خدمات نصب و راه اندازی شبکه در آٰریا شهر

خدمات نصب ، راه اندازی شبکه در آٰریا شهر

در صورتی که در پی آگاهی از آخرین وضعیت لوازم جانبی شبکه سازمان خود برای بررسی کارکرد و راندمان سازمان تحت مدیریتتان می باشید. یا در صورتی که برای تصمیم‌گیری‌های به موقع احتیاج به تجهیزات شبکه کارآمد و بروزی دارید. باید چیکار کرد تا سیستم شبکه‌های کامپیوتری همواره فعال باشند تا در کار سازمان مشکلی ایجاد نشود؟ ، از این رو شما می توانید در این زمینه خدمات نصب ، راه اندازی و نگهداری شبکه خود را به رایان پشتیبان بسپارید تا دیگر با این موردها سئوال ها مواجه نشوید .

خدمات نصب ، راه اندازی و نگهداری شبکه در آٰریا شهر

نقش مشخص کننده سیستم‌های کامپیوتری در همه ی قسمت های یک سازمان، لزوم برخورداری از شبکه‌های کامپیوتری را زیادتر کرده است ، به دلیل اینکه این لوازم علاوه بر تسریع ارتباطات داده‌ای، برای خیلی از کاربردهای غیر داده‌ای نظیر Voice و Video هم می‌توانند مورد استفاده قرار گیرد. با این احوال لزوم داشتن گروه پشتیبانی شبکه در تمامی شرکت ها و سازمان ها امری لازم و ضروری است. شرکت رایان پشتیان با برخورداری از گروهی  متشکل از متخصصان مجرب و حرفه ای در زمینه‌های گوناگون نرم افزار، سخت افزار، سیستم‌های شبکه و امنیت اطلاعات، خدمات پشتیبانی در زمینه شبکه و سیستم‌های کامپیوتری به کاربران گرامی ارائه خواهد شد.

بیشتر بخوانید: نصب و راه اندازی شبکه های کامپیوتری

 

خدمات پشتیبانی رایان پشتیبان شامل موارد زیر می باشد:

 • عقد قرارداد با سازمان ها و شرکت ها برای پشتیبانی ، نگهداری و ارائه خدمات شبکه
 • پشتیبانی از کامپیوترها ،  تجهیزات شبکه ، سرورها ، تجهیزات اداری ، دوربین های مداربسته و غیره
 • کنترل ، بازرسی و  مراقبت از سرورها از لحاظ سخت افزاری و آزمایش قطعات
 • پشتیبانی Online و تلفنی در طول روز
 • برطرف کردن اشکالات به وجود آمده و اضطراری در سریعترین زمان ممکن
 • مراجعه حضوری در محل برای پشتیبانی و از بین بردن اشکالات به وجود آمده در شبکه و سیستم ها
 • آنالیز و مدیریت شبکه برای پیشگیری از وقوع مشکلات و ایرادات احتمالی
 • آنالیز و بازرسی سرورها ، وضعیت شبکه ، سرویس ها و نرم افزارهای شبکه و غیره
 • ارائه گزارشات دوره ای از وضعیت شبکه و همین طور موارد لازم شرکت ها و سازمان ها
 • مستندسازی از تجهیزات سخت افزاری شبکه ، سرویس ها ، سرورها ، سخت افزارها ، تنظیمات قرارداده شده بر روی توپولوژی شبکه ، سیستم های کامپیوتری و غیره

نگهداری از شبکه در آریاشهر:

در این زمینه ، شرکت رایان پشتیبان با توجه به تجربه های ارزشمندی که در پشتیبانی شبکه و راهبری قسمت های گوناگون زیرساخت های فناوری اطلاعات نظام های گوناگون کسب و کاری که داشته است، این قابلیت را داراست که خدمات با کیفیت و اثرگذار تری را در حوزه پشتیبانی شبکه و راهبری، متناسب با نیازمندی های کارفرما ارائه کند. در این خصوص، شرکت این توانایی را دارا می باشد تا متناسب با نیازمندی های و سیاست ها کارفرمای محترم، خدمات پشتیبانی شبکه را در ساعات اداری و یا به صورت روزانه و یا به شکل ۲۴ ساعته، در هر ۷ روز هفته ارائه کند . هم چنین شرکت می تواند خدمات پشتیبانی شبکه را به شکل حضوری، از راه دور و یا تلفنی ارائه نماید. بدیهی است که ارائه خدمات پشتیبانی و راهبری به شکل مدل های ترکیبی، مناسب با نیازمندی های کارفرما امکان پذیر می باشد.

چند روش برای عیب‌یابی شبکه:

۱ – استفاده از مدل هفت لا‌یه‌ای OSI

۲ – عیب‌یابی جعبه سیاه

۳ – روش تشخیص تغییر در شبکه

۴ – در اختیار داشتن نقشه شبکه

۵ –  تقسیم‌بندی یک شبکه

۶- فرمان‌های عیب‌یابی ipconfig و winipcfg در ویندوز

۷ – استفاده از تحلیلگرهای پروتکل (Protocol Analyzer)

و….

 

خدمات کابل کشی ، داکت کشی، پسیو و اکتیو شبکه در آریاشهر

همان طور که می دانید بعضی از خدمات در شبکه هستند که حتما نیاز به یک نیروی متخصص و حرفه ای دارد ، از این رو شرکت با چندین سال تجربه در این زمینه می توانید هر گونه خدمات کابل کشی ، داکت کشی، پسیو و اکتیو شبکه را به این شرکت بسپارید. و از خدماتی که برای شما ارائه می کند نهایت استفاده را ببرید. در صورت تمایل می توانید با راه های ارتباطی که ما در این جا برای شما قرار داده با ما در ارتباط باشید.

خدمات کابل کشی ، داکت کشی، پسیو و اکتیو شبکه در آریاشهر

کابل شبکه چیست؟

کابل شبکه بستر ارتباطی برای منتقل کردن اطلاعات میان دستگاه ها و تجهیزاتی می باشد که در یک شبکه هستند. در ادامه می بینیم انواع کابل شبکه چیست و کاربرد آنها به چه شکلی است.
مرسوم ترین این کابل ها زوج سیم به هم تابیده یا Twisted pair می باشد. در این کابل از ۴ رشته سیم که دوتا دو تا به هم تابیده شده است استفاده خواهد شد. در مورد کابل شبکه مدل ها و دسته بندی های گوناگونی وجود دارد که به آنها می پردازیم.

انواع کابل شبکه:

کابل شبکه در انواع و گروه گوناگونی تولید می شوند. این تنوع در دسته بندی، نوع روکش بیرونی، روکش های فویل درونی و موردهای دیگر می شود.

گروه یا دسته بندی کابل های شبکه:

یکی از تقسیم بندی کابل ها به اسم گروه شناخته می شود. در حالی که گشتی میان کابل های شبکه زده باشید احتمالا متوجه خواهید شد که با Category که به اصطلاح Cat دسته بندی شده اند. این شماره نشان می دهد فرکانس و سرعت منتقل کردن اطلاعات به وسیله ی کابل است و اعداد بیشتر از سرعت و فرکانس زیادتری  پشتیبانی می کنند و با هرتز Hz اندازه گیری خواهند شد.

خدمات پسیو شبکه:

نصب و راه اندازی بخش پسیو شبکه احتمال دارد ساده به نظر بیاید ولی در صورت رعایت نکردن استاندارد ها و نداشتن تجربه لازم مشکلات زیادی برای کاربران به وجود می آید که بعضی وقتها رفع آن از خود اجرا هزینه زیادتری به همراه دارد. افت کیفیت، قطعی و وصلی شبکه، عدم توانایی در گسترش شبکه، عیب یابی و از بین بردن مشکلات دشوار و … از جمله اشکالاتی است که در صورت یک اجرای اشتباه گریبانگیر کاربران می شود. خدمات پسیو شبکه به صورت صحیح این مشکل را از بین می برد.

داکت کشی شبکه:

عملیان داکت کشی شبکه و نصب و راه اندازی ترانک در جذاب ترین شکل ممکن و رعایت استاندارد های لازم به وسیله ی کارشناسان رایان پشتیبان انجام می شود.

داکت شبکه در ۲ مدل داکت های عادی و مدل با امکان نصب پریز قابل اجراست. در مدل عادی داکت با ظرفیت مناسب صورت گرفته و پریز های مستحکم و شکیل در محل کاربران نصب می شود. در مدل با امکان نصب پریز اول ترانک نصب و راه اندازی می شود. نصب و راه اندازی گوشه ها و زوایا و پارتیشن ها با دقت صورت می گیرد. پریز ها سر بندی شده و در کادر های مرتبط نصب خواهد شد. سوراخ های لازم متناسب با ترانک برای عبور کابل ها میان دیوار ها ایجاد می شود.

خدمات اکتیو شبکه:

خدمات اکتیو شبکه شامل اجرای تنظیمات و کانفیگ دستگاه های ارتباطی و مدیریتی در یک مجموعه است. این تنظیمات موجب راه افتادن و کارکرد درست یک شبکه خواهد شد. هر شبکه بنا به نوع کارکرد و استفاده، تجهیزات و تنظیمات به خصوص خود را می طلبد تا بتوان مناسب ترین راندمان را با در نظر داشتن مسائل اقتصادی از آن گرفت.

خدمات اکتیو شبکه رایان پشتیبان ببرای شما کاربران عزیز به شرح زیر می باشد:

 • نصب و راه اندازی سیستم های مدیریتی و مانیتورینگ شبکه
 • نصب و پیکر بندی فایروال های سخت افزاری
 • نصب و راه اندازی سرورهای ویندوزی و لینوکسی
 • تنظیم و کانفیک سوییچ و روتر
 • تنظیم و کانفیگ شبکه های وایرلس
 • نصب و راه اندازی آنتی ویروس
 • راه اندازی و پیاده سازی مجازی سازی Virtualization
 • نصب و راه اندازی سیستم های مدیریت و کنترل پهنای باند و ترافیک شبکه و اینترنت
 • نصب و راه اندازی سیستم پشتیبان گیری

 

شما می توانید جهت ارتباط با پشتیبانی یکی از راه های زیر را انتخاب نمایید.

شماره تماس: ۰۲۱۲۲۳۴۰۴۷۶

تلگرام:  rayanposhtiban1@

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.