خدمات کامپیوتری حرفه ای برای کاربران خانگی تا کسب و کارهای کوچک و متوسط

آیا کامپیوتر شما مشکل سخت افزاری دارد؟ آیا لپ تاپ شما نیاز به ارتقاء یا تعمیر و نگهداری دوره ای دارد؟ آیا به دنبال تعمیر یک قطعه خاص هستید که آسیب دیده است؟ اگر کامپیوتر شما چنین مشکلاتی دارد، رایان پشتیبان همه نیازهای شما را برآورده می کند.

خدمات پشتیبانی کامپیوترهای خانگی و شرکتها

دیگر جستجو کافیست، خدمات کامپیوتر رایان پشتیبان با یک تماس در خدمت شماست. در رایان پشتیبان همه‌ی راه حل های آی تی برای هر کاربر خانگی یا کسب و کار کوچک یکسان نخواهد بود. ما به سفارشی سازی راه حل ها بر اساس نیازهای مشتریان خود ایمان داریم. چه خدمات کامپیوتری برای کسب و کار کوچک، کاربر خانگی یا مؤسسات غیر انتقاعی در هر صنعتی باشد، خدمات کامپیوتری رایان پشتیبان طیف کاملی از خدمات مشاوره، پشتیبانی و سرویس های کامپیوتری را ارائه می دهد.

خدمات شبکه

پشتیبانی شبکه

– نصب و راه اندازي شبكه

– پشتيباني شبكه و كامپيوتر

– عقد قرارداد پشتيباني جهت شركت ها و موسسات

– فروش انواع سرور و ups

– راه اندازي سرور و دامين ، فايل سرور، سرور پشتيبان، ايميل داخلي

– مجازي سازي و نرم افزار هاي كنترل پهناي باند اينترنت و شبكه

خدمات کامپیوتر

خدمات کامپیوتر

– تعمير انواع كامپيوتر، لپ تاپ، نوت بوك و سرور

– ارائه انواع كامپيوتر، لپ تاپ و لوازم جانبي

– پشتيباني كامپيوتر و سيستم

– نصب انواع سيستم عامل ويندوز

– نصب نرم افزارهاي كاربردي

– نرم افزارهاي تخصصي عمران، برق، مكانيك و …

– بروزرساني انواع نرم افزار

– ارائه انتي ويروس اورجينال

شرکت های تحت پشتیبانی در سعادت آباد:

شرکت ساختمانی آتاوا

صرافی خاورمیانه

موسسه حسابرسی تلفیق نگار

گروه تولیدی و بازرگانی دی جی ام

اتحادیه انبوه سازان ایران

نمایندگی 1034 مزدا

تعمیرگاه هیوندای

شرکت نوژین کاغذ

شرکت پارسیان آذین زند

دارالترجمه رسمی سورن

می خواهید بدانید آیا ما می توانیم به شما کمک کنیم یا نه؟ بخت با شما یار است، ما می توانیم!

بهترین بخش ماجرا اینجاست که اغلب مشکلات کامپیوتری در کمتر از یک ساعت در محل شما، خانه یا محل کار، بر طرف می گردد. لازم نیست روزها منتظر بمانید تا کامپیوتر شما تعمیر شود. برخی از ویژگی های خدمات کامپیوتر رایان پشتیبان از این قرار هستند:

  • 90 درصد از خرابی های کامپیوتر در عرض یک ساعت بر طرف می شوند.
  • هر گونه مشکل کامپیوتری، سخت افزاری یا نرم افزاری، تعمیر می شود.
  • از بین بردن ویروس های کامپیوتری
  • نصب انواع نرم افزارها
  • پاکسازی فایل ها و افزایش سرعت کامپیوتر
  • نرخ های خدمات مقرون به صرفه و رقابتی
  • تمامی خدمات کامپیوتر انجام شده در رایان پشتیبان شامل تضمین هستند.

خدمات کامپیوتر بر اساس نیاز شما

آیا اتومبیل شما نیاز به سرویس دارد؟ بله، شما کاملاً به اهمیت این کار واقف هستید. هیچ کس نمی خواهد در مسیر رفتن به یک قرار مهم اتومبیلش خراب شود و خسته و نگران در کنار جاده منتظر امداد خودرو برای تعمیر اتومبیل بماند. کامپیوترهای شما هم همین شرایط را دارند. شما به طور روزانه از آنها استفاده می کنید، فایل ها را دانلود می کنید، شبکه های اجتماعی را مرور می کنید، خرید آنلاین انجام می دهید، کارهای بانکی خود را انجام می دهید، عکس های خانوادگی خود را ذخیره می کنید. در واقع کامپیوتر ابزاری است که شما را از خانه به دنیای اینترنت برده و بر می گرداند. و درست مانند اتومبیل شما، اصلاً دلتان نمی خواهد که خراب شود.

افزایش سرعت کامپیوتر

هنگامی که کامپیوتر خود را تازه خریده اید در بهترین و سریعترین حالت ممکن خود قرار دارد، به طوریکه عاشق آن می شوید. این کامپیوتر لبخند رضایت بر لبان شما می نشاند و فکر می کنید بهترین خرید زندگی خود را انجام داده اید. همان کامپیوتر حالا بعد از مدتی از کار کردن خود کُند شده است، و آنطور که می خواهید کار نمی کند، درست همانند اتومبیل شما که اگر سرویس نشود دچار مشکل می گردد. می خواهید آن سرعت و عملکرد اولیه کامپیوتر برگردد؟ ما به شما کمک می کنیم، ما متخصص افزایش عملکرد کامپیوتر هستیم.

خدمات کامپیوتری در سعادت آباد,خدمات کامپیوتر در سعادت آباد,خدمات شبکه سعادت آباد,خدمات شبکه در سعادت آباد, نصب شبکه سعادت آباد,نصب و راه اندازی شبکه سعادت آباد,خدمات کامپیوتر و شبکه سعادت آباد,تعمیر کامپیوتر سعادت آباد,تعمیرات کامپیوتر سعادت آباد,تعمیر لپ تاپ سعادت آباد,تعمیرات لپ تاپ سعادت آباد,پشتیبانی کامپیوتر سعادت آباد,پشتیبانی شبکه سعادت آباد,تعمیر کامپیوتر نزدیک سعادت آباد,شرکت کامپیوتری سعادت آباد,شرکت کامپیوتری در سعادت آباد,اعزام کارشناس کامپیوتر سعادت آباد,سعادت آباد,پشتیبانی شبکه سعادت آباد,پشتیبانی شبکه در سعادت آباد,سعادت آباد,سعادت اباد

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...