شرکت رایان پشتیبان از سال 1384 ارائه خدمات پشتیبانی شبکه خود را آغاز نموده و در حال حاظر با بسیاری از شرکت های بازرگانی، تولیدی ، صنعتی و … همکاری می نماید. رایان پشتیبان با بسیاری از شرکت های مختلف در  غرب تهران قرارداد پشتیبانی و نگهداری شبکه و کامپیوتر دارد که لیست آنها را میتوانید در بخش سوابق کاری مشاهده نمائید.

خدمات کامپیوتر و خدمات شبکه

شرکت ها  و سازمان های زیادی در منطقه غرب تهران واقع هستند و دارای شبکه های کامپیوتری هستند. همچنین منطقه غرب تهران تعداد بسیار زیادی ساکنین مسکونی دارد که تقریبا همه  آن ها نیز دارای کامپیوتر و لپ تاپ و سایر وسایل جانبی آن ها هستند. غیر از این ها تعداد زیادی واحد تجاری نیز در این منطقه از وسایل کامپیوتری استفاده می نمایند. در هر منطقه ای استفاده از خدمات فوری کامپیوتری می تواند یک مزیت باشد. اگر شرکت یا منزل شما در غرب تهران قرار دارد، بهتر است در نظر داشته باشید شرکت ما خدمات کامپیوتری غرب تهران  و امداد رایانه در این منطقه را خدمت شما به بهترین کیفیت و بالاترین سرعت ارائه می نماید.

شرکت ما خدمات وسیع و گسترده ای در زمینه خدمات شبکه و خدمات کامپیوتر ارائه می نماید. مسائل مربوط به پشتیبانی و خدمات نرم افزاری و نصب ویندوز و خدمات مربوط به آن، مشاوره در مورد خرید دستگاه ها و قطعات و سخت افزار های کامپیوتری، تعمیرات قطعات و دستگاههای کامپیوتری، خدمات فروش سرور و نصب آن، خدمات پس از فروش و سرویس سرورها و پشتیبانی شبکه برای کلیه ادارات و شرکت ها و همچنین مشتریان خانگی در منطقه غرب، جزو خدمات این دفتر خدمات کامپیوتری محسوب می شود.

در مورد ادارات و سازمان ها شاید یک ساعت از دسترس خارج شدن سرور در شبکه خسارات سنگینی داشته باشد. شرکت های واقع در غرب تهران می توانند با حساب کردن روی خدمات شرکت ما پشتیبانی شبکه خود را به ما بسپارند. در صورت بروز هر گونه مشکل در شبکه، کارشناسان ما سریع ترین خدمات پشتیبانی را در غرب تهران و سایر نقاط ارائه می نمایند.

لازم به ذکر است که این شرکت همچنین در زمینه رفع مشکلات و بهینه سازی شبکه های موجود در شرکت های مختلف و سازمان ها نیز خدمات ویژه ای ارائه می دهد و با دلسوزانه ترین مشاوره ها و سعی در کاهش هزینه های مشتریان، سعی در رفع مشکلات موجود در اجزای شبکه های آنها می نماید. کارشناسان خبره این شرکت با بررسی اجزای شبکه مورد نظر ابتدا به دلیل مشکل دست می یابند و سپس سعی در ارائه راه حل هایی مناسب برای شرکت خدمات گیرنده می نمایند. پس از انجام بهینه سازی نیز خدمات این شرکت به پایان نرسیده و در ادامه مسیر نیز شرکت های خدمات گیرنده را تنها نخواهد گذاشت. بلکه کارشناسان خبره این شرکت با پشتیبانی کامل، در صورت وقوع هر مشکل یا هر مورد دیگر یا حتی نیاز به مشاوره مجدد نیز در راستای تلاش برای جلب رضایت مندی مشتری، در خدمتگزاری حاضر خواهند بود.

 

اعزام کارشناس کامپیوتر غرب تهران, پشتیبانی شبکه غرب تهران, پشتیبانی کامپیوتر غرب تهران, تعمیر کامپیوتر غرب تهران, تعمیر کامپیوتر نزدیک غرب تهران, تعمیر لپ تاپ غرب تهران, تعمیرات کامپیوتر غرب تهران, تعمیرات لپ تاپ غرب تهران, خدمات شبکه در غرب تهران, خدمات شبکه غرب تهران, خدمات کامپیوتر در غرب تهران, خدمات کامپیوتر و شبکه غرب تهران, خدمات کامپیوتری در غرب تهران,شرکت کامپیوتری در غرب تهران, شرکت کامپیوتری غرب تهران, نصب شبکه غرب تهران, نصب و راه اندازی شبکه غرب تهران

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...