خدمات کامپیوتر پونک و تعمیر کامپیوتر پونک

خدمات کامپیوتر پونک و تعمیر کامپیوتر پونک

حتماً برای شما هم اتفاق افتاده است که سیستم شما دچار مشکلی شود. و بودن یک شخص حرفه ای در کنارتان بهترین کاری است که در این مواقع احتمال دارد بیافتد. در همچین مواقعی می‌توانید با یک تماس تلفنی از کمک و مشاوره کارشناسان گروه رایان پشتیبان بهره‌مند باشید و کارشناسان ما را در کنار خود مشاهده کنید.

خدمات کامپیوتر پونک و تعمیر کامپیوتر پونک

برخی از خدمات کامپیوتری رایان پشتیبان شامل موارد زیر می باشد:

پیدا کردن مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری

موقع به وجود آمدن مشکل برای یک سیستم کامپیوتری دقت به این نکته بسیار مهم است که اصلی ترین مسئله تشخیص نوع و ماهیت مشکل بوجود آمده می باشد، به دلیل اینکه شناسایی آن پیدا کردن راه حل را ساده تر  می کند.

عوض کردن قطعه در محل

شما می‌توانید در صورت احتیاج به تعمیر سیستم‌های کامپیوتری خود را به کارنشاسان متخصص و دوره دیده گروه رایان پشتیبان بسپارید تا در اولین فرصت نسبت به نصب و راه‌اندازی سیستم‌های کامپیوتری شما اقدام نمایند.

نصب و راه اندازی تجهیزات کامپیوتر

نصب و راه‌اندازی لوازم جانبی کامپیوتر مثل اسکنر، پرینتر، وبکم و … برای اشخاصی که دانش اندکی در زمینه کامپیوتر دارند مشکل است و معمولاً موجب سردرگمی آن ها می شود.

خدمات کامپیوتری از راه دور

سرویس خدمات کامپیوتر از راه دور گروه رایان پشتیبان به شکل برای از بین بردن احتیاجات کاربران و ارائه خدمات گسترده در تمامی نقطه های ایران و دنیا بدون احتیاج به مراجعه حضوری متخصصان این مجموعه تاسیس شده است.

پیدا کردن ویروس ها

با بیشتر شدن ویروس‌ها و تروجان‌های مخرب در سیستم‌های کامپیوتری اجرای کلی ویروس‌یابی از اهمیت زیادی  برخوردار می باشد به دلیل اینکه اجرای غیر اصولی ویروس‌یابی باعث از دست رفتن اطلاعات کامپیوتر شما می شود.

نصب و راه اندازی نرم افزار های حرفه ای

کارشناسان تیم مهندسی رایان پشتیبان این آمادگی را دارند تا در صورت لزوم شما نسبت به نصب و راه‌اندازی اقسام نرم‌افزارهای حرفه ای مثل کرل، فوتوشاپ، افتر افکت و … اقدام نمایند.

تعمیرات تخصصی کامپیوتر:

یکی از تخصصی ترین خدمات ارائه دهند در رایان پشتیبان است که بدست گروهی از حرفه ای ترین کارشناسان ۲ حوزه سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر صورت می گیرد. سرویس ها و خدمات ارائه دهنده در مرکز تعمیرات کامپیوتر منحصر به برند و دستگاهی به خصوصی نمی باشد و دارندگان تمامی برندهای این دستگاه می توانند به این مرکز مراجعه نموده و تخصصی ترین خدمات مربوط با ترمیم، تعمیر، بهسازی و ارتقاء کامپیوتر را بگیرند.

تعمیرات کامپیوتر رایان پشتیبان در ۲ قسمت تخصصی تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری عرضه می گردد. کارشناسان این واحد اول دستگاه را به دقت عیب یابی می کنند و بعد از شناسایی قطعاتی که مشکل دارند تعمیرات کامپیوتر در قسمت سخت افزاری را اعمال می کنند. در قسمت نرم افزاری هم در صورتی که نصب بعضی از بد افزارها در روند کاری کامپیوتر مشکل ایجاد نماید از طریق ارتقاء و یا پاک کردن آن ها اشکال را برطرف خواهد کرد. در حالی که کامپیوتر مشکدل پیدا کرده به عوض کردن قطعه احتیاج داشته باشد.

جایگزین کردن نمونه های فرسوده با مدل های اصلی قطعه ها در واحد تعمیرات سخت افزاری کامپیوتر صورت می گیرد. انواع کامپیوتر در برند های گوناگون در زایان پشتیبان قابل تعمیر می باشند. همچنین لازم است آگاه باشید کارشناسان این مجموعه با همه ی بخش های کامپیوتر آشنایی دارند و به این علت می توانند تعمیرات را به طور صحیح اعمال نمایند. تمامی قطعه های بکار گرفته شده در فرآیند عوض کردن قطعات اورجینال بوده و اصالت آنها به وسیله رایان پشتیبان تضمین می شود.

مطلب مرتبط:

تعمیرات,پشتیبانی,خدمات نصب و راه اندازی کامپیوتر و شبکه در جردن