واگذاری خدمات شبکه

برون سپاری خدمات شبکه یا واگذاری خدمات شبکه

برون سپاری خدمات شبکه یا واگذاری خدمات شبکه

در این پست سعی داریم در مورد برون سپاری خدمات شبکه یا واگذاری خدمات شبکه توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم. برون سپاری یا واگذاری خدمات شبکه یکی از اصلی ترین اقدامات سازمان ها و شرکت ها برای موفقیت است. برون سپاری خدمات، فقط درباره خدمات شبکه و پشتیبانی شبکه صورت نمی گیرد و به شرطی که به شکل صحیح انجام شود، یک رویکرد کاملا سودمند است. در کل اینکه برون سپاری یعنی اینکه فرآیندها یا فعالیت های داخلی یک کسب و کار طی قرارداد تعیین شده ای به یک تامین کننده خارجی واگذار گردد.

واگذاری خدمات شبکه

مزیت های برون سپاری خدمات پشتیبانی و حفظ شبکه

مزیت هایی که در پایین قرار داده شده اند، صرفا مخصوص واگذاری خدمات IT نمی باشد.

صرفه جویی در زمان

آیا شما مدیر شرکتی می باشید اما موقعی که کامپیوتر های کاربرانتان با مشکل مواجه می شود، خود مجبور می باشید که اشکالات شبکه و رایانه ای آنها را برطرف سازید؟ آیا اشخاصی که در سازمان یا شرکت شما به جای رسیدگی به وظایف اصلی خود در حال انجام وظایف واحد IT می باشند؟

چنان چه جواب شما بلی است می بایست بگوییم که با سپردن انجام وظایف به افراد حرفه ای ، کارهایتان را تندتر انجام دهید. چنان چه اشخاص غیر مربوط را درگیر خدمات شبکه وIT کنید، افزون بر این که احتمال دارد آنها بر حسب اشتباه ناخواسته شما را به خطر بیندازند، بسیار زیادتر از هزینه برون سپاری و اجرای سریع خدمات IT که نپرداخته اید، می بایست هزینه وقت نیروهایی را پرداخت کنید که تا از بین بردن مشکل درگیر مسئله بودند یا انتظار کشیده اند. در اینجا مساله پشتیبانی شبکه مطرح میشود

صرفه جویی در هزینه ها

در صورتی که برای امور IT و دیگر فعالیت هایی که به طور مستقیم با هسته اصلی کسب و کار شما ارتباط ندارند، مجبور به استخدام نیرو باشید می بایست هزینه های مرتبط با بیمه، مالیات، سنوات و پاداش کارکنانتان را پرداخت کنید و محیط و امکانات لازم برای استقرار این منابع انسانی را در نظر داشته باشید.
هم چنین می بایست در نظر داشته باشید که احتمال دارد نیروهای این چنینی بسته به شرایط سازمان شما، از 50 ٪ زمانشان زیادتر در راستای هدف و وظیفه های مشخص شده استفاده نکنند. در حالی که می توانید با یک قرارداد برون سپاری خوب خدمات IT و پشتیبانی و نگهداری شبکه هزینه بسیاری را سالیانه پس انداز کنید.

سرویس دهی با کیفیت و مناسب

کیفیت سرویس دهی تنها به سرعت از بین بردن مشکل محدود نخواهد شد. چنان چه خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه خود را به اشخاصی که در این زمینه تخصص دارند بسپارید، سرویس های شبکه شما اساسا می بایست به مشکلات کم تری برخورد نماید، چه برسد به این که از بین بردن آن مشکلات سریعتر صورن گیرد. هم چنین متخصصان شبکه می توانند به کاربران آموزش دهند که چطوری کار خود را زودتر انجام داده، و چطوری از سرویس های موجود مناسب ترین استفاده را ببرند و چطوری از تجهیزات درست استفاده نمایند.

قابلیت تمرکز شما روی کسب و کار خود

همواره بهتر است که یک سازمان روی هسته و مسیر اصلی تجارت خود تمرکز داشته باشد تا در مسیر موفقیت بهتر گام بردارد و از توان رقابتی زیادتر نسبت به رقیب هایش برخودار باشد. برای نمونه خیلی از شرکت های بزرگ مثل IBM و Dell برای ارائه خدمات بهتر و سود زیادتر خدمات خود را به شرکت های هندی برون سپاری می کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *