خدمات نصب و راه اندازی شبكه در محل آرژانتین

همان طور که می دانید این روزها بسیاری از سازمان ها هستند مانند بانک ها و ادارات ، دانشگاه ها و … که با توجه به نوع کارشان یک نوع شبکه را راه اندازی می کنند تا سرعت روند کار آنها بالا برود، از این رو شرکت رایان پشتیبان توانسته با تیم تخصصی که دارد می تواند هر گونه نیاز شما را در زمینه راه اندازی شبکه و خدمات شبکه به شما ارائه کند . همچنین شرکت رایان پشتیبان توانسته با خدمات نصب و راه اندازی شبكه در محل آرژانتین و سایر نقاط ارائه می کند کاربرن خود راضی نگه دارد. و شما هم می توانید جزئی از این کاربران باشید و از خدمات ما نهایت استفاده را ببرید.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی ما در تماس باشید.

پشتیبانی مشتریان

02122340476

هم اکنون با ما تماس بگیرید !

خدمات نصب و راه اندازی شبكه در محل آرژانتین

شبکه ی کامپیوتری راهی خوب برای استفاده از سیستم و اجزای آن بصورت بهینه است. یک شبکه کامپیوتری به شما این امکان را خواهد داد که همه ی عملکردهای یک کسب و کار مثل ارتباطات، انتقال داده و ذخیره آسان تر آنها را مدیریت کنید.

با نصب و راه اندازی شبکه، کامپیوتر شما این قابلیت را دارد که از تمام امکانات حداکثر استفاده را ببرد و با همه ی احتیاجات کسب و کار شما تطابق داشته باشد. شما آزاد هستید تا به هر سیستمی که در داخل شبکه وجود دارد دسترسی پیدا کنید، هم چنین ابزار و فایل ها را به اشتراک بگذارید. در ادامه با انوع شبکه و کابل کشی رایان پشتیبان بیشتر آشنا خواهید شد.

شبکه بی سیم یا شبکه کابل کشی

گام اول این است که تصمیمی درباره شبکه تان می بایست گرفته شود این است که آیا تمایل دارید شبکه تان به شکل بی سیم باشد یا کابل کشی. این 2 روش قطعاً مزیت ها و معایبی به همراه دارند، اما هر کدام می تواند احتیاجات کسب و کار شما را بر طرف سازند.

کامپیوترهای رومیزی به شکل معمول به طرف شبکه های کابلی گرایش دارند، و با این حال لپ تاپ ها به شبکه های بی سیم تمایل پیدا می کنند. چنان چه شما یک یک لپتاپ و کامپیوتر رومیزی در محل کارتان دارید، شما می توانید ترکیبی از این هر دو داشته باشید. مثلاً، کامپیوتر رومیزی از طریق کابل اترنت به هم اینترنت اتصال پیدا می کنند و لپتاپ از طریق روتر بی سیم به اینترنت متصل می شود.

نصب و راه اندازی شبکه همتا به همتا (peer to peer ):

تصمیم بعدی که می بایست موقع نصب و راه اندازی شبکه بگیرید درباره این است که آیا به شکل همتا به همتا راه اندازی شود یا به شکل سرور. هر 2 شبکه کامپیوتر ها را به هم اتصال می دهند و در پایان منابع این توانایی را دارند که به اشتراک گذاشته شوند. تفاوت های اصلی این 2 شبکه در پیکر بندی ها آنهاست.

در شبکه ی همتا به همتا، هر کدام از کامپیوترها به عنوان سرور و هم مشتری کار می کند. هر سیستم به شکل مستقیم با کامپیوتر دیگر در شبکه ارتباط برقرار می کند و منابع می توانند پاک یا اضافه شوند. نصبو راه اندازی همتا به همتا در شبکه های خانگی فراگیر تر می باشد.

خدمات نصب و راه اندازی شبكه در محل آرژانتین

وسایل مورد نیاز برای نصب و راه اندازی شبکه همتا به همتا:

بر پا کردن یک شبکه ی همتا به همتا peer to peer احتیاج به یک روتر (با امکان بی سیم) و کابل های اترنتی که روتر را به مودم اتصال می دهد و از روتر به کامپیوتر ها متصل می کند لازم است.

نصب و راه اندازی شبکه کلاینت (سرور):

در یک شبکه کلاینت (سرور)، کامپیوتر ها به یک سرور مرکزی اتصال داده می شوند. داده های عمومی و نرم افزارها بر روی یک سرور نصب شده اند و مشتری به سرور اتصال داده می شود تا بتواند به آن دسترسی پیدا کند. این نوع شبکه در سازمان های و ادارات بزرگ بیشتر اجرا می گردد.

وسایل مورد نیاز برای نصب و راه اندازی شبکه کلاینت (سرور):

برای آن که یک شبکه ی کلاینت (سرور) ایجاد نماید، شما به طور معمول به یک سرور یا حداقل به یک سیستم عامل سرور پسند احتیاج پیدا می کنید، شما می توانید از سیستم عامل های مایکروسافت ویندوز نسخه ی سرور و linux برای آن استفاده کنید.