولی بعضی وقتها اندازه پرینتر یا چاپگر شما بزرگ است و جابه جا کردن آن سخت و پرهزینه خواهد بود. در این وضعیت استفاده از خدمات تعمیر و سرویس پرینتر و چاپگر در محل می تواند آسان تر باشد. علت های زیاد خرابی برای پرینترها و چاپگرها وجود دارد. به این علت هزینه تعمیر آن ها هم متغیر است.

نصب انواع پرینتر

اگر از آن دسته افراد هستید که تازه پرینتری را خریداری کرده اید و می خواهید آن را نصب و راه اندازی کنید بهترین گزینه تماس با کارشناس ما می باشد که می توانند در این زمینه شما را یاری کنند و از نصب و راه اندازی پرینتر خود لذت ببرید . با ما در تماس باشید.

شما می توانید جهت ارتباط با پشتیبانی یکی از راه های زیر را انتخاب نمایید.

شماره تماس: 02122340476

تلگرام:  rayanposhtiban1@

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...