خدمات و تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ در جردن – شرکت رایان پشتیبان

خدمات و تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ در جردن

نکته‌ای که درباره خدمات کامپیوتری ها وجود دارد آن می باشد که به طور معمول هزینه این خدمات زیاد مشخص نیست و هر شخصی هر قدر که بتواند از شما هزینه دریافت می کند ولی می بایست آگاه باشید که در رایان پشتیبان از این خبرها نیست، شما می توایند هرگونه خدمات و تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ را با قیمت مناسب به ما بسپارید. خیلی از خدمات، از پیش هزینه‌شان تعیین شده است و شما می‌توانید متناسب با هزینه‌شان به انتخاب آنها بپردازید چنان چه هم هزینشان در لیست هزینه‌های خدمات کامپیوتری هوم سرویز موجود نباشد راهش آن می باشد که خدمتتان را ثبت نمایید و هر جا که در زمینه قیمت یا استعلام آن به مشکل مواجه شدید، پشتیبانی در کنار شما خواهد بود تا مناسب ترین پیشنهاد موجود در مزینه قیمت خدمتی که در نظر دارید را با همفکری و مشورت با سایر کارشناسان رایان پشتیبان ارائه کند.

 

مرسوم ترین مشکلات سخت افزاری در تعمیرات کامپیوتر:

مشکلات رایج هارد دیسک:

هارد دیسک قطعه ای می باشد در کامپیوتر برای حفظ و نگهداری اطلاعات کامپیوتر بکار می رود. از آن جایی که اطلاعات برای شما خیلی اهیمت دارد تعمیرات کامپیوتر در این قسمت از کامپیوتر خیلی مهم است. هارد دیسک ها در ۲ نوع ssd  و hdd با اندازه های گوناگون در بازار موجود می باشند.

ضربه خوردن هارد دیسک:

این نوع مشکلات از بیشترین مشکلات مراجعه شده به مرکز تعمیرات کامپیوتر می باشد به دلیل اینکه هارد دیسک ها در هر ۲ نوع اکسترنال و اینترنال از حساسیت بالایی برخوردار است و با ضربه های خفیف هم آسیب خواهند دید. کارشناس های مرکز اکیدا پیشنهاد می کنند پس از ضربه به هارد دیسک را به سیستم متصل نکنید چرا که موجب آسیب زیادتر می شود.

بیشتر بخوانید: استخدام کارشناس پاره وقت کامپیوتر

خرابی شدن هارد دیسک:

این مشکلات بعضی وقتها هیچ آثار فیزیکی نخواهد داشت ولی اطلاعات شما بر روی هارد نمایش داده نخواهد شد و یا خطای فرمت کردن دیسک را نمایش می دهد. چنان چه اطلاعات شما روی هارد دیسک اهمیتی نداشت هارد دیسک را فرمت کنید اما در صورتی که اهمیت داشت به هیج عنوان فرمت نکنید که اطلاعات شما از بین خواهد رفت و سریعاً به مرکز تعمیرات کامپیوتر برای بازگردانی اطلاعات و تعمیرات هارد دیسک خود مراجعه نمایید.

بد سکتور هارد دیسک:

بدسکتور هارد دیسک می تواند علت های گوناگونی داشته باشد از جمله وارد شدن گرد و غبار به داخل هارد دیسک تا ضربه خوردن هارد دیسک و غیره را می توان بیان کرد. انواع بدسکتور هایی که اتفاق می افتند بدسکتور های فیزیکی و بدسکتور های نرم افزاری می باشند که بد سکتورهای فیزیکی به طور معمول قابل تعمیر نیم باشند. برای از بین بردن بدسکتورهای هارد دیسک روش های گوناگونی وجود دارد، متخصصان مرکز تعمیرات کامپیوتر ما متناسب با شدت آسیب وارده و اهمیت اطلاعات شما بهترین راه را برای از بین بردن این مشکل انتخاب و اعمال می کنند.

خرابی چیپ های شمالی و جنوبی مادر برد

در مادر برد های نسل جدید این ۲ چیپست شمالی و جنوبی مادر برد با هم مخلوط شده و تبدیل به یک چیپست شده اند. ولی در مادر برد های قدیمی این ۲ چیپست با اسم های MDH  و ICH شناخته می شوند. متخصصان  مرکز تعمیرات کامپیوتر ما از نشانه های رایج در خرابی چیپ های مادر برد خال زدگی و بادکردگی، سوئیچ نشدن دستگاه  و رسیت شدن پشت سرهم کامپیوتر را نام می برند.

سوختن قطعات گوناگون در مادربرد

یکی از اصلیترین علت هایی که در مرکز تعمیرات کامپیوتر برای این اتفاق به چشم می خورد، ناسازگاری منبع تغذیه کامپیوتر می باشد که استاندارد نبوده و موجب سوختن قطعه های گوناگون کامپیوتر خواهد شد.

شما می توانید جهت ارتباط با پشتیبانی یکی از راه های زیر را انتخاب نمایید.

شماره تماس: ۰۲۱۲۲۳۴۰۴۷۶

تلگرام:  rayanposhtiban1@