خدمات ویپ در تهران

خدمات ویپ در تهران

اگر به دنبال بهترین خدمات ویپ در تهران برای کسب و کار کوچک خود هستید یا می‌خواهید در مورد VoIP بیشتر بدانید، به جای درستی آمده اید. در این راهنما، نکات مربوط به پروتکل صوتی از طریق اینترنت و مزایای ارائه شده توسط این خدمات و نحوه انتخاب ارائه دهنده VoIP را که به بهترین وجه با نیازهای شما سازگار است را پوشش می‌دهیم. ما همچنین چندین مورد از بهترین خدمات VoIP را بررسی می‌کنیم تا بتوانید ارائه دهنده‌ ای را که به بهترین وجه با نیاز های خانه یا مشاغل کوچک شما مطابقت دارد محدود کنید. بنابراین، به خواندن ادامه دهید تا بدانید کدام ارائه دهندگان را توصیه می‌کنیم.

موارد حائز اهمیت در بررسی خدمات ویپ در تهران

کارشناسان ما هنگام جستجوی بهترین خدمات ویپ در تهران چندین ارائه‌ دهنده را امتحان و آزمایش کردند. موارد ذکر شده در زیر در صدر قرار گرفتند:

 1.  Vonage  بهترین سرویس تلفن VoIP
 2.  Ooma  بهترین سرویس VoIP برای مشاغل کوچک
 3. RingCentral MVP – VoIP محبوب با ویژگی‌ های متنوع
 4.  Mighty Call بهترین سرویس VoIP
 5.  Nextiva  بهترین سرویس VoIP برای کاربران جدید
 6.  DialPad  بهترین سرویس تلفن VoIP برای هوش صوتی
 7. Intermedia Unite  یک سرویس VoIP پیشرو با قابلیت اطمینان بالا
 8. BT  یک سرویس VoIP که به‌روزرسانی‌ های خودکار راحت را ارائه می‌کند
 9.  Enreach  بهترین ارائه دهندگان خدمات VoIP برای پشتیبانی مشتری

در حالی که فهرستی از بهترین خدمات VoIP مفید است، لذا دانستن اینکه چه چیزی آنها را عالی می‌کند حتی مفیدتر است. بنابراین برای ارائه بینشی در مورد آنچه که هر یک از این ارائه دهندگان ارائه می‌دهند، هر ده مورد زیر را بررسی کرده‌ایم:

 1. Vonage بهترین سرویس تلفن VoIP برای سال ۲۰۲۲

هنگامی که به دنبال بهترین خدمات ویپ در تهران هستید، Vonage یک مکان عالی برای شروع است. علاوه بر پیشگام بودن در خدمات VoIP، راه حل‌ های استثنایی برای نیاز های مسکونی و مشاغل کوچک و متوسط را ​​ارائه می‌دهد و در سراسر جهان محبوب است، در نتیجه، کاربران متوجه خواهند شد که Vonage مجموعه گسترده‌ ای از ویژگی‌ها را ارائه می‌دهد که می‌توانند به راحتی آن‌ها را مطابق با نیاز های فردی خود سفارشی کنند. علاوه بر تماس‌ها و پیامک‌ های نامحدود، کاربران می‌توانند چندین افزونه مانند شماره‌ های رایگان، ضبط تماس، پشتیبانی پیشرفته فناوری اطلاعات و عملکرد پست صوتی به ایمیل را به بسته خود اضافه کنند.

با توجه به پشتیبانی مشتری، Vonage پشتیبانی شبانه روزی را در هفت روز هفته ارائه می‌دهد. بنابراین، اگر به کمک نیاز دارید، تیم خدمات ویپ در تهران همیشه برای کمک به شما آماده است.

در حالی که این ویژگی‌ های قابل تنظیم در تیم خدمات ویپ در تهران به طور معمول، به کار می‌آیند، اما می‌توانند پرهزینه باشند. اگرچه بسته پایه Vonage نسبتاً قیمت مناسبی دارد، اما عملکردهای اضافی مانند ضبط مکالمات درخواستی فقط با بسته‌ های سطح بالا ارائه می‌شود. بنابراین، اگر این خدماتی است که به آن نیاز دارید، ممکن است مجبور شوید کمی اضافی در این حوزه به فعالیت بپردازید.

با این حال، کاربران متوجه خواهند شد که بسته پایه هنوز مجموعه‌ ای جامع از ویژگی‌ها، از جمله پیام‌رسانی نامحدود SMS و تماس‌ها و پیام‌ های تیمی را ارائه می‌دهد، که آن را به راه‌حلی عالی برای مشاغل کوچک تبدیل می‌کند. یکی دیگر از ویژگی های کلیدی Vonage سهولت استفاده از آن است. در نتیجه، راه‌اندازی را برای کاربران ساده کرده است. بنابراین، اگر به دنبال یک بسته قابل تنظیم با ویژگی‌ های جامع هستید و خیلی نگران بودجه نیستید، Vonage راهی برای رفتن در این حوزه است.

طرفداران تیم خدمات ویپ در تهران:

 • برنامه‌ های موبایل و دسکتاپ عالی
 • بسته‌ های قابل تنظیم
 • پیام‌ های تیمی نامحدود در همه برنامه‌ها
 • نکات قابل توجه در بررسی خدمات ویپ در تهران
 1. Ooma خدمات VoIP برتر برای مشاغل کوچک

در بررسی خدمات ویپ در تهران باید بدانید که هنگامی که به دنبال بهترین VoIP برای مشاغل کوچک هستید، Ooma راهی برای رفتن به این حوزه است. علاوه بر قیمت ورودی پایین در بسته‌ها، Ooma نیازی به امضای قراردادهای سالانه از سوی کسب‌وکارها ندارد، لذا آن را به انتخابی عالی برای شرکت‌ های با بودجه تبدیل می‌کند.

در حالی که Ooma فاقد ویژگی‌ های فانتزی مانند هوش مصنوعی است، لذا همه چیز لازم را برای مشاغلی دارد که خواهان راه حل استفاده از VoIP بدون سر و صدا و استفاده آسان هستند را فراهم می‌کند. علاوه بر این، Ooma به طور مداوم ویژگی‌های انتخابی خود را به روز می‌کند و گزینه‌ های جدیدی مانند همگام سازی تماس و پشتیبانی از پیام‌ های SMS را اضافه می‌کند. اگرچه Ooma گزینه ای را برای تماس‌ های خودکار ارائه نمی‌دهد، اما ویژگی‌هایی مانند پست صوتی به رونویسی ایمیل، نظارت بر تماس، گزینه‌های رایگان، پیام کوتاه و کنفرانس ویدیویی را ارائه می‌دهد.

در بررسی خدمات ویپ در تهران باید بدانید که هنگامی که به بسته اصلی ارائه دهنده نگاه می‌کنید، کاربران ویژگی‌ های مختلفی مانند پست صوتی، ارسال تماس، پذیرش مجازی و ثبت تماس را پیدا می‌کنند. در نتیجه، کاربران می‌توانند معامله نسبتا خوبی را با قیمت مقرون به صرفه دریافت کنند. یکی دیگر از جنبه‌های Ooma که ما را تحت تاثیر قرار داده است خدمات مشتری است که باید مدنظر قرار گیرد.

بیشتر بخوانید: مزایای ویپ

همه چیز در رابطه با خدمات ویپ در تهران

Voice-over-Internet-Protocol (VoIP) یک سیستم تلفن مبتنی بر اینترنت است که داده‌ های صوتی را از طریق اتصال اینترنتی شما به جای سیم‌ های مسی معمولی که برای خطوط ثابت سنتی استفاده می‌شود، ارسال می‌کند. در نتیجه، سیستم‌های VoIP ویژگی‌ها و مقیاس‌پذیری پیشرفته‌ای را ارائه می‌کنند که با فناوری شبکه تلفن سوئیچ‌شده عمومی (PSTN) یافت نمی‌شود. از این راهنما برای درک اینکه خدمات ویپ در تهران چگونه کار می‌کند، از جمله مزایا و معایب، ویژگی‌های برتر و ارائه دهندگان آن استفاده کنید.

 1. VoIP چگونه کار می‌کند

VoIP به شما امکان می‌دهد از طریق اینترنت تماس بگیرید و پیام‌های خود را دریافت کنید و استفاده از  اتصال پرسرعت را ضروری می‌کند. اما چیز های زیادی در پشت صحنه آن انجام می‌شود تا اطمینان حاصل شود که شما یک تجربه یکپارچه خواهید داشت. در اینجا فرآیند گام به گام برای تماس مبتنی بر اینترنت آمده است:

در بررسی خدمات ویپ در تهران باید بدانید که شما از هر دستگاه دارای VoIP مانند تلفن همراه، رایانه رومیزی یا تلفن رومیزی تماس برقرار می‌کنید. تلفن رومیزی سنتی یا تلفن نرم افزاری مبتنی بر برنامه شما از طریق سوئیچ یا روتر سیمی یا بی‌سیم به اینترنت شما متصل می‌شود. سرویس VoIP شما تماس شما را با استفاده از شماره تلفن ثابت و تلفن همراه به گیرندگان متصل می‌کند. سپس این فناوری صدای ورودی و خروجی را به بسته‌ های داده‌ ای تبدیل می‌کند که از طریق شبکه اینترنت شما حرکت می‌کنند و در نتیجه شما و گیرنده تماس‌تان به وضوح صدای یکدیگر را می‌شنوید.

فراتر از اصول اولیه، سیستم تلفن VoIP شما ویژگی‌ های پیشرفته مدیریت تماس، مانند ضبط تماس و کنفرانس را ارائه می‌کند. اگرچه تاریخچه VoIP چندین دهه را در بر می‌گیرد، اما پیشرفت‌ های نوآورانه زیادی در چند سال گذشته رخ داده است. در نتیجه، ارائه دهندگان VoIP ابزار های هوش مصنوعی پیچیده، اتوماسیون و تجزیه و تحلیل را ارائه می‌دهند.

 1. پروتکل ها و استاندارد های VoIP

در بررسی خدمات ویپ در تهران باید بدانید که فناوری VoIP از مجموعه‌ای از قوانین به نام پروتکل استفاده می‌کند تا اطمینان حاصل شود که دستگاه‌ها می‌توانند ارتباط درستی برقرار کنند. این داده‌ها را در سراسر شبکه‌ها هدایت می‌کند و آنها را بر اساس آدرس‌های IP و پروتکل‌های انتقال به سیگنال مناسب تبدیل می‌کند. استاندارد های VoIP، مانند پروتکل شروع جلسه (SIP)، قابلیت همکاری بین دستگاه‌ها را تضمین می‌کند، به این معنی که می‌توانید یک تماس VoIP از برنامه‌ها و دستگاه‌های مختلف برقرار کنید. خدمات تلفن مبتنی بر اینترنت از SIP برای ویدیو، صدا و پیام استفاده می‌کنند. پروتکل‌ها و استاندارد های رایج VoIP عبارتند از:

 • پروتکل حمل و نقل بلادرنگ (RTP)
 • پروتکل امن حمل و نقل بلادرنگ (SRTP)
 • پروتکل کنترل انتقال (TCP)
 • پروتکل دیتاگرام کاربر (UDP)

ویژگی‌ های خدمات ویپ در تهران

در بررسی خدمات ویپ در تهران باید بدانید که سادگی تماس VoIP به این معنی است که تا زمانی که یک اتصال اینترنتی پایدار دارید، لازم نیست نگران استانداردها یا پروتکل‌هایی باشید که سرویس شما استفاده می‌کند. با این حال، تلفن IP همچنین عملکرد تبادل شعبه عمومی مبتنی بر ابر  (PBX) را ارائه می‌کند و به شما امکان می‌دهد مسیریابی تماس را شخصی کنید. بهترین سیستم‌ های تلفن تجاری روی دستگاه‌ های دلخواه شما کار می‌کنند، با سیستم‌ های مدیریت ارتباط با مشتری  (CRM) ادغام می‌شوند و ابزارهای پیشرفته مدیریت تماس را ارائه می‌دهند. ویژگی VoIP عبارتند از:

 • ادغام‌ های CRM
 • کنفرانس‌ های صوتی و تصویری یکپارچه
 • برنامه‌ های دسکتاپ و موبایل

فناوری VoIP می‌تواند از طریق اینترنت با استفاده از تجهیزات تلفن سنتی مانند یک خط معمولی متصل شود. خود تلفن با استفاده از آداپتوری که مستقیماً به شبکه اینترنت خانه یا کسب و کار وصل شده است به اینترنت متصل می‌شود. اکثر سرویس‌ های اصلی یک گزینه تلفن نرم‌افزاری نیز ارائه می‌دهند که به کاربر اجازه می‌دهد مستقیماً از رایانه خود به عنوان سرویس تلفن استفاده کند.

سخن پایانی

در بررسی خدمات ویپ در تهران باید بدانید که هنگامی که مردم به VoIP فکر می‌کنند، به دلیل محبوبیت بسیاری از خدمات ارتباطی رایگان مانند FaceTime و Skype، عموماً به رایانه‌ها فکر می‌کنند، اما این واقعاً تنها یک جنبه از آنچه VoIP واقعاً می‌تواند ارائه دهد است. درست است که فناوری VoIP ارتباطات صوتی را که به داده‌ های دیجیتالی تبدیل شده است را از طریق یک شبکه سوئیچ بسته یا اینترنت منتقل می‌کند اما (در اصل این به این معنی است که کاربر به جای خطوط تلفن از طریق خطوط اینترنت پرسرعت تماس تلفنی برقرار می کند). با در نظر گرفتن این موضوع، کاربران تنها به استفاده از آن در رایانه محدود نمی‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.