خدمات شارژ و فروش کارتریج | نصب و تعمیر پرینتر در شهرک غرب

شرکت رایان پشتیبان توانسته طی چند سال گذشته برای کاربران خود خدمات شارژ و فروش کارتریج ، نصب و تعمیر پرینتر خوبی را برای مشتریان ارائه کند. از این رو با خدمات حرفه ای که در اختیار کاربران قرار می دهد که این باعث شده تا مشتریان رضایتمندی داشته باشد، شما چنان چه هر گونه سئوال در این زمینه داشتید می توانید با کارشناسان ما در میان بگذارید.

خدمات شارژ و فروش کاتریج| نصب و تعمیر پرینتر در شهرک غرب

نکاتی در مورد شارژ کارتریج و تونر

برحسب رشد تکنولوژی و پراکنده بودن بازار صنعت فناوری‌های جدید بازاری دیگر هم همیشه در تکاپو می باشد که محصولات  بی کیفیت و یا تقلبی را ارائه کند. کارتریج از جمله مواردی می باشند که کسب شناخت زیادتر نسبت به آنها و تنوعشان می‌تواند ما را از این بازار سیاه دور کرد. همان طور که در نوشتارهای قبلی گفته شده است، «تونر» همان جوهر جامد به خصوص پرینترهای لیزری می باشد که با تکنولوژی به خصوصی به وسیله تولید کنندگان گوناکون ساخته می‌شود. همه‌ی انواع پرینتر لیزری از نوع به خصوصی از تونرها بهره می گیرند که موقع خرید و یا شارژ تونر می بایست به این نکته دقت کنید.

پرینترهای لیزری را از یک جنبه می‌توان به 2 دسته‌ی رنگی و سیاه و سفید تقسیم بندی کرد. تونر رنگی آن از 4 تونر با 4 رنگ آبی، زرد، مشکی و قرمز استفاده میکن د ولی نوع سیاه و سفید آن تک رنگ است. یعنی تنها تونر مشکی دارد. نکته‌ی قابل توجه اینجاست که تونر مشکی مخصوص پرینت سیاه و سفید با تونر مشکی در پرینترهای رنگی گوناگون است. پس دقت کنید این 2 را به جای همدیگر استفاده نکنید.

بازار کسب و کار شغل شارژ کارتریج چطوری است؟

این کار به طور کلی به شما بستگی دارد ولی دقت کنید بازار فعلی احتیاج زیادی به نیروی کار در این زمینه دارد. به خصوص در وضعیت فعلی که بعضی سازمان ها و ادارات با توجه به مشکلات اقتصادی برای کم کردن هزینه های جاری خود به جای خرید کارتریج نو به سمت شارژ کارتریج روی می آورند. در هر اداره ، مدرسه ، شرکت یا سازمان چندین دستگاه پرینتر وجود دارد که مدام مورد استفاده قرار می گیرد. در حال حاضر حتی بعضی افراد در منزلشان پرینتر دارند. هر کارتریج با ظرفیتی که دارد پس از تعداد مشخصی چاپ بی شارژ می شود و بایستی دوباره اقدام به شارژ کارتریج آن کرد.

شارژ کارتریج چرا ؟

در حال حاضر پرینترها به درستی جایگاه خود را در بین افراد خانگی باز کرده اند ، مراکز دولتی ، سازمان ها و شرکت های به خصوصی هم بدون استفاده از پرینتر و دستگاه های چاپ نمی توانند کاری کنند.

یک پرینتر برای چاپ مدارد می بایست از جوهر یا تونر استفاده نماید و این ماده به عنوان یک ماده مصرفی بوده که بالاخره پس از چاپ تعداد تعیین شده ای برگ تمام می شود. در این حالت کاربر می بایست اقدام به تهیه کارتریج نو کنید و یا اینکه کارتریج قبلی پرینتر را دوباره شارژ کنید.

هزینه شارژ کارتریج نسبت به خرید یک کارتریج نو برای مشتریان پرینتر خیلی به صرفه تر است، مخصوصا با وضعیت فعلی بازار، بسیاری کاربران به جای خرید کارتریج نو تمایل دارند همان کارتریج قبلی پرینتر را شارژ کرده و دوباره استفاده کنند.

شما می توانید جهت ارتباط با پشتیبانی یکی از راه های زیر را انتخاب نمایید.

شماره تماس: 02122340476

تلگرام:  rayanposhtiban1@

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...