قرارداد پشتیبانی شبکه | نمونه قرارداد پشتیبانی شبکه - رایان پشتیبان

قرارداد پشتیبانی شبکه

شرکت رایان پشتیبان با تیم کار آزموده و تلاش برای گسترش تکنولوژی IT وهمچنین به منظور ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات خود سعی می نماید با بهره گیری ازکارشناسان مجرب و کار آزموده و با تکیه برسال ها تجربه در زمینه خدمات پشتیبانی شبکه و کامپیوتر، فعالیت خود را درعرصه فناوری اطلاعات همواره دنبال نماید. فعالیت ما در زمینه سخت افزار، نرم افزار و شبکه می باشد و در همین راستا با شرکت ها و نهاد ها و سازمانهای بسیاری در طول این سالها همکاری داشته و با ارائه خدمات مشاوره و پیاده سازی پروژه های شبکه و دیتا سنتر ، اتوماسیون و سرویس و نگهداری تجربه بسیار بزرگی را کسب نموده ایم.

قرارداد پشتیبانی شبکه و کامپیوتر

عمده فعالیت این شرکت در زمینه پشتیبانی شبکه و پشتیبانی کامپیوتر میباشد. که بیش از ۱۳ سال در این زمینه سابقه کاری دارد و در این مدت با بسیاری از شرکت ها و موسسات تجاری ، بازرگانی ، تولیدی ، کارخانجات و … قرارداد همکاری داشته و تجربه کسب نموده است. همچنین رایان پشتیبان در زمینه ارائه خدمات شبکه و نصب و راه اندازی شبکه نیز فعالیت دارد.

در طول مدت قرارداد پشتیبانی شبکه این شرکت مراحل زیر انجام می پذیرد:

  • ثبت و بایگانی كلیه مراحل خدمات پشتیبانی
  • ارائه و ثبت كلیه مشخصات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مورد نیاز به تقكیک مكان و تجهیزات
  • ارائه مشاوره‌های مورد نیاز جهت بهینه‌سازی سیستم‌های رایانه‌ای
  • انجام رفع نواقص ( سخت‌ افزاری و نرم‌ افزاری ) بر اساس اعلام كارفرما
  • به روز رسانی آنتی ویروس و نصب patch های امنیتی
  • سرویس ادواری از كلیه تجهیزات و ادوات رایانه‌ای و انجام كنترلهای لازم (QC)
  • بازدید دوره‌ای از كلیه مراكز
  • تهیه و تنظیم شناسنامه سخت‌افزاری و نرم‌افزاری سیستم ، ادوات و تجهیزات انفورماتیكی
  • سرویس اولیه كلیه سیسمتهای رایانه‌ای
  • تعمیر دستگاه‌های معیوب و نصب نرم‌افزارهای لازم

کیفیت خدمات و حرفه ای بودن

۱- خدمات حرفه ای ما کاملا مناسب و منطبق با نیازهای شما می باشد.هدف ما آسان کردن همه چیز برای شما می باشد بدین منظور ما شمارا مقید به قراردادهای سالانه یا مجبور کردن به تغییر راه و روشهای روزمره کاری نمی کنیم.

قیمت های مناسب

۲- سیاست ما در تعیین قیمت ، کاهش هزینه های جانبی با بهینه سازی فرایندها وتعداد فروش بیشتر است. نداشتن هزینه های پنهان ،شفافیت در ارايه قیمت محصولات و خدمات و اعلام نرخ تغییرات قیمت در قرارداد از دیگر سیاست های فروش می باشد.

مانیتورینگ هوشمند

۳- ما تمامی سایتهای مشتریان را به صورت زنده با نرم افزار مانیتورینگ هوشمند مانیتور می کنیم و مشکلات را قبل از اینکه اتفاق بیافتند یا حتی مشکلات را قبل از اینکه مشتریان بدانند حل می کنیم.

زمان پاسخگویی

۴- هر زمان و هر مکانی که به مشکل برخورد کردید کارشناسان ما ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به مشتریان می باشند .ما پاسخگوی شما در کمترین زمان ممکن هستیم

بازپرداخت تمام وجه در صورت عدم رفع مشکل تا یک ماه : در صورتی که پس از گذشت یک ماه مشکل شبکه شما به صورت کامل حل نشد، شما یک ریال هم ضرر نخواهید کرد. شما به هیچ وجه مجبور نیستید هزینه اضافه پرداخت کنید. با یک تماس تمام وجه شما استرداد داده می شود . بدون هزینه ی پنهان – ما هزینه ی ثابتی در قبال خدمات IT به همه ی مشتریان پیشنهاد می دهیم. بدون هیچ هزینه  تعجب آور جدید یا پنهان. شما به کار خود تمرکز کنید، مشکلات جدید برای ما بوجود می آیند نه شما.همیشه کارشناسان رایان پشتیبان پاسخگوی شما هستند– این قول را خواهیم داد که در ساعات کاری صدای ضبط شده ای وجود نداشته باشد. ما کاملا مطمئن هستیم که تمام تماس های شما در مورد پشتیبانی شبکه را در ساعات کاری پاسخ می دهیم. آیا تا به حال برای راه اندازی یا تعمیر به شرکتی پول پرداخت کرده اید و مجبور شدید برای راه اندازی مجدد یا تعمیر مجدد آن بارها و بارها پول پرداخت کنید؟ ما همان بار اول کار را درست انجام می دهیم. اگر مجبور شویم برای انجام کار برگردیم  شما پولی پرداخت نمی کنید. ما مشکل را رایگان حل می کنیم، بدون توجه به اینکه چقدر طول می کشد.تمامی متخصصین رایان پشتیبان قابل اعتماد هستند – امنیت اطلاعات و حفظ اسرار کاری شما برای ما اهمیت ویژه ای دارد.

خدمات اجرایی رایان پشتیبان

نصب و راه اندازی سرویس های شبکه اصل نیاز کارفرما

آموزش کاربران شبکه با هدف کاهش مشکلات شبکه

نصب و راه اندازی سرویس های شبکه برحسب نیاز کارفرما

بررسی استاندارد محل استقرار سرورها و چینش صحیح فیزیکی تجهیزات

انجام بازدیدهای دوره ای و گزارش ریسک ها و مشکلات موجود در شبکه به کارفرما

رفع مشکل و خرابی شبکه از راه دور

بررسی سرویس های نصب شده روی سرورها

نصب و راه اندازی تجهیزات امنیتی شبکه (آنتی ویروس و فایروال و ...)

تنوع پشتیبانی شرکت رایان پشتیبان

صرفه جویی در هزینه های سازمان یا شرکت ها

صرفه جویی در زمان  به صورت پشتیبانی 24 ساعته

حضور کارشناس در کمتر از یک ساعت

برخوردار بودن از یک تیم پشتیبانی حرفه ای

مشاوره جهت خرید تجهیزات و ارتقاء شبکه

ایجاد راهکار های پیشرفته جلوگیری خرابی شبکه

پشتیبانی تلفنی و ریموت (راه دور) رایگان

بازدید روزانه ، هفتگی و ماهیانه بسته به نیاز 

خدمات رایان پشتیبان برای مشتریان

عقد قرارداد با سازمان ها و نهاد های دولتی و خصوصی جهت پشتیبانی و ارائه خدمات شبکه

پشتیبانی  کامپیوترها ، سرورها ، تجهیزات شبکه ،…

کنترل ، بررسی و مراقبت از سرور شما 

پشتیبانی Online  تلفنی در طول روز

حل مشکلات به وجود آمده در کوتاه ترین ترین زمان

مراجعه حضوری جهت پشتیبانی و رفع مشکلات 

تحلیل و کنترل جهت پیشگیری از مشکلات و ایرادات 

آنالیز و بررسی وضعیت شبکه ، سرور و سرویس ها 

قیمت های مناسب قرار داد پشتیبانی شبکه و کامپیوتر

سیاست ما در تعیین قیمت ، کاهش هزینه های جانبی با بهینه سازی فرایندها و تعداد فروش بیشتر است. نداشتن هزینه های پنهان ، شفافیت در ارایه قیمت محصولات و خدمات و اعلام نرخ تغییرات قیمت در قرارداد از دیگر سیاست های فروش می باشد.

حفظ رضایت کارفرما

هدف از قرارداد پشتیبانی شبکه فی مابین ارائه خدمات مستمر در قالب یک اصول کلی و توافقات صورت گرفته می باشد و قطعا قرارداد نوشته ایی بین دو طرف می باشد و در صورت عدم رضایت کارفرما امکان فسخ برای ایشان میسر خواهد بود. لذا این شرکت تلاش خود را برای ارائه خدمات مطلوب و حفظ قرارداد خواهد داشت.

نمونه قرارداد پشتیبانی شبکه

ما تمامی سایتهای مشتریان را به صورت زنده با نرم افزار مانیتورینگ هوشمند و به صورت دستی کنترل می کنیم و مشکلات را قبل از اینکه اتفاق بیافتند یا حتی مشکلات را قبل از اینکه مشتریان بدانند حل می کنیم و با برنامه ریزی مناسب از اطلاعات کارفرما نسخه پشتیبان تهیه کرده و در اختیار ایشان قرار می دهیم.

هر زمان و هر مکانی که به مشکل برخورد کردید کارشناسان ما آماده پاسخگویی به مشتریان می باشند .ما پاسخگوی شما در کمترین زمان ممکن هستیم .

نمونه قرارداد پشتیبانی شبکه
TOP
درخواست بازدید
×
تماس فوری با ما