خدمات کامپیوتر در شهرک غرب

خدمات کامپیوتر در شهرک غرب

خدمات و تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ در شهرک غرب این موقعیت را برای شهروندان فراهم کرده تا بتوانند کامپیوتر و لپ تاپ خود را به راحتی تعمیر کنند. همانطور که می دانید کامپیوتر و لپ تاپ جزو لوازم ضروری به حساب می آیند که خراب شدن شان می تواند لطمه بسیار زیادی به کار و فعالیت روزانه بعضی از افراد وارد کند. چرا که بعضی از افراد در خانه کار می کنند و کارشان با لپ تاپ و کامپیوتر است. امروزه انجام خدمات تخصصی تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است. همانطور که می‌ دانید کامپیوتر و لپ تاپ سیستم حساسی دارند به همین جهت باید به دست افراد ماهری تعمیر شوند که در این راستا آموزش دیده‌اند.

متداول ترین مشکلاتی که برای کامپیوتر پیش می آید

مشکلاتی که برای کامپیوتر پیش می‌ آیند به دو دسته سخت افزاری و نرم افزاری تقسیم بندی می شوند. در واقع این گونه از مشکلات شامل کند شدن کامپیوتر و ویروسی شدن کامپیوتر، عدم شناسایی درایور ها، بالا نیامدن ویندوز، عدم شناسایی هارد کامپیوتر، ریستارت شدن مداوم، ایجاد پارازیت در تصویر زمینه مانیتور، خاموش شدن کامپیوتر بعد از روشن شدن است که جزو مشکلات نرم افزاری به حساب می آید. سوختن مادربرد، خراب بودن کارت صدا در کامپیوتر، سوختن پاور کامپیوتر جزوه مشکلات سخت افزاری به حساب می آید که باید زیر نظر افراد معتبر تعمیر شود. در حقیقت مشکلات سخت افزاری نیاز به باز کردن کامپیوتر دارند. به همین جهت افرادی که کامپیوتر و لپ تاپ را باز می ‌کنند باید دانش فنی زیادی در این زمینه دارا باشند تا به قطعات دیگر آن آسیبی وارد نکنند.

مزایای خدمات تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ

خدمات و تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ در شهرک غرب مزایای بسیار زیادی برای مشتریان به همراه دارد. یکی از این مزایا تعمیر با کیفیت بسیار بالا است. در واقع خدماتی که تعمیر کاران ارائه می دهند کیفیت بسیار بالایی دارد. به همین جهت در کوتاه‌ مدت مجدد کامپیوترتان نیاز به تعمیر پیدا نمی کند. علاوه بر این یکی دیگر از مزایای خدمات و تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ در شهرک غرب ضمانت خدمات است. در واقع اگر شما به یک تعمیرگاه معتبر مراجعه کنید دیگر هیچ نگرانی  بابت کیفیت خدمات نخواهید داشت. چرا که این مرکز خدماتش را با ضمانت ارائه می دهد. علاوه بر این مشتری مداری و تعمیر در کمترین زمان از دیگر مزایای خدمات این مراکز به حساب می ‌آید. شما عزیزان می توانید در کمترین زمان کامپیوتر و لپ تاپ خود را تعمیر کنید. در این صورت دیگر از کار و زندگی تان چند روز عقب نمی افتید. همچنین هزینه مناسب یکی از مهمترین مزایای این خدمات به حساب می آید.

خدمات تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ در شهرک غرب شامل چیست؟

کامپیوتر و لپ تاپ دارای قطعات حساسی هستند. به همین جهت در صورت اختلال در هر یک از قطعات کار کرد کامپیوتر و لپ تاپ دچار مشکل می شود. به همین جهت اهمیت مراجعه به بهترین مراکز برای تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ بسیار بالا است. از خدمات تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ در شهرک غرب می توانیم به عیب یابی و از بین بردن سوختگی ال ای دی و ال سی دی و انواع مانیتور کامپیوتر و همچنین تعمیرات انواع مودم و تعویض قطعات کامپیوتر و ارتقای کامپیوتر همچنین تعمیرات گرافیک کامپیوتر و تعمیرات کیبورد و وایرلس و بلوتوث کامپیوتر علاوه‌ بر این تعمیرات اسپیکر کامپیوتر و باز کردن قفل هارد کامپیوتر و بررسی و کنترل اجزای کامپیوتر مانند منبع تغذیه کابل های اتصال درایور های نوری اتصالات و فن ها اشاره کنیم.

 اهمیت عیب یابی کامپیوترها

یکی از متداول‌ ترین مشکلاتی که برای کامپیوتر ها به وجود می آید روشن نشدن کامپیوتر و لپ تاپ است. شخصی که قصد تعمیر این مشکل را دارد باید با فنون تعمیر کامپیوتر آشنایی کامل داشته باشد تا بتواند عیب یابی را با کیفیت بالا انجام دهد. همانطور که می دانید یکی از مراحل تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ عیب یابی است. این مرحله اهمیت بسیار بالایی دارد. چرا که اگر تعمیرکار عیب یابی را به خوبی انجام ندهد ممکن است به اشتباه به سراغ قطعات دیگر کامپیوتر برود و مشکل کامپیوتر و لپ تاپ را چندین برابر کند. علاوه بر این تعمیرکار کار بلد باید با تمام مشکلاتی که منجر به روشن نشدن کامپیوتر می شود آشنایی داشته باشد تا بتواند عیب یابی کامپیوتر را به خوبی انجام دهد. خدمات و تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ در شهرک غرب مزایای بی شماری برای مراجعه کنندگان دارا است.

دلایل هنگ کردن لپ تاپ و کامپیوتر

استفاده نادرست از کامپیوتر و لپ تاپ و نوسانات برقی و همچنین قرار دادن کامپیوتر و لپ تاپ در محیط نا مناسب، تماس مواد غذایی و آب با لپ تاپ و کامپیوتر، قرار دادن کامپیوتر و لپ تاپ در نور مستقیم خورشید همه این ها از جمله عواملی هستند که موجب ایجاد اختلال در عملکرد کامپیوتر و لپ تاپ می شوند.

در حقیقت اگر شما طرز درست استفاده کردن از کامپیوتر و لپ تاپ را یاد بگیرید میزان خسارتی که با آن وارد می شود را به حداقل می رساند. علاوه بر این توجه داشته باشید که بعضی از مشکلات نرم افزاری به علت ندانستن اتفاق می افتد. به عنوان مثال ممکن است شما وارد تنظیمات شوید و ندانسته مشکلاتی برای کامپیوتر خود ایجاد کنید. در واقع شما عزیزان می توانید برای تعمیر مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری به بهترین تعمیر کار مجرب مراجعه نمایید.

خدمات کامپیوتر و لپ تاپ در شهرک غرب

اهمیت خدمات تعمیر و نگهداری رایان پشتیبان

همانطور که می دانید اگر کامپیوتر و لپ تاپ شما خراب شود بهترین کار تعمیر و تعویض قطعات آن است. چرا که اگر شما بخواهید مجدد به سراغ خرید کامپیوتر و لپ تاپ بروید باید هزینه بسیار زیادی کنید. در واقع این به ضرر شما است. به همین جهت بهترین کار این است که شما به سراغ مراکزی بروید که خدماتشان را با کیفیت بسیار بالایی برای شما ارائه می دهند. علاوه بر آن توجه کنید که اهمیت مراجعه به بهترین تعمیرکار به این جهت بسیار بالا است که مانع از ایجاد خسارت زیاد برای شما می شود. همانطور که می دانید اگر تعمیرکاران نا بلد لپ تاپ و یا کامپیوتر را تعمیر کنند ممکن است مجدد کامپیوتر شما نیاز به تعمیر پیدا کند. چرا که تعمیر کاران کار خود را به خوبی انجام ندادند. علاوه بر این ممکن است به دیگر قطعات کامپیوتر آسیب جدی وارد کنند. در این صورت شما باید مجدد هزینه تعمیر بدهید. همچنین ممکن است قطعات کامپیوتر و لپ تاپ شما نیاز به تعویض داشته باشد که هزینه تعمیر و تعویض آن افزایش می یابد.

نشانه های خرابی کامپیوتر

یکی از نشانه های خرابی کامپیوتر و لپ تاپ خاموش شدن کامپیوتر بعد از روشن ‌کردن آن است که می توان  یک مشکل سخت افزاری باشد. علاوه بر این یکی دیگر از نشانه های خرابی کامپیوتر آبی شدن صفحه نمایش است. در واقع زمانی که صفحه نمایش کامپیوتر شما آبی می شود باید بدانید که این مشکل سخت افزاری است. چرا که می ‌تواند رم کامپیوتر و یا هارد دیسک کامپیوتر سوخته خراب شده باشد. علاوه بر این افزایش دمای بیش از حد کامپیوتر هم موجب آبی شدن صفحه آن می شود. از نشانه های خرابی کامپیوتر ضعف کارت گرافیک است. همچنین داغ شدن بیش از حد  کامپیوتر یکی از مشکلات رایجی است که استفاده کنندگان از کامپیوتر با آن مواجه می شوند.

بهترین راه برای تعمیر مشکلات کامپیوتر و لپ تاپ

بهترین راه برای تعمیر مشکلات کامپیوتر و لپ تاپ مراجعه به مراکزی است که خدمات باکیفیت در این زمینه ارائه می دهند. خدمات و تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ در شهرک غرب یک موقعیت بسیار عالی برای آن دسته از افرادی است که قصد دارند به سراغ مراکزی بروند که خدماتش را با ضمانت ارائه می دهد. در واقع برای تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ بهتر است در وهله اول به سراغ تعمیر کاران معتبر بروید که برای تعویض قطعات کامپیوتر از قطعات اصلی و اورجینال استفاده کنند.

تعمیر اجزای کامپیوتر و لپ تاپ

تعمیر اجزای کامپیوتر و لپ تاپ اهمیت بسیار بالایی دارد. به عنوان مثال ممکن است یکی از قطعات بسیار مهم کامپیوتر که هارد آن به حساب می ‌آید سوخته باشد. در این صورت بهترین کار این است که به سراغ افرادی بروید تا بتوانند با مهارت و اطلاعات فنی که دارند هارد کامپیوتر شما را تعمیر و یا تعویض کنند. در واقع لپ تاپ و کامپیوتر جزو دو وسیله‌ای به حساب می آیند که مطابق با تکنولوژی روز تولید شده‌اند. اما برای تعمیر آن باید حساسیت زیادی به خرج داد. خدمات و تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ در شهرک غرب با کیفیت بسیار بالا ارائه می شوند.

نشانه های خرابی لپ تاپ

از نشانه های خرابی لپ تاپ می توانیم به گرمای بیش از حد اشاره کنیم. در این صورت عملکرد لپ تاپ مختل شده و ممکن است دیگر کار نکند. علاوه بر این یکی از نشانه های خرابی می تواند عدم نگهداری شارژ باتری باشد. در این صورت بهترین راه حل تعویض باتری است. علاوه بر این کم بودن حافظه موقت یکی دیگر از مشکلات لپ تاپ است که با راه اندازی درایو usb مشکل حل می شود.

تماس با رایان پشتیبان

خدمات و تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ در شهرک غرب توسط شرکت رایان پشتیبان با ضمانت و کیفیت بسیار بالا ارائه می شود.  کامپیوتر و لپ تاپ جزو دستگاه هایی به حساب می‌ آیند که برای تعمیر آن باید به سراغ افراد معتبر بروید چرا که دارای قطعات بسیار حساس هستند. خدمات و تعمیرات کامپیوتر لپ تاپ در شهرک غرب توسط ما مزایای بسیار زیادی برای شهروندان دارد. از این مزایا می توانیم به کیفیت بالای تعمیرات، تعمیر در سریعترین زمان، ضمانت تعمیر و همچنین هزینه مناسب و مشتری مداری اشاره کنیم.

با برخی از خدمات کامپیوتری رایان پشتیبان بیشتر آشنا شوید:

 •  تعمیرات خیلی حرفه ای درایو های نوری کامپیوتر
 •  عیب یابی و از بین بردن سوختگی پیکسل LED – LCD و انواع مانیتور کامپیوتر
 •  باز کردن قفل انواع هارد کامپیوتر و کامپیوتر
 •  عیب یابی و تعمیرات انواع مودم کامپیوتر
 •  تعویض و ارتقاء کامپیوتر
 •  تعمیرات گرافیک کامپیوتر ( VGA )
 •  تعمیرات کیبورد کامپیوتر
 •  تعمیرات وایرلس و بلوتوث کامپیوتر
 •  تعمیرات اسپیکر کامپیوتر
 •  بازگردانی اطلاعات و تعمیرات فلش مموری
 •  نصب و راه اندازی ویندوز XP , VISTA , WIN7
 •  تست کلی هارد از لحاظ سلامت سیلندر و مکانیک هارد کامپیوتر
 •  تست کلی فرکانس های گوناگون و ولتاژگیری از تمامی قطعات الکتریکی برای اطمینان از تقسیم جریان درست و از بین بردن مشکلات در این زمینه.
 •  بررسی و کنترل تمامی اجزای کامپیوتر شامل : اتصالات ، درایوهای نوری ، فن ها ، منبع تغذیه و کابل های اتصال در کامپیوتر
 • روغن کاری تمامی فن ها به همراه شستشوی هیت سینگ پردازنده و کارت گرافیک کامپیوتر
 • تخلیه گرد و غبار از تمامی منافذ ورودی هوا به داخل لپ تاپ و کامپیوتر
 •  انجام تنظیمات حرفه ای برای بهینه کردن و بیشتر کردن سرعت نرم افزارهای کاربردی درکامپیوتر

 

شما می توانید جهت ارتباط با پشتیبانی یکی از راه های زیر را انتخاب نمایید.

شماره تماس: ۰۲۱۲۲۳۴۰۴۷۶

تلگرام:  rayanposhtiban1@