فروش کارتریج و خدمات و تعمیرات پرینتر در محل آرژانتین

فروش کارتریج و خدمات و تعمیرات پرینتر در محل آرژانتین

یکی از حرفه ای ترین و تخصصی ترین مرکز تعمیر پرینتر ، فروش کارتریج و… می باشد که با بیش از چندین سال سابقه، خدمات خود را در زمینه تعمیر تخصصی تمامی پرینترهای لیزری ، جو هر افشان ، سوزنی ، چند کاره و هد انواع پرینتر در کوتاه ترین وقت ممکن و با بهترین کیفیت ممکن تعمیرات پرینتر شما را انجام می دهد.

فروش کارتریج و خدمات و تعمیرات پرینتر در محل آرژانتین

تعمیر انواع گوناگون پرینترها شامل موارد زیر می باشد:

 • تعمیر پرینتر سیاه و سفید 
 • تعمیر پرینتر جوهر افشان 
 • تعمیر پرینتر رنگی 
 • تعمیر پرینتر چندکاره 
 • تعمیر پرینتر لیزری

تعمیر انواع پرینتر:

تعمیرات پرینتر باید در مجهزترین و با حرفه ای ترین مرکز تعمیرات تعمیرات صورت گیرد و این مرکز تعمیرات پرینتر می بایست در زمینه تعمیر انواع پرینترهای لیزری ، تعمیر پرینتر جوهرافشان ، تعمیر پرینتر سوزنی ، تعمیر پرینتر چندکاره و انواع اسکنر مهارت داشته باشد و در کوتاه ترین زمان و با کم ترین هزینه و مناسب ترین کیفیت ارائه خدمت تعمیرات پرینتر را انجام دهد.

تعمیرات پرینتر در مرکز ماشین های اداری رایان پشتیبان به شرح زیر است:

 • تعمیرات تمامی قطعات الکترونیکی  و مکانیکی پرینتر های لیزری ، جوهرافشان ،  سوزنی و حرارتی.
 • سرویس حرفه ای تمامی قطعات پرینتر برای بهینه سازی بهتر دستگاه و کم کردن استهلاک قطعات.
 • تعویض و تعمیر قطعات مصرفی پرینتر ها برای کم کردن هزینه مصرفی.
 • بروزسانی کیت های پرینتر و قطعات و  در صورت ارائه از طرف شرکت تولید کننده برای از بین بردن مشکلات.
 • نصب و تنظیمات تجهیزات جانبی تازه از جمله ماژول های جانبی و نرم افزار درایور.
 • راهنمایی و مشاوره مصرف کنندگان در زمینه عملکرد پرینترها و دیگر دستگاه ها، و نگهداری آن ها

انواع پرینتر:

۱- “پرینتر های منفرد یا خانگی” که معمولاً کاربران شخصی از آنها استفاده می کنند و تنها می توانند به یک رایانه اتصال پیدا کنند. این پرینترها برای کارهای با حجم کم طراحی شده اند، این دستگاه ها احتیاج به حداقل وقت برای راه اندازی و تولید یک نسخه از یک داده یا سند را دارند و به طور میانگین ۶ تا ۲۵ صفحه در دقیقه (پی پی ام)سرعت دارند و قیمت هر صفحه نسبتا زیاد است. در خواست خرید این پرینترها بیشتر از دیگر پرینتر ها است .

۲- “پرینترهای مشترک یا شبکه ” این پرینترها طراحی شده برای چاپ با سرعت و حجم بالا می باشند. آن ها به طور معمول به وسیله بسیاری از افراد بر روی یک شبکه اشتراک گذاری می شوند و می توانند با سرعت ۴۵ تا ۱۰۰ صفحه در دقیقه را چاپ نمایند.

۳- “پرینترهای سه بعدی یا ۳D ” یک نوع پرینتر مدرن است که برای ساخت اشیائ به شکل سه بعدی از یک مدل ۳D یا سایر منبع داده های الکترونیکی است و از طریق فرایند افزودنی است که در آن لایه های پشت سر هم از مواد گوناگونی تحت کنترل رایانه بر روی هم انباشته خواهند شد تا شکل مورد نظر ایجاد شود.

تکنولوژی چاپ پرینترها:

انتخاب فناوری چاپ پرینتر اثر زیادی در هزینه های چاپ، سرعت، کیفیت ، هزینه عملیات، دوام اسناد، و آلودگی صوتی دارد. بعضی از فن آوری های چاپ هم با انواع به خصوصی از رسانه های فیزیکی، مثل کاغذ کربن و یا پاکت کار نمی کنند. یکی از اهمیت های فن آوری چاپگر که معمولاً از یاد رفته است مقاومت در برابر تغییر می باشد، چرا که طول عمر ماده ای که به وسیله پرینتر بر روی رسانه چاپی انتقال داده می شود می بایست دوام دار و معقول باشد،چرا که احتمال دارد در طول زمان خیلی کم ، ماده رنگی از روی رسانه چاپ ( مخصوصاً کاغذ) پریده و کمرنگ شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *