خدمات و تعمیرات کامپیوتر در جردن

منطقه جردن و آفریقا در شمال تهران از بخش هایی از شهر است که تراکم بسیار بالایی از منازل مسکونی و شرکت ها و سازمانها و همچنین موسسات آموزشی و دفاتر تجاری را در خود جای داده است. هر شرکت یا هر منزل مسکونی در خود تعدادی کامپیوتر و لپ تاپ و سیستم ها و دستگاههای جانبی کامپیوتر را دارد. قطعا این سیستم ها و دستگاهها نیاز به تعمیرات و تعویض قطعات و خدمات پشتیبانی پیدا می کنند. از این رو مطلبو ترین مورد این است که شرکتی در نزدیکی آنها باشد که با بهترین کیفیت و بالاترین سرعت خدمات تعمیر کامپیوتر در جردن را ارائه دهد. این شرکت در زمینه خدمات کامپیوتر در جردن، دقیقا رضایت مشتری را هدف گرفته است. دو مولفه اصلی برای جلب رضایت مشتری، کیفیت کار و سرعت خدمات است که هر دوی آنها به بهترین نحو لحاظ می شود.

خدمات تعمیرات کامپیوتر در جردن و سایر نقاط تهران نیز خدمت عزیزان ارائه شده و کلی خدمات سخت افزاری نیز ارائه می گردد. گاهی سیستم ها کلا با مشکل اساسی روبرو شده و به تعویض برخیقطعات یا تعمیرات کلی تعدادی از قطعات نیاز پیدا می کنند. گاهی میزان مشکل با یک تعمیر ساده حل شده یا با تعویض قطعه ای ساده مرتفع می گردد. در پاره ای موارد هم دستگاه های جانبی از جمله پرینتر ها و اسکنر ها با مشکل مواجه می شوند. در تک تک این موارد می توان روی کیفیت کار و صداقت این شرکت در ارائه خدمات تعمیرات سخت افزار حساب کرد.

در کنار خدمات سخت افزاری، ممکن است سیستم های خانگی یا اداری با مشکلات نرم افزاری نیز روبرو شوند که حل این مشکلات نیز در اسرع وقت و با بهترین کیفیت توسط این شرکت انجام می گیرد. ممکن است ویندوز یا سیستم عامل کامپیوتر ها به مشکل خورده و حتی به تعویض نیاز بایند. ممکن است نرم افزار خاص و تخصصی شرکتی با مشکل روبرو شود و تجارت آن شرکت را با اختلال مواجه کند. در تمامی موارد مشکلات نرم افزاری نیز به راحتی با کمک خدمات سریع و با کیفیت این شرکت قابل حل شدن است. شرکت هایی که در محدوده جردن و آفریقا قرار دارند می توانند با شرکت تماس حاصل فرموده و هر گونه مشکل خود را جهت حل شدن به این شرکت بسپارند. در کل این شرکت آماده قرارداد با کلیه شرکت ها و ادارات و موسسات مختلف جهت ارائه سرویس و خدمات پشتیبانی سخت افزاری و نرم افزاری می باشد.

 

نصب و راه اندازی و پشتیبانی شبکه در جردن

امروزه دیگر کلیه سازمانها یا ادارات و شرکتها به اتوماسیون اداری روی آورده یا در حال ایجاد سیستم اتوماسیون هستند. برای این کار به داشتن شبکه نیاز دارند. از این رو به خدمات نصب و راه اندازی شبکه نیاز خواهند داشت. بسیاری از شرکت ها و ادارات و سازمانها و همچنین موسسات آموزشی و آموزشگاه ها در منطقه جردن و آفریقا قرار دارند. آنهایی که شبکه دارند به خدمات پشتیبانی شبکه در جردن نیاز خواهند داشت. زیرا این شبکه های کامپیوتری همواره در معرض ایجاد مشکلات کوچک و بزرگ هستند. این شرکت آماده عقد قرارداد با این شرکت ها و ادارات و سازمان ها برای خدمات شبکه در جردن می باشد. دو مولفه در خدمات این شرکت نقش اصلی را بازی می کند که عبارتند از سرعت و کیفیت.

برای شرکت های در شرف تاسیس و تازه تاسیسی و همچنین ادارات و سازمانهایی که قصد نصب و راه اندازی شبکه دارند و در این محدوده قرار دارند، نصب و راه اندازی شبکه در جردن نیز با بالاترین کیفیت توسط این شرکت انجام می شود. مساله مهم در این زمینه این است که این شرکت آماده ارائه مشاوره از اولین قدم به کلیه شرکت ها و اداراتی است که قصد راه اندازی شبکه را دارند. طبیعی است پس از نصب و راه اندازی شبکه نیز، این شرکت بهترین کیفیت و مسئولیت را در زمینه پشتیبانی شبکه به مشتریان عزیز ارائه می نماید.

در این زمینه برخی خدماتی که توسط این شرکت ارائه می شوند عبارتست از: طراحی و اجرای زیر ساخت شبکه، طراحی و اجرای اتاق سرور، در مقیاس های بزرگتر طراحی و آماده سازی دیتا سنتر و سایر فعالیتهایی که از مشتقات آن می‌باشد.

اگر از پایه کار را به کاردان بسپارید، از مشکلات بعدی جلوگیری خواهید نمود. عدم راه اندازی یکپارچه و اصولی شبکه علاوه بر هدر دادن هزینه های شما برای راه اندازی و نگهداری شبکه، می تواند هزینه های سنگینی را در آینده برای عیب یابی و رفع اختلالات شبکه به سازمان تحمیل کند. در شبکه هایی که به طور جزیره ای و غیر استاندارد راه اندازی میشوند، عیب یابی و شناسایی مشکلات شبکه کاری سخت و زمان بر می باشد. پروسه عیب یابی و شناسایی علل اختلالات یک شبکه غیر یکپارچه، ممکن است وقفه های زیادی را در روند شبکه ایجاد کند که این امر باعث ایجاد وقفه در کار پرسنل، اهداف سازمانی و در نهایت ضرر مالی شرکت شود.

 

خدمات شبکه

پشتیبانی شبکه

– نصب و راه اندازي شبكه

– پشتيباني شبكه و كامپيوتر

– عقد قرارداد پشتيباني جهت شركت ها و موسسات

– فروش انواع سرور و ups

– راه اندازي سرور و دامين ، فايل سرور، سرور پشتيبان، ايميل داخلي

– مجازي سازي و نرم افزار هاي كنترل پهناي باند اينترنت و شبكه

خدمات کامپیوتر

خدمات کامپیوتر

– تعمير انواع كامپيوتر، لپ تاپ، نوت بوك و سرور

– ارائه انواع كامپيوتر، لپ تاپ و لوازم جانبي

– پشتيباني كامپيوتر و سيستم

– نصب انواع سيستم عامل ويندوز

– نصب نرم افزارهاي كاربردي

– نرم افزارهاي تخصصي عمران، برق، مكانيك و …

– بروزرساني انواع نرم افزار

– ارائه انتي ويروس اورجينال

می خواهید بدانید آیا ما می توانیم به شما کمک کنیم یا نه؟ بخت با شما یار است، ما می توانیم!

بهترین بخش ماجرا اینجاست که اغلب مشکلات کامپیوتری در کمتر از یک ساعت در محل شما، خانه یا محل کار، بر طرف می گردد. لازم نیست روزها منتظر بمانید تا کامپیوتر شما تعمیر شود. برخی از ویژگی های خدمات کامپیوتر رایان پشتیبان از این قرار هستند:

  • 90 درصد از خرابی های کامپیوتر در عرض یک ساعت بر طرف می شوند.
  • هر گونه مشکل کامپیوتری، سخت افزاری یا نرم افزاری، تعمیر می شود.
  • از بین بردن ویروس های کامپیوتری
  • نصب انواع نرم افزارها
  • پاکسازی فایل ها و افزایش سرعت کامپیوتر
  • نرخ های خدمات مقرون به صرفه و رقابتی
  • تمامی خدمات کامپیوتر انجام شده در رایان پشتیبان شامل تضمین هستند.

خدمات کامپیوتر بر اساس نیاز شما

آیا اتومبیل شما نیاز به سرویس دارد؟ بله، شما کاملاً به اهمیت این کار واقف هستید. هیچ کس نمی خواهد در مسیر رفتن به یک قرار مهم اتومبیلش خراب شود و خسته و نگران در کنار جاده منتظر امداد خودرو برای تعمیر اتومبیل بماند. کامپیوترهای شما هم همین شرایط را دارند. شما به طور روزانه از آنها استفاده می کنید، فایل ها را دانلود می کنید، شبکه های اجتماعی را مرور می کنید، خرید آنلاین انجام می دهید، کارهای بانکی خود را انجام می دهید، عکس های خانوادگی خود را ذخیره می کنید. در واقع کامپیوتر ابزاری است که شما را از خانه به دنیای اینترنت برده و بر می گرداند. و درست مانند اتومبیل شما، اصلاً دلتان نمی خواهد که خراب شود.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...