خدمات ویپ

خدمات ویپ یا سرویس‌های صدا روی پروتکل اینترنت که اصطلاحاً با نام VoIP شناخته می‌شود؛ فناوری جدیدی است که به صورت ویژه این روزها مورد توجه و استقبال قرار گرفته است. خدمات VoIP به شما امکان می‌دهد به جای یک خط تلفن معمولی (یا آنالوگ)، از طریق اتصال به اینترنت، تماس صوتی برقرار کنید. کم‌کم  با استقبال بی‌نظیری که از ویپ صورت گرفته، باید در سازمان‌ها و کسب و کارها با تلفن‌های سنتی خداحافظی کرد.

ویپ چیست؟

سیگنال آنالوگ به صدا و یا صوت انسان‌ها گفته می‌شود. در واقع از مبدل سیگنال آنالوگ به دیجیتال امروزه استفاده می‌شود. صدا و یا صوت انسان‌ها توسط آن مبدل‌ها تبدیل می‌شوند. صوت به بسته‌ های تبدیل می‌شود که ان بسته‌ها از جنس دیتا هستند. ویپ یک سرویسی می‌باشد که همراه با کلیه خدمات ارائه می‌شود. این سرویس یا سیستم بر بستر شبکه‌ های مخابراتی عملکرد دارند. در ادامه شرکت رایان پشتیبان شما را با خدمات ویپ بیشتر آشنا می‌سازد.

خدمات ویپ (Voip) چیست؟

ویپ (Voip) چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟ فناری ویپ (Voip) یکی از تکنولوژی‌ های بی نظیر و ایده آل می‌باشد که امکانات و قابلیت‌ های بسیار متنوع و مختلفی را در اختیار شرکت‌ های درخواست کننده یا مشتریان قرار می‌دهد. تکنولوژی ویپ با خدمات بی نظیری که دارد تاثیر فوق العاده ای بر فرآیند‌ های ارتباطی شرکت‌ های مختلف بخشیده است. در زمان قدیم و در چند سال پیس قالب خدمات ویپ و ویزگی‌ های بی نظیر آن نبودند اما امروزه وجود ویپ کار کسب و کارها را بسیار بهبود بخشیده است. بسیاری از کسب و کارها برای بهبود عملکرد و فرایند کاری خود از این فناوری جدید و پیشرفته استفاده می‌کنند و بسیار راضی هستند. در ادامه شرکت رایان پشتیبان شکل کلی خدمات ویپ (Voip) را شرح خواهد داد. ارائه خدمات عالی در مدیریت و کنترل تماس‌ های ورودی و خروجی از طریق فناوری و یا سیستم ویپ از مهم‌ترین خدمات این سیستم می‌باشد. برای انتقال صدا روی بستر شبکه از این تکنولوژی و فناوری بی نظیر استفاده می‌شود. بر روی سرویس‌ های مدیریت تماس‌ها در کسب و کار های مختلف این تکنولوژی خود را نشان می‌دهد. مدیریت و کاهش هزینه‌ها، مدیریت کلیه تماس‌ها، ارتباط با مشتریان در مناطق و ناحیه‌ های مختلف جغرافیایی وسایر موارد از خدمات ویپ (Voip) و مزایای بی نظیر آن به حساب می‌آید.

خدمات ویپ شامل چه مواردی می‌شود؟

ویپ چه خدمات را ارائه می‌دهد؟ در این قسمت می‌خواهیم به خدمات ویپ بپردازیم. بهترین راه دورکاری در روز‌ های کرونایی و در اماکن مختلف استفاده از سیستم و تکنولوژی ویپ می‌باشد. از دسته دلایل بسیار محبوب سیستم ویپ مدریت کسب و کار‌ها به بهترین شکل و بهبود ارتباطات. امکانات و خدماتی هستند که سبب پیشرفت و موفقیت سرویس ویپ شده اند که شرکت رایان پشتیبان سعی کرده است که کلیه این خدمات و امکانات را برای مشتریان خود فراهم کند.

خدمات ویپ (Voip) شرکت رایان پشتیبان: پیام‌ های صوتی با کیفیت عالی، پست‌ های صوتی، استفاده از فکس‌ های با کیفیت بالا، افزایش کیفیت کنفرانس‌ های اینترنتی و غیر حضوری و سایر موارد از دسته خدمات بی نظیر سرویس ویپ می‌باشد.

دلایل نیاز شرکت‌ها به خدمات ویپ

دلایل نیاز شرکت‌ها به خدمات ویپ چیست؟ در این بخش دلایل نیاز شرکت‌ها به خدمات ویپ را بررسی و شرح می‌دهیم. پس با ما همراه باشید. کسب و کارها برای پیشرفت کار خود و عقب نماند از سایر رقیبان خود امرزوه از سرویس‌ های خدمات روز و پیشرفته بسیار استفاده می‌کنند تا برقراری آن‌ها با سایر مشتریان با کیفیت‌تر شود. خدمات ویپ (Voip) شرکت رایان پشتیبان متشکل شده از انواع مزایا و ویژگی‌ها و خدمات مختلف می‌باشد. این سرویس ویپ انواع خدمات با کیفیت عالی را به مشتریان خود می‌دهد. امرزوه برای کاهش هزینه‌ها و مدیریت هزینه‌ های تماس‌ها و ارتباطات و ارتباط بسیار سریع و آسان و راحت به سرویس ویپ پناه می‌برند. یکی از دلایل اصلی نیاز شرکت به سرویس ویپ برقراری ارتباط سریع با هزینه‌ های کم و مدیریت تماس‌ها می‌باشد.

با ویپ همیشه در دسترس باشید

از دسته خدمات ویپ که بسیار محبوب و پرطرفدار می‌باشد همیشه در دسترس بودن می‌باشد. امکان برقراری تماس از طریق سیستم ویپ بسیار راحت و آسان می‌باشد و از خطوط تلفن مختلف می‌توان از آن خدمات استفاده کرد. در صورتی که افراد در نقطه‌ های از سراسر کشور وجود داشته باشند امکان پاسخگویی به تماس را برای آن‌ها فراهم می‌کند. هر جا و در هر مکان که باشید امکان از دست هیچ تماسی با کمک خدمات ویپ شرکت رایان پشتیبان زین پس نخواهید داشت. برای ارتباط راحت مشتریان و همکاران با شما تنها به یک عدد گوشی موبایل هوشمند و اینترنت  نیاز دارید تا هیچ تماسی از طرف شما بدون پاسخ باقی نماند.

امکان ارتباط با سایر نرم افزارها با کمک سرویس ویپ

سانترال ویپ قابلیت ارتباط با نرم افزار های اداری یا اتوماسیون‌ های اداری را برای شم فراهم می‌کند. یکی دیگر از خدمات ویپ (Voip) افزایش و ارتقای بهره وری پرسنل می‌باشد و خدمات کسب و کار شما را ارتقا می‌کند.

خدمات voip

چه کسانی به این خدمات نیاز دارند؟

در هر تجارت و کسب و کاری مدرن شدن و همراه شدن با جریان تکنولوژی یکی از ملزومات مهم پیشرفت است. در این میان راه‌های ارتباط مدرن‌تر به شما به شما در ارتباط موثرتر  و فروش بیشتر کمک می‌کند. گرچه ایمیل یک راه ارتباطی مورد استفاده در اغلب سایت‌ها و کسب و کارهاست؛ اما بسته به نوع صنعت و خدمات، بعضی اوقات مشتریان ممکن است بیشتر ارتباط فوری از طریق تماس صوتی  را ترجیح دهند. به همین دلیل است که بسیاری از مشاغل چت زنده یا شماره تلفن را در لیست راه‌های ارتباطی خود ارائه می‌دهند.

بیش از یک راه برای برقراری ارتباط با مشاغل شما می‌تواند پشتیبانی مشتری را بهبود بخشد و منجر به فروش بیشتر شود. اینکه آیا شما برای فروش محصولات یا یک وب سایت شغلی برای فروش خدمات، یک فروشگاه آنلاین راه اندازی می‌کنید، یک سرویس تلفنی تجاری مبتنی بر خدمات ویپ می‌تواند بدون هزینه‌های بالا به شما در رشد تجارت کمک کند. بازدیدکنندگان وب سایت شما به راحتی می‌توانند با شما تماس بگیرند تا درخواستی را ارائه دهند، از سؤال پیش فروش بپرسند یا حتی درخواست پشتیبانی کنند. به طور خلاصه، خدمات VoIP به شما امکان می‌دهد تا تماس های خود را بهتر مدیریت کرده و پیگیری کنید، اطلاعات مشتری را جمع آوری کرده و روابط قوی‌تری با مشتریان داشته باشید.

[irp posts=”11162″ name=”تعرفه خدمات ویپ”]

به طور کلی اغلب کسب و کارها به ویپ نیاز دارند:

 • شرکت‌ ها و کسب و کارهای کوچک برای صرفه جویی در هزینه
 • فروشگاه‌ ها اینترنت و وب‌سایت‌ها برای ارتباط موثر با مخاطبان و مشتریان
 • شرکت‌ ها و کسب و کارهای بزرگ برای ارتباط بهتر بین بخش‌های مختلف درون سازمانی و ارتباط موثر با مشتریان

اجرای خدمات ویپ

ویژگی‌ های شرکت خدمات ویپ (Voip)

ویژگی‌ های شرکت خدمات ویپ (Voip) چیست؟ انتخاب شرکت خدمات ویپ (Voip) رایان پشتیبان امروزه بسیار رایج شده است. یکی از دلایل انتخاب شرکت رایان پشتیبان برای دریافت خدمات ویپ این است که این شرکت خدمات عالی را با مناسب‌ترین هزینه‌ها در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. در ادامه با ویژگی‌ های شرکت خدمات ویپ رایان پشتیبان آشنا خواهیم شد.

ویژگی‌ های یک شرکت خدمات ویپ (Voip) معتبر: ارائه مشاوره با بهترین نحوه، داشتن نیاز سنجی دقیق، داشتن یک قیمت و نرخ منصفانه برای ارائه خدمات نسبت به سایر رقبا، در اختیار قرار ددادن کلیه لیست مشتریان قبلی، برخوردار بودن از تجهیزات پیشرفته و هوشمند، بالا بودن رضایت مشتریان، پشتیبانی ویپ و پشتیبانی پس از فروش، بالا بردن امنیت سرویس ویپ و … این ویژگی‌ های هستند که در انتخاب یک شرکت خدمات باید ر نظر گرفت.

مزایا خدمات ویپ را باهم بررسی کنیم!

سرویس ویپ دارای مزایای و معایب بسیار زیاد و متعددی می‌باشد که به صورت مفصل آن‌ها را ذکر خواهیم کرد. این مقاله از مجموعه رایان پشتیبان مزایا   اصلی سرویس ویپ را ذکر خواهد کرد.

مزایای خدمات ویپ (Voip) و سرویس ویپ را ادامه شرح می‌دهیم:

 • کم کردن هزینه‌ های ارتباطی و تماس‌ها
  بالا بردن امکان دسترسی‌ های ارتباطی موفق
 • داشتن قابلیت مقیاس پذیری بالا
 • دارا بودن ویژگی‌ های متمایز و منحصربه فرد
 • بالا بودن کیفیت صدا شفاف
 • انجام دادن چندین کار و پشتیبانی عالی
 • بی نیاز بودن از هر گونه سیم کشی مجزا
 • ادغام کلیه دستگاه تلفن با کامپیوتر شخصی
 • رایگان بودن کلیه تماس‌ های کاربران خارج از سازمان به هر نقطه از سراسر جهان
 • مدیریت متمرکز و بسیار آسان

امکانات ویپ (VoIP)

ویپ (VoIP) چه امکاناتی را در اختیار شما قرار می‌دهد؟ این سیستم دارای امکانات متعددی می‌باشد که می‌خواهیم به صورت مفصل آن را بررسی کنیم.

امکانات بی نظیر و ایده آل ویپ را ادامه شرح می‌دهیم:

 • امکان ارائه دادن کلیه شماره‌ های تلفن داخلی به تعداد بسیار بالا
 • قابلیت دریافت کلیه پیام‌ های صوتی: با کمک این سیستم می‌توان در صورتی که کاربر پاسخگو نباشد، می‌توان یک پیام برای آن گذاشت تا در هر زمان که خواست صدا را بشنود. امکان ارسال پیام به ایمیل کاربران نیز وجود دارد.
 • ضبط مکالمات: یکی دیگر از امکانات ویپ ضبط کلیه مکالماتی که در بستر ویپ هستند، وجود دارد و در سیستم این مکالمات ضبط و ثبت می‌شوند.
 • تلفن‌ های نرم افزاری: امکان دسترسی راحت به داخلی‌ های کاربران از طریق کامپیوتر با کمک نصب تلفن‌ های نرم افزاری وجود دارد.
 • صف انتظار: وجود صف انتظار سبب می‌شد که در صورتی که خط شما اشغال است مشتریان در صف انتظار قرار بگیرند تا شماره شما از اشغال خارج شود و بتوانند با شما ارتباط برقرار کنند.
 • گزارش گیری: این ویژگی سبب ذخیره و ثبت تمام تماس‌ها می‌شود که در صورت ارائه زارش می‌توان تعداد تماس‌ها و مکالمات و پاسخگویی‌ها را برسی کرد و یک ویژگی بسیار متمایز و بارزی می‌باشد.

ویپ با شرکت رایان پشتیبان

شرکت رایان پشتیبان یکی از شرکت‌ های رائه خدمات ویپ (Voip) می‌باشد که در تلاش است که کلیه خدمات ذکر شده را با کیفیت عالی و ایده آل در اختیار مشتریان خود قرار دهد. این موسسه دارای سابقه درخشانی می‌باشد و از پرسنل موفق برای ارائه خدمات ویپ استفاده می‌کند تا رضایت مشتریان خود را جلب کند. شرکت رایان پشتیبان به علت سابقه درخشان وبی نظیری که دارد تعداد مشتریان آن بسیار بالا می‌باشد. برای دریافت کلیه خدمات ویپ ذکر شده با کیفیت عالی و با مناسب‌ترین قیمت‌ها انتخاب شرکت رایان پشتیبان را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

جمع بندی

ویپ یک فناوری و تکنولوژی بسیار جدید و خوبی می‌باشد که در اکثر کسب و کارها بسیار مفید و کاربردی واقع شده است و از مزایایی بسیار خوب و فوق العاده ای برخوردار می‌باشد. با کمک خدمات ویپ از شرکت رایان پشتیبان می‌توان امنیت ارتباطات شرکت و یا کسب و کار خود را افزایش دهید. امنیت سیستم تلفن به میزان بسیار بالا از مزایای بی نظیر این سرویس می‌باشد. این سرویس تمام تهدید‌ های امنیتی را با کدگذاری‌ های مختلف و مدیریت صحیح برطرف و رفع می‌کند. این سرویس به صورت همه روزه و ۲۴ ساعته فعال می‌باشد و هیچ تماسی را بعد از راه اندازی إآن از دست نخواهید داد و امنیت حفاظت از شبکه شما بسیار افزایش خواهد یافت. نکته ای که شرکت رایان پشتیبان به شما توصیه می‌کند این است که سیستم خود را به موقع بروزرسانی و آپدیت کنید تا امنیت آن بالا باقی بماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.