خدمات شارژ وفروش کاتریج| نصب و تعمیر پرینتر در ونک

کارتریج همان منبع رنگ پرینتر می باشد که 2 نوع دارد. کارتریج جوهرافشان و کارتریج تونر. به مواد مصرفی در پرینتر های جوهرافشان، جوهر و در پرینترهای لیزری پودر و یا اصطلاحا تونر می گویند. که شما می توانید در صورت نیاز با شرکت رایان پشتیبان در زمینه خدمات شارژ وفروش کاتریج| نصب و تعمیر پرینتر در تماس باشید. در ادامه همراه ما باشید.

کارتریج‌ اصل:

کارتریج‌های اصل به وسیله ی همان شرکت تولید کننده تجهیزات چاپ نظیر: کانن، اچ پی، زیراکس و لکس‌مارک تولید می‌شوند. در ساخت این کارتریج‌ها از ترکیب قطعه های نو و بازیافتی کارخانه‌های سراسر جهان بهره گیری می‌شود. مثلاً، بر روی جعبه یک HP C4127X می‌توانید بخوانید: این محصول تازه ساخته شده احتمال دارد شامل قطعه ها و موادی باشد که به وسیله ی شرکای برنامه بازیافت اچ پی ایجاد شده است و به این ترتیب بر روی جعبه Canon FX-4 مشاهده می‌شود: این کارتریج احتمال دارد شامل قطعات تعمیری و مواد بازیافتی باشد.

کارتریج طرح:

همان گونه که در بالا گفته شد، کارتریج طرح اصلی شامل کارتریج‌های بازتولید ، سازگار، بازیافتی و مجدد پرشده می‌شود.

راهنمای خریدن کارتریج:

بدون تردید کارتریج اصل مناسب ترین انتخاب برای پرینتر شما به شمار می رود. نوشته چاپ شده با کارتریج اصل پررنگ، واضح و در کل صفحه های چاپ شده با کیفیت بالا است. تعداد صفحه های چاپ شده با کارتریج اصل به شکل معمول زیادتر از کارتریج طرح می باشد و همچنین تعداد دفعه های شارژ آن زیادتر می باشد . اما هزینه کارتریج اورجینال چندین برابر قیمت کارتریج طرح می باشد، به شکلی که خرید آن برای عموم مردم مقرون به صرفه نمی باشد.

شارژ کارتریج:

در صورت تمام شدن تونر، احتیاجی به خرید تونر کارتریج تازه نمی باشد به دلیل اینکه کارتریج ها قابل شارژ می باشند.  شارژ تونر کارتریج خود مبحث جداگانه ‌ای می باشد و احتیاج به دانستن فرمول دقیق هر یک از تونرها و آگاهی از کارتریج به خصوص آن تونر را دارد.

کارتریج جوهر افشان:

محفظه ای که جوهر در آن قرار دارد کارتریج گفته می شود. کارتریج های جوهر افشان به شکل مایع می باشند و با پاشیدن قطرات ریز جوهر روی یک صفحه کاغذ از طریق منافذ ریزی که در هد هستند، موجب به وجود آوردن عکس روی کاغذ خواهد شد. 3 رنگ اصلی در کارتریج های جوهر افشان وجود دارد که شامل: آبی، قرمز و‌ yellow زرد می باشد که یک رنگ سیاه هم همراه این 3 رنگ می باشد.

کارتریج تونر:

تونر، پودری به خصوص با فشردگی و غلظت بسیار می باشد . تونر در شارژ کارتریج پرینترهای لیزری به کار می رود.  ترکیبات اصلی پودر تونر شامل:  پلیمرهای خاص ، پودر کربن،  پلی ‌استر، رزین و اکسید آهن می باشد. تونر در پرینترهای لیزری رنگی عبارت از مشکی، آبی، زرد و قرمز می باشد.

آیا می دانستید که در صورت خرابی و یا تمام شدن شارژ کارتریج احتیاج به تعویض کامل آن نمی باشد؟ شما می‌توانید با شارژ دوباره و یا تعمیر کارتریج خود هزینه‌های چاپ خود را به میزان قابل توجهی پایین آورید. این را هم باید بدانید که حتی استفاده از مواد و قطعات غیر اورجینال و بی کیفیت برای شارژ و تعمیر کارتریج نه فقط هزینه‌های شما را زیاد می کند بلکه موجب اتلاف زمان شما هم خواهد شد.

شما می توانید جهت ارتباط با پشتیبانی یکی از راه های زیر را انتخاب نمایید.

شماره تماس: 02122340476

تلگرام:  rayanposhtiban1@

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...