خدمات شبکه

خدمات کابل کشی در پاسداران

خدمات کابل کشی ، داکت کشی، پسیو و اکتیو شبکه در پاسداران

بخش دیگری از نصب و راه اندازی شبکه مربوط به اکتیو شبکه است . در واقع ابزارهایی که برای عملکرد خود احتیاج به برق داشته باشند تجهیزات اکتیو گفته می شود . در واقع تجهیزات اکتیو دارای اکان اعمال تغییر به خصوصی بر روی دیتا و یا سیگنال موجود هستند. از این رو شما می توانید خدمات کابل کشی شبکه ، داکت کشی، پسیو و اکتیو شبکه خود را با اطمینان به شرکت رایان پشتیبان بسپارید.

خدمات کابل کشی ، داکت کشی، پسیو و اکتیو شبکه در پاسداران

انواع خدمات اکتیو شبکه :

  1. نصب و راه اندازی و پیکربندی انواع روتر ، سوئیچ ، فایروال ، اکسس پوینت ، UTM و غیره
  2. نصب و راه اندازی و تنظیم ویندوز های کلاینت و سرور
  3. نصب و راه اندازی سرویس های تحت شبکه مثل: DNS , Active Directory , DHCP و غیره
  4. نصب و پیکربندی برنامه های تحت شبکه مثل: Microsoft CRM, Exchange Server , Share Point  و …
  5. نصب و راه اندازی مدیریت اینترنت و کنترل یوزرها

رایان پشتیبان با کادری مجرب و تجربه لازم در این زمینه آماده ارائه انواع خدمات در این زمینه را دارد و برای بهبود خدمات و افزایش کیفیت می توانید با ما تماس بگیرید و مشاوره در این زمینه بگیرید.

بسیاری از مهندسین تصور می‌کنند که کابل کشی ساخت یافته به سادگی با نصب یک نرم فزار جانبی می باشد. و البته این تفکر تا حدی هم صحیح است. به دلیل اینکه در سال‌های اخیر، استاندارهای اترنت و سطح کیفی کالاهای تولیدکنندگان، توسعه خیلی زیادی پیدا نموده است و به اندازه لازک قابل اطمینان و خوب شده‌اند. ولی واقعیت‌های این حرفه و تخصص و حقایقی که در کار وجود دارند، هنوز در سر جای خودشان می باشند. کابل کشی شبکه احتیاج به دقت و مراقبت خیلی زیادتری در حین اجرای آن است.

عامل های تاثیر گذار بر قیمت داکت کشی و کابل کشی و

نخستین مرحله نصب و راه اندازی شبکه های کامپیوتری و احتمالا اصلیترین زیرساخت لازم آن، طراحی و کابل کشی شبکه می باشد. در شبکه های کوچک و بزرگ فقط ابعاد کابل کشی فرق دارد ولی همچنان در هر دو حالت چه برای راه اندازی شبکه کامپیوتری یک رستوران کوچک یا یک مجتمع بزرگ، احتیاج به کابل کشی شبکه وجود دارد. هزینه کابل کشی شبکه در درجه اول به حجم کار و متراژ کابل کشی بر می‌گردد. داکت انواع گوناگونی دارد که بر حسب اندازه و حجم کابلی عبوری از آن ها گوناگون هستند.

داکت کشی

کابل کشی شبکه به طور معمول روکار انجام می گیرد. به منظور حفاظت کابل کشی از مشکلات فیزیکی و هم چنین نمای تمیز محیط داخلی از داخت های پلاستیکی یا فلزی استفاده می‌شوند. این داکت ها با اندازه متنوع و کیفیت های گوناگون در کابل کشی مورد استفاده قرار خواهند گرفت. در خیلی از فضاهای اداری و تجاری که احتیاج به کابل کشی گسترده برای نیازهای گوناگون زیرساختی وجود دارد، ایکار را در پوشش سقف کاذب و توسط داکت‌های بزرگ فلزی در مراحل پایانی کار بنا انجام خواهند داد.

داکت کشی جزئی

داکت کشی همواره با هدف راه اندازی شبکه‌های کامپیوتری انجام نمی‌شود. در خیلی از محل های تجاری و حتی مسکونی نیاز به سیم کشی یا کابل کشی برای موارد گوناگونی مانند خط تلفن جدید، باکس سانترال یا ویدئو پروژکشن بوجود می‌آید. یکی از قسمت های نصب و راه اندازی این موارد برقراری ارتباط میان قسمت های مختلف با کابل کشی است. این کابل ها یا در داکت‌های قبلی که برای منظورهای دیگر کشیده‌شده‌اند گذاشته خواهند شد یا اینکه احتیاج به داکت کشی تازه خواهد بود.

مطلب مرتبط:

کارشناس شبکه چه کارهایی را می تواند برای شما انجام دهد؟