خدمات پشتیبانی وبپ

خدمات پشتیبانی ویپ

خدمات پشتیبانی ویپ، یکی از مهمترین مسائلی به شمار می رود که پس از راه اندازی و اجرای این سیستم باید بدان توجه کرد. به دلیل نوپا بودن و پیشرفت‌های روزانه در این سیستم تماس نوین، باید مجموعه‌ای برای راه‌اندازی و پشتیبانی از ویپ انتخاب شود که فاکتورهای مهمی چون تعهد، پیگیری منظم و پاسخگویی را دارا باشد. مجموعه ما به ارائه خدمات پشتیبانی از VOIP  به بهترین شکل سعی در مشتری مداری و کسب رضایت شما دارد.

خدمات پشتیبانی voip

خدمات پشتیبانی ویپ شامل چه مواردی می‌شود؟

خدمات پشتیبانی شرکت رایان پشتیبان دارای ۲ بخش اساسی و مهم است که مکمل هم بوده و برخورداری از این دو نوع خدمات تجربه بهتری در استفاده از ویپ را برای مشتریان به همراه خواهد داشت. در واقع علاوه بر خدمات اولیه، بحث پشتیبانی باعث بازدهی بهتر و مشکلات بسیار کم در استفاده از این سیستم می‌شود.

بررسی‌های منظم و دوره‌ای

راه‌اندازی و اجرای سیستم ویپ یکی از مهمترین مراحل برای استفاده از این تکنولوژی است اما پشتیبانی بخش مهم دیگری از خدمات شرکتی است که این سیستم را برای شما اجرا می‌کند. مجموعه … با بررسی‌های منظم و دوره‌ای که بخشی از قرارداد این شرکت است پایایی و عملکرد ویپ را مورد بررسی قرار می‌دهد. بررسی‌های دوره‌ای از شکل‌گیری مشکلات احتمالی جلوگیری کرده و بازدهی این سیستم را برای شما در حد انتظارتان نگه می‌دارد. از جمله مسائلی که در این نوع بررسی و بازدید‌ها مورد سنجش قرار می‌گیرد عبارتند از:

  • بررسی سخت‌افزاری و نرم‌افزاری سیستم ویپ برای جلوگیری از مشکلات و اختلال احتمالی
  • بکاپ‌گیری و بررسی گزارشات مربوطه
  • بررسی وضعیت خطوط

اطلاعات بیشتر  : تعرفه خدمات voip

عیب‌یابی و پاسخگویی به مشکلات احتمالی

به جز بررسی‌های دوره‌ای که توسط خود شرکت و در فواصل زمانی معینی صورت می‌پذیرد، مشکلات احتمالی که توسط مجموعه بهره‌مند از ویپ نیز به شرکت …. ارجاع می‌شود در کمترین زمان مورد بررسی قرار می‌گیرد و عیوب احتمالی سریعاً برطرف می‌گردد. سرعت در عیب‌یابی و پاسخگویی به مشکلات احتمالی بخشی از خدمات پشتیبانی ویپ است که دارای اهمیت بالایی است و از اخلال در نظم کارهای یک مجموعه جلوگیری می‌کند.

خدمات ویپ

ارتقاء سیستم ویپ

بخش دیگری از این نوع خدمات در شرکت … شامل ارتقاء سیستم با توجه به ویژگی‌های مدنظر مشتریان است. اضافه کردن تماس تصویری، صندوق صوتی و مواردی از این قبیل نیز بلافاصله بعد از درخواست مشتری و بعد از بررسی‌ها و برآورد های لازم صورت می‌پذیرد.

چه کسانی به این خدمات نیاز دارند؟

خدمات پشتیبانی ویپ برای کلیه مجموعه‌های طرف قرارداد با شرکت …. ارائه می‌گردد. در واقع با اجرای این سیستم در یک مجموعه، پشتیبانی بخش جدایی ناپذیر و گریزناپذیری است که باید به همراه خدمات اولیه ارائه گردد. هیچ مجموعه‌ای از خدمات پشتیبانی بی‌نیاز نیست و فاز دوم از اجرای سیستم ویپ نگهداری و پشتیبانی از آن است.

چرا رایان پشتیبان؟

شرکت رایان پشتیبان از اولین لحظات تصمیم شما برای انتقال از سیستم سنتی تماس همراه شما خواهد بود و کلیه نیازها و فاکتورهای مورد نیاز را برای شما برآورده خواهد کرد. خدمات مربوط به پشتیبانی از ویپ مجموعه ما دارای مزایا و امتیازات خاصی است که مهمترین آنها عبارتند از:

  • استفاده از کارشناسان و نیروهای کارآزموده برای پشتیبانی به شکل تخصصی
  • رفع ایرادات و عیب‌یابی در کمترین زمان ممکن
  • امکان ارتقا با توجه به نیازهای مشتری
  • بازدیدهای منظم و کامل دوره‌ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *