پشتیبانی کامپیوتر

کسب و کارها و کاربران خانگی امروزه به طور فزاینده‌ای به کامپیوترها وابسته هستند. وجود یک مشکل کوچک کامپیوتری ممکن است زندگی و فعالیت‌های تجاری ما را مختل کند. اینجاست که باید با یک تکنسین کامپیوتر خبره تحت عنوان پشتیبان کامپیوتر مشورت کنیم.

با توسعه مداوم فناوری، مشکلات فنی زیادی مانند حملات جاسوس افزار به کامپیوترها، حملات ویروسی، مشکلات شبکه و سایر خرابی‌های نرم افزاری و سخت افزاری نیز وجود دارد. برای رفع این مشکلات به یک تکنسین کامپیوتر سریع و کارآمد نیاز دارید.

پشتیبانی کامپیوتری چیست؟

پشتیبانی کامپیوتری خدمات عیب یابی، نگهداری و تعمیرات سیستم‌های فناوری اطلاعات را ارائه می‌دهد. پشتیبانی کامپیوتری اغلب توسط تکنسین پشتیبانی و یا شرکت‌های خدماتی پشتیبانی مانند شرکت رایان پشتیبان انجام میشود. آنها اطمینان حاصل می‌کنند که عملیات کلی رایانه‌ها و نرم افزار، سخت افزار یا شبکه مربوط به آن به درستی کار می‌کنند. پشتیبانی رایانه ممکن است به صورت حضوری یا از راه دور، با ورود به رایانه کاربر نهایی برای تجزیه و تحلیل یک مشکل انجام شود.

منظور از خدمات کامپیوتری چیست؟

برخی از خدمات پشتیبانی کامپیوتر عبارتنداز:

پشتیبانی فنی کامپیوتر

خدمات تعمیر کامپیوتر و عیب یابی آن

راه اندازی / نصب کامپیوتر

تست امنیت سیستم

پیاده سازی شبکه سیمی و بی سیم

خدمات تعمیر سخت افزار / ارتقاء / نصب

خدمات تعمیر نرم افزار / ارتقاء / نصب

به روز رسانی سیستم عامل (OS)

نصب / حذف آنتی ویروس

تعویض مادربرد

ارتقاء حافظه و خدمات بیشتر تعمیرات IT

پشتیبانی کامپیوتر

مزایای بکارگیری پشتیبانی کامپیوتری

1: پس انداز کنید

برون سپاری خدمات کامپیوتری به شما این امکان را می‌دهد که در هزینه خود صرفه جویی کنید زیرا از چندین متخصص کامپیوتر برای پشتیبانی خدمات کامپیوتری شرکت شما استفاده می‌کند. به جای پرداخت حقوق سالانه به کارکنان IT داخلی خود، می‌توانید هزینه کمتری برای پشتیبانی پاره وقت و یا پروزه‌ای به شرکت‌های پشتیبانی بدهید.
علاوه بر این، راه حل برون سپاری شده تمام جنبه‌های پشتیبانی و خدمات کامپیوتری شما را مدیریت می‌کند. این بدان معناست که تعمیر و نگهداری سخت افزار و نرم افزار مانع خرابی و از کار افتادن سیستم میشود و همین امر هزینه‌های شما را بیشتر کاهش می‌دهد و در دراز مدت باعث صرفه جویی در پول شما میشود.

2: پشتیبانی شبانه روزی

در حالی که کسب و کار شما ممکن است تمام روز کار کند، کارمندان شما بر اساس یک برنامه ثابت کار می‌کنند. مثلاً اگر کسب‌وکار شما وب‌سایتی دارد که خدمات فروش ارائه می‌دهید مشتریان انتظار دارند وب سایت شما همیشه فعال و با تمام اطلاعات لازم در دسترس باشد. اما اگر مشکل غیرمنتظره‌ای رخ دهد، یک ساعت از کار افتادن وبسایت می‌تواند خسارت زیادی برایتان به همراه داشته باشد.‌
داشتن پشتیبانی کامپیوتری شخص ثالث قابل اعتماد می‌تواند تضمین کند که وب سایت شما 24/7 فعال می‌ماند زیرا یک سرویس برون سپاری زیرساخت شما را زیر نظر دارد و هر مشکلی در هر زمانی از روز به وجود آید را برطرف می‌کند.

3: روی تجارت خود تمرکز کنید

قطعا راه اندازی کسب و کار شخصی کار دشواری است. شما بیشتر وقت خود را صرف مدیریت انتظارات مشتریان و کارمندان و انجام معاملات می‌کنید. اگر کارکنان و پشتیبانان کافی در شرکت نداشته باشید، باید خودتان شخصا زیرساخت های فنی، وب سایت و حتی رایانه‌های داخلی شرکت را نیز مدیریت کنید. این زمان ارزشمندی را که باید برای اهداف اصلی کسب و کارتان استفاده می‌شد، از بین می‌برد.
برون سپاری پشتیبانی کامپیوتری می‌تواند به حل این مشکل کمک کند. ارائه‌دهنده خدمات مدیریت‌ شده می‌تواند تمام خدمات فناوری اطلاعات شما را مدیریت کند و به شما زمان بیشتری برای اجرای کسب‌وکارتان بدهد. این بدان معناست که دیگر نیازی به نگرانی در مورد هماهنگی با تیم فناوری اطلاعات خود در صورت بروز مشکل ندارید. درعوض، می‌توانید روی کارهای مهم‌تر تمرکز کنید، در حالی که خدمات پشتیبانی، رایانه‌های شما را یکپارچه نگه می‌دارند.

4: بهبود خدمات مشتری

مشتریان معمولا در مورد زمان انتظار خدمات صبر کمی دارند. برخی از مشتریان انتظار دارند در یک روز پاسخ دریافت کنند در حالی که برخی دیگر انتظار دارند ظرف یک ساعت به آنان پاسخ دهید. بنابراین مهم است که نگرانی‌های مشتری بلافاصله مورد توجه قرار گیرد تا از وفاداری آنها به تجارت شما اطمینان حاصل شود. بهبود پشتیبانی مشتری برای موفقیت شما بسیار مهم است. اگر مردم حمایتی را که انتظار دارند دریافت نکنند، احتمالاً به سراغ رقبای شما خواهند رفت. برون سپاری پشتیبانی و خدمات کامپیوتری به شما کمک می‌کند تا به سرعت به مشتریان پاسخ دهید.

5: کسب و کار خود را گسترش دهید

هر کارآفرینی رویای رشد کسب و کار خود را دارد. هدف از گسترش رسیدن به موفقیت و درآمد بیشتر است. با این حال، برای اینکه بتوانید شرکت خود را توسعه دهید، باید زیرساخت‌های فناوری اطلاعات خود را افزایش دهید و یک شرکت پشتیبانی کامپیوتر استخدام کنید.

مناطق و شرکت های تحت قرارداد پشتیبانی کامپیوتر

قرارداد کامپیوتر در میدان آرژانتین و مرکز تهران

 • موسسه خانه عمران
 • شرکت معدنی دماوند
 • شرکت روغن نباتی شیراز
 • شرکت رنجبران لیزر ماشین
 • گروه طراحان دکانا
 • اتحادیه مرکزی عشایری

پشتیبانی کامپیوتر سعادت آباد

 • شرکت ساختمانی آتاوا
 • صرافی خاورمیانه
 • صرافی خاورمیانه
 • گروه تولیدی و بازرگانی دی جی ام
 • اتحادیه انبوه سازان ایران
 • نمایندگی 1034 مزدا
 • تعمیرگاه هیوندای
 • شرکت نوژین کاغذ
 • شرکت پارسیان آذین زند

پشتیبانی کامپیوتر جاده مخصوص

 • کارخانجات تولیدی رهام گاز
 • شرکت احیا گستر سبز

قرارداد کامپیوتر در میدان آرژانتین و مرکز تهران

 • موسسه خانه عمران
 • شرکت معدنی دماوند
 • شرکت روغن نباتی شیراز
 • شرکت رنجبران لیزر ماشین
 • گروه طراحان دکانا
 • اتحادیه مرکزی عشایری

پشتیبانی کامپیوتر سعادت آباد

 • شرکت ساختمانی آتاوا
 • صرافی خاورمیانه
 • صرافی خاورمیانه
 • گروه تولیدی و بازرگانی دی جی ام
 • اتحادیه انبوه سازان ایران
 • نمایندگی 1034 مزدا
 • تعمیرگاه هیوندای
 • شرکت نوژین کاغذ
 • شرکت پارسیان آذین زند

پشتیبانی کامپیوتر جاده مخصوص

 • کارخانجات تولیدی رهام گاز
 • شرکت احیا گستر سبز

چرا کسب و کار خود را به خطر بیندازید؟ برون سپاری پشتیبانی و خدمات کامپیوتری شرکت خود را به رایان پشتیبان بسپارید!

رایان پشتیبان می‌تواند به شما امکان دسترسی به بهترین فناوری و راه حل‌ها را ارائه دهد. ما مفتخریم که راه حل مناسب IT را برای شرکت شما ارائه دهیم. با قراردادهای قیمت ثابت و خدمات شبانه روزی، می‌توانیم اطمینان حاصل کنیم که زیرساخت فناوری اطلاعات شما می‌تواند از کسب و کار شما پشتیبانی کند. ما می‌توانیم هزینه‌های مازاد شما را کنترل کنیم و در عین حال داده‌ها و سیستم‌های رایانه‌ای شما را ایمن‌تر نگه داریم. اگر آماده‌اید تا تجارت خود را به ما بسپارید، لطفا همین امروز با ما تماس بگیرید.

نیاز به مشاوره رایگان دارید ؟

باما تماس بگیرید

مراجعه حضوری نا محدود

پشتیبانی تلفنی نا محدود

پشتیبانی ریموت نا محدود

خدمات پشتیبانی کامپیوتری رایان پشتیبان:

پشتیبانی کامل فناوری اطلاعات برای مشاغل کوچک، متوسط و بزرگ ​​- ما پشتیبانی از راه دور و در محل را در سراسر تهران ارائه می‌دهیم.

خدمات پشتیبانی فعال فناوری اطلاعات - کارکنان ما تجربه و دانش لازم را برای از بین بردن تهدیدهای مرتبط با فناوری اطلاعات قبل از اینکه به مشکل تبدیل شوند، دارند.

امنیت در سطح سازمانی ایستگاه‌های کاری، شبکه و داده‌های تجاری شما را ایمن نگه میداریم.

راه حل‌های اختصاصی فناوری اطلاعات - ما نیازهای شما را تجزیه و تحلیل می‌کنیم و راه حلی سفارشی، سریع و قابل اعتماد برای شما ارائه می‌دهیم.

حذف ویروس - در این سرویس تکنسین‌های کامپیوتر اطمینان حاصل می‌کنند که ویروس بدون به خطر انداختن داده‌ها یا اطلاعات مهم، روی کامپیوتر شرکت شما پاک میشود. همچنین میتوانید خدمات حذف ویروس را به‌ صورت آنلاین دریافت کنید.

تعمیرات سخت افزاری - این پشتیبانی برای تعمیر آسیب‌های فیزیکی است که بر رایانه یا لوازم جانبی آن وارد شده است. این شامل نصب سخت افزار جدید، تعمیر یا به روز رسانی سخت افزار و غیره است.

تعمیر لوازم جانبی - بسیاری از لوازم جانبی رایانه مانند اسکنرها و چاپگرها وجود دارند که ممکن است به دلیل آسیب دیدگی نیاز به تعمیر داشته باشند. یک تکنسین کامپیوتر حرفه ای که در سخت افزار کامپیوتر تخصص دارد می تواند چنین مشکلاتی را برطرف کند.

بازیابی اطلاعات و پشتیبان گیری - گاهی اوقات، به دلیل مشکلاتی مانند خرابی سخت افزار یا ویروس، ممکن است اطلاعات مهم شما از بین برود. ممکن است بازیابی اطلاعات برای شما ممکن نباشد، اما تکنسین‌های حرفه‌ای کامپیوتر می‌توانند با ردیابی اطلاعات، داده‌ها را بازیابی کنند. این یک موضوع بسیار حساس است، بنابراین شما باید یک شرکت با صلاحیت بالا را انتخاب کنید. اگر شرکتی را فقط به این دلیل استخدام کنید که نرخ پایینی دارد، ممکن است منجر به از دست رفتن دائمی اطلاعات مهم شود و همچنین بازیابی اطلاعات را برای یک تکنسین با تجربه غیرممکن کند.

عیب یابی و پشتیبانی شبکه - این دو مورد رایج‌ترین خدمات تعمیر کامپیوتر برای مشاغل هستند. اینها شامل راه اندازی شبکه، آموزش، رفع اختلالات شبکه و مشکلات مربوط به آن است.

خدمات تعمیر و نگهداری کامپیوتر - کامپیوترهای خانگی و تجاری شما نیاز به به روز رسانی و تنظیم مداوم دارند. این تعمیر و نگهداری منظم نه تنها سرعت کار رایانه شما را افزایش می‌دهد، بلکه طول عمر آن را نیز افزایش می‌دهد. خدمات نگهداری شامل پاکسازی فایل، ارتقاء و نصب ویندوز یا برنامه‌های جدید و بازرسی‌های کلی می‌باشد.

سفارشی سازی - اگر می‌دانید به چه چیزی نیاز دارید اما نمی‌توانید آن را در رایانه‌های موجود پیدا کنید، می‌توانید از ما بخواهید تا یک نرم افزار رایانه سفارشی برای شما با ویژگی‌های خاص مطابق با نیاز شرکت شما ایجاد کنیم.

تدریس خصوصی/ آموزش - اگر نرم‌افزاری نصب کرده‌اید و تیم کسب‌وکار شما تازه کار است، می‌توانید یک شرکت کامپیوتری را استخدام کنید تا کارکنان خود را به طور مؤثر آموزش دهد. این متخصصان دانش عمیقی از برنامه‌ها دارند و با عبور از منحنی یادگیری در زمان صرفه جویی می‌کنند.

چرا رایان پشتیبان؟

ما در شرکت رایان پشتیبان، به عنوان شریک فناوری اطلاعات شما، به شما کمک می‌کنیم تا کامپیوتر و سیستم‌های فناوری خود را ارزیابی کنید و تعیین کنید آیا راهی برای سرمایه گذاری از فرصت های فناوری اطلاعات و در عین حال کاهش خطر حملات سایبری، از دست دادن داده‌ها و اختلالات احتمالی با بهره گیری از فناوری مدرن وجود دارد یا خیر. رویکرد ما نه تنها ایمن‌تر، بلکه مقرون به صرفه‌تر از پشتیبانی سنتی برای مشاغل است.

TOP تماس فوری باما