دوره مایکروسافت

دوره مایکروسافت

با دوره‌های مایکروسافت بیشتر آشنا شوید!

در دنیای مدرن امروزی کمتری کسی وجود دارد که با کامپیوتر آشنا نبوده و شرکت مایکروسافت را نشناسد. شرکت مایکروسافت در سال ۱۹۷۵ توسط آقایان بیل گیتس و پال آلن تاسیس گردید. با ورود آفیس و ویندوز به عرصه‌ی تکنولوژی توسط مایکروسافت، این شرکت به یکی از ابرقدرت‌ها در زمینه‌ی نرم افزار بدل گردید به طوری که ارزش آن اکنون بالغ بر ۸۰۰ میلیارد دلار است.
همچنین مایکروسافت طی چندین سال محصولات دیگری نظیر Xbox، visual studio، Microsoft azure و .. را به دنیای تکنولوژی معرفی کرده است.

هدف از برگزاری دوره‌های مایکروسافت چیست؟

گستردگی و همه‌گیر شدن محصولاتی کمپانی مایکروسافت موجب شده است تا متخصصین حوزه‌ی شبکه برای کار با محصولات شرکت مایکروسافت، دوره‌های آموزشی مربوط به آن را انتخاب کنند.

مایکروسافت با طراحی و ارائه‌ی دوره‌هایی همچون دوره‌ی MCSE، برای متقاضیان و علاقه‌مندان شبکه این امکان را فراهم می‌کند که در کنار افزایش سطح دانش و مهارت‌های خود، یکی از معتبرترین مدارک مربوط به آموزش شبکه، یعنی مدرک بین المللی کمپانی مایکروسافت را نیز دریافت کنند.

دوره‌های مایکروسافت به ترتیب عبارتند از:

 • دوره‌ Mobility
 • دوره Cloud
 • دوره Productivity
 • دوره Data
 • دوره App Maker

Mobility

سه مدرک مهم مایکروسافت MCSA، MCSE و MTA در این دوره آموزش داده میشوند. درواقع دوره‌ی موبایلیتی اولین و مبتدی‌ترین مرحله‌ از آموزش‌های مایکروسافت است که برای افرادی طراحی شده که به دنبال اشتغال زایی و آشنایی با مبانی IT هستند. در این دوره شما به طور کامل ویندوز ۱۰ (windows10) را فرا خواهید گرفت که این به منزله‌ی مهارت شما در عرصه پیکربندی، مدیریت و نگهداری سیستم سازمانی ویندوز ۱۰ می‌باشد.

Cloud

دوره‌ی cloud یا ابر در مایکروسافت بیشتر بر روی نرم افزارها و زیرساخت‌های موجود در Microsoft azure متمرکز است. تقاضای اخذ مدرک در بخش ابری زمانی به اوج خود رسید که مایکروسافت Windows Server 2012  را وارد بازار کرد.
افرادی که در این دوره شرکت می‌کنند زیرساخت‌های private cloud، Azure, Linux، Windows Server و نظارت و مدیریت آنها را به خوبی فرا خواهند گرفت.

Productivity

در این دوره کاراموزان با نرم افزارهای کاربردی‌تر همچون Microsoft office، Sharepoint،  Exchange ،  Skype for business آشنا می‍شوند.

Data

یکی از مهم‌ترین دوره‌های مایکروسافت، دوره data است که در آن کاراموزان به صورت پیشرفته‌تر نحوه‌ی مدیریت و کنترل حجم عظیمی از پایگاه داده‌ها را می‌آموزند. آنها همچنین در پایان دوره قادر خواهند بود داده‌ها را تجزیه تحلیل کنند.

App Maker

گذراندن این دوره شما را به یک سازنده و یا توسعه دهنده‌ی نرم افزار تبدیل خواهد کرد! آنچه به شما در این دوره آموزش داده میشود شامل مباحث زیر است:

C# ، Mobile Apps ، Visual Studio ، NET ، Framework 4.5 ، HTML5 ، SQLite ، CSS3 ، Javascript ، ASP.NET MVC

سرویس Microsoft azure چیست؟

نرم افزار Microsoft azure یک فضای ابری ست که برای مواردی مثل Saas، Paas، laas و.. کاربرد دارد. یکی دیگر از دوره‌ایی که مایکروسافت برگزار می‌کند مرتبط با حفاظت از همین فضای ابری ست که در حوزه‌ی sysadmin و Dev-ops گنجانده میشود.

مدرک Azure که یکی از جدیدترین مدارک ارائه شده برای کارشناسان و متخصصان  IT محسوب میشود. فراگیران پس از شرکت در دوره‌های آموزشی بین المللی شرکت مایکروسافت و کسب موفقیت در آزمون‌های پایان هر دوره در نهایت موفق به دریافت مدرک معتبر خواهند شد و می‌توانند در سراسر دنیا به عنوان کارشناس حرفه‌ای مورد تایید شرکت مایکروسافت برای ورود به بازار کار اقدام نمایند. فراگیران به منظور کسب مدرک مهندسی مایکروسافت ملزم به شرکت در تمامی دوره آموزشی این دوره و کسب موفقیت در آزمون‌های پایان هر دوره می‌باشند و پس از پشت سر گذاشتن این مراحل فراگیران به واسطه اعطای یک شناسه کاربری منحصر به فرد و قابل پیگیری در سراسر دنیا به عنوان مهندس مورد تایید شرکت مایکروسافت شناخته خواهند شد.

دوره‌های ویندوز سرور مایکروسافت

دورهای سرور مایکروسافت به چهار سطح تقسیم بندی شده است:

 • Fundamentals (مبانی)
 • Associate (وابسته)
 • Expert (کارشناسی)
 • Specialty (تخصصی)

هیچ پیش نیازی برای گواهینامه‌های Fundamentals یا Associate وجود ندارد. با این حال، داوطلبان باید با فناوری‌های مرتبط با آزمون‌هایی که شرکت می‌کنند آشنا باشند و در استفاده از آنها تجربه داشته باشند. برای واجد شرایط بودن برای دریافت گواهینامه‌های مبتنی بر نقش در سطح کارشناسی، داوطلبان باید حداقل یک گواهینامه سطح کاردانی را کسب کرده باشند.

 

مزایای اخذ مدرک Microsoft چیست؟

از مهم‌ترین مزایای اخذ مدرک Microsoft میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 1.  ارائه راه حل در همه موارد
 2.  به روز رسانی مهارت‌های مهندسان مایکروسافت
 3.  باقی ماندن در چرخه رقابت برای ورود و ماندگاری در بازار کار
 4.  به روز رسانی مهارت‌های کارشناسان، متخصصان و مهندسان فعال در این حوزه
 5.  عضویت در انجمن مهندسی مایکروسافت و بهره مند شدن از مزایای این عضویت
 6.  کسب گواهینامه Microsoft معادل مدارک دانشگاهی
 7.  ارتقای موقعیت افراد در بازار های کار بین المللی
 8.  افزایش اعتماد بنفس کاراموزان در توانایی انجام کار و مواجه با موانع

 شرکت در دوره مایکروسافت رایان پشتیبان

رایان پشتیبان با درنظر گرفتن این نیازها به متقاضیان این فرصت را می‌دهد که علاوه بر شرکت در دوره‌های شبکه، در آزمون‌های بین المللی مایکروسافت نیز شرکت کنند و مدرک رسمی آن را دریافت نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از زمان برگزاری دوره‌ها، با شماره‌های پشتیبانی که در زیر برایتان درج شده، تماس حاصل فرمایید.

تلفن ثبت درخواست :  ۰۲۱۲۸۴۲۵۷۴۴

تلفن پشتیبانی :  ۰۲۱۲۲۳۴۰۴۷۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.