چرا رایان پشتیبان

آیا میدانید چرا بعضی از مدیران شرکتهای  با سابقه رایان پشتیبان را  جهت ارائه خدمات پشتیبانی شبکه خود انتخاب می کنند؟

آیا میدانید رضایت کارفرما اولویت ماست و این یک شعار نیست زیرا تمدید قرارداد و ادامه همکاری تحت رضایت کارفرماست.

آیا میدانید رایان پشتیبان با بیش از 13 سال سابقه کاری با شرکت های معتبری قرارداد پشتیبانی دارد که سابقه قرارداد برخی به بالای 10 سال می رسد؟

آیا میدانید بیشتر شرکت های طرف قرارداد ما را مشتریان قبلی به ما معرفی کرده اند؟

آیا میدانید تاکنون هیچ شرکتی به خاطر عدم رضایت قراردادی را فسخ نکرده است؟

آیا میدانید نزدیک به 45 درصد مدیران سازمانهای دولتی و غیر دولتی اظهار ندامت دارند چون با یک کارمند IT قرارداد پشتیبانی شبکه امضا کرده اند ؟

انواع خدمات پشتیبانی شبکه‌های کامپیوتری

در شرکت رایان پشتیبان ، خدمات نگهداری شبکه های کامپیوتری به دو بخش کلی دسته بندی می‌شود:

۱- پشتیبانی سخت‌ افزار شبکه

۲- پشتیبانی نرم‌ افزار شبکه

خدمات پشتیبانی شبکه و سخت‌افزار ، شامل پشتیبانی و نگهداری از کلیه تجهیزات سخت‌افزاری در حوزه آی‌تی و شبکه مانند تجهیزات پسیو شبکه، سرورها، رک، سوئیچ، روتر، دوربین‌های مداربسته، سیستم برق اضطراری UPS، سیستم‌های کامپیوتری و تجهیزات اداری مانند پرینتر، فکس، اسکنر و … می‌باشد.

  • ارائه مشاوره شبکه آنلاین جهت خرید تجهیزات و زیرساخت شبکه
  • مانیتورینگ تجهیزات سخت افزاری شبکه به صورت آنلاین و لحظه‌ای
  • بازدیدهای دوره‌ای به منظور مراقبت و پیشگیری از خرابی تجهیزات شبکه
  • عیب یابی و رفع خرابی تجهیزات سخت افزاری شبکه
  • عیب یابی و رفع خرابی زیرساخت و پسیو شبکه
  • پیاده سازی و اجرای قابلیت افزونگی (Redundancy) جهت پیشگیری از قطعی در شبکه و سرویس دهی
  • در نظر گرفتن ویژگی مقیاس پذیری و توسعه پذیری شبکه (Scalability)
خدمات سخت افزار - خدمات نرم افزار

نیاز به مشاوره رایگان دارید ؟

باما تماس بگیرید

خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری چه کاربردی دارند ؟

پشتیبانی شبکه های کامپیوتری شرکت ها ، کارخانه ها و سازمان های متوسط و بزرگی که دارای شعب مختلف در سرتا سر کشور هستند و دفتر مرکزی آنها از طریق یک شبکه داخلی به شعب خود متصل شده است ، با استفاده از خدمات پشتبانی شبکه میتوانند کنترل کاملی روی شعبات خود داشته باشند که می بایست قرارداد پشتیبانی شبکه با یک شرکت معتبر انعقاد کنند. شرکت بزرگی مثل شرکت رهام گاز ، شرکت روغن نباتی شیراز، شرکت های بزرگ کاشی و سرامیک به رایان پشتیبان اعتماد کرده اند و در این سالها ما با ارائه خدمات مطلوب رضایت آنها را کسب نموده ایم و سعی در پیشرفت کسب و کار آنها با ارائه مشاوره های IT مناسب داشته ایم.

یکی دیگر از کاربردهای خدمات پشتیبانی شبکه ، کنترل نصب و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری بانکها و موسسه های مالی و یا صرافی ها میباشد که با توجه به حساسیت ویژه در خدمات اینترنت بانک ، فقط یک شرکت راه اندازی شبکه حرفه ای و باتجربه میتواند جوابگوی نیازهای پشتیبانی شبکه های کامپیوتری بانکها و موسسه های مالی باشد. رایان پشتیبان این افتخار را دارد که با بسیاری از موسسات مالی طرف قرارداد بوده و هست. به عنوان مثال صرافی بانک خاورمیانه که از معتبر ترین و بزرگترین صرافی های کشور می باشد با این مجموعه قرارداد داشته و با بالاترین کیفیت از ما خدمات دریافت می نماید.

البته ذکر این نکته لازم است که اخیرا توجه ویژه ای به راه اندازی شبکه در موسسه های آموزشی نیز شده است. پشتیبانی شبکه آموزشگاه ها و مراکز آموزشی نیز یکی دیگر از کاربردهای مرسوم خدمات پشتیبانی شبکه در رایان پشتیبان است که سبب میشود مراکز آموزشی بتوانند به نحو احسن ، برنامه های آموزشی خود را در بستر یک شبکه یکپارچه به کاراموزان خود ارائه کنند. در این میان هم باز جای خوشحالی است که بیش از 10 سال است که با موسسه خانه عمران بزرگترین موسسه آموزشی عمران در کشور قرارداد پشتیبانی و نگهداری شبکه داریم.

شرکت خدمات کامپیوتری
خدمات کامپیوتر در محل

تعریف خدمات پشتیبانی شبکه و کامپیوتر

خدمات پشتیبانی شبکه و سخت‌افزار یا به عبارتی نگهداری شبکه های کامپیوتری، مهمترین فعالیت شرکت رایان پشتیبان در زمینه خدمات شبکه‌ می‌باشد. پشتیبانی و نگهداری شبکه های کامپیوتری در حال حاضر اصلی ترین نیاز شرکت‌ها، مؤسسات، کارخانجات، سازمان‌ها، آموزشگاه‌ها ، هتل‌ها و … در حوزه انفورماتیک و شبکه است. رشد و نفوذ فناوری اطلاعات در تمامی حوزه‌های کسب و کار موجب شده است که تمامی محیطهای تجاری ، اداری ، صنعتی ، آموزشی و … نیاز شدیدی در زمینه پشتیبانی کامپیوتر و شبکه، نصب و راه اندازی انواع تجهیزات شبکه و سرویس‌های مرتبط با آن احساس کنند .

کارشناسان شرکت رایان پشتیبان با پیشنهاد مناسب ترین قیمت پشتیبانی شبکه های کامپیوتری را با بهینه‌ترین راهکار در صرفه‌جویی زمان به شما ارائه خواهند داد . جهت دریافت مشاوره رایگان برای ارائه خدمات پشتیبانی شبکه در تهران و همچنین اطلاع از هزینه قراردادهای پشتیبانی شبکه می‌توانید با ما تماس بگیرید .

در حوزه خدمات شبکه ، پشتیبانی شبکه‌های کامپیوتری، از کلیدی‌ترین و مهم‌ترین فعالیت‌‌های شرکت های ارائه دهنده خدمات شبکه می‌باشد. شرکت خدمات شبکه رایان پشتیبان تمام تلاش خود را به کار بسته است تا بتواند بهترین خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه، خدمات مشاوره آنلاین، خدمات شبکه، نصب و راه‌اندازی شبکه های کامپیوتری، خدمات سخت افزاری و نرم افزاری، پشتیبانی و نگهداری از سرورها، خدمات نصب دوربین مدار بسته تحت شبکه را با مناسب‌ترین قیمت‌ نگهداری و بالاترین کیفیت به مشتریان خود ارائه دهد. موارد نام برده شده در بالا، شامل طیف گسترده‌ای از خدمات شبکه و کامپیوتری می‌باشد که استفاده از آن‌ها موجب پیشگیری یا برطرف کردن مشکلات به وجود آمده در زمینه شبکه می‌گردد.

پشتیبانی نرم افزار های شبکه

خدمات پشتیبانی نرم افزار شبکه بخشی از خدمات اکتیو شبکه در رایان پشتیبان است  که خود شامل نگهداری از نرم افزارها، رفع ایرادات احتمالی آن‌ها، پیشگیری از اتفاق افتادن مشکلات، نصب نرم‌افزارهای شبکه، نصب و آپدیت ویندوز سرور، نگهداری اطلاعات و دیتاهای شرکتها است. بک‌آپ‌گیری و پشتیبان‌گیری منظم و طبق برنامه دقیق از تمامی اطلاعات و نرم‌افزارهای موجود و مستندسازی تمامی اطلاعات مرتبط با شبکه نیز بخشی از این خدمات در شرکت رایان پشتیبان می‌باشد.

اولویت شرکت خدمات شبکه رایان پشتیبان در حوزه خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه، ارائه خدمات شبکه در سریع‌ترین زمان و بالاترین کیفیت استاندارد است و نیز ایجاد حس اطمینان و امنیت هنگامی که شما با شرکت رایان پشتیبان شروع به همکاری می کنید و با اطمینان خاطر، اطلاعات خود را در یک مکان امن ذخیره کرده و آن را به طور فیزیکی ایمن نگه می دارید. ما معتقدیم که خدمت‌رسانی سریع با مناسب‌ترین تعرفه نگهداری شبکه در این بخش از مهم‌ترین فاکتورهایی است که برای شرکت‌ها اهمیت فراوان دارد.

تعمیر کامپیوتر در محل

نحوه ارائه خدمات نگهداری شبکه به مشتریان:

در حال حاضر کلیه خدمات مرتبط به پشتیبانی شبکه و نگهداری از تجهیزات کامپیوتری، در شرکت رایان پشتیبان محدود به شهر تهران، کرج و حومه می‌باشد.خدماتی که شرکت رایان پشتیبان در این بخش برای رفع ایرادها و مشکلات شبکه ارائه می‌دهد، معمولاً به چهار روش انجام پذیر می باشد :

خدمات پشتیبانی شبکه به صورت تلفنی

برخی مواقع پیش می آید که بعضی از مشکلات پشتیبانی شبکه‌های کامپیوتری می‌بایست حتما به صورت تلفنی و شفاهی به کارشناسان شبکه اعلام گردد و یا بالعکس کارشناسان ما برای حل برخی مشکلات رایج، می‌توانند شما  مشتریان عزیز را به صورت تلفنی راهنمایی کنند و حتی گاهی کاربران سوالاتی دارند که به صورت تلفنی مطرح میکنند و جواب خود را دریافت میکنند.

خدمات پشتیبانی شبکه راه دور (از طریق سیستم تیکتینگ )

در این روش مشتریان، مشکلات خود را اعم از (شبکه، نرم افزاری، سخت افزاری و …) از طریق سیستم ارسال تیکت به صورت کتبی با کارشناسان در میان می‌گذارند و کارشناسان ما نیز در سریع‌ترین زمان ممکن به صورت آنلاین پاسخگوی آن‌ها خواهند بود. البته این موضوع فقط در خصوص مواردی که نیاز به تائید مدیران دارد انجام میشود

خدمات پشتیبانی شبکه به صورت حضوری

در خیلی از مواقع خصوصا اشکالات سخت افزاری لازم است تا کارشناس به صورت حضوری در محل اقدام به ارائه خدمات شبکه نماید و مشکلات آنان را به صورت حضوری بر طرف نماید. که در این خصوص با تماس کارفرما ما نزدیکترین نیروی خود را به محل کارفرما اعزام میکنیم تا در کمترین زمان ممکن رفع اشکال نمائیم و رضایت کارفرما را کسب کنیم.

TOP تماس فوری باما