خدمات و تعمیرات کامپیوتر در نیاوران

محله نیاوران تهران ، محدوده ای وسیع را در بر می گیرد که در آن جمعیت بسیار زیادی ساکن بوده و در عین حال سازمان ها، شرکت ها، ادارات و موسسات مختلفی نیز مستقر هستند. قطعا امروزه ساکنین هر منزل حداقل دارای یک یا چند کامپیوتر و لپ تاپ می باشند. ارادات، سازمانها، شرکت ها و موسسات نیز اگر دارای شبکه نباشند، حداقل چند کامپیوتر و لپ تاپ را دارا می باشند. پس این نشان می دهد خدمات کامپیوتر در نیاوران که توسط این شرکت ارائه می گردد چقدر لازم می باشد.

این خدمات کامپیوتری می تواند گستره وسیعی را در بر بگیرد. اولین مورد می تواند رفع مشکلات سخت افزاری باشد. عیب یابی سخت افزاری انواع سیستم ها شامل کامپیوترهای شخصی ، نوت بوک و  سرور ها از شایع ترین مواردی است که برای حل مشکل به این شرکت مراجعه می شود و این شرکت با بهترین سرویس در حل آن ها اقدام می کند. همانطور که عرض شد وقتی دارندگان کامپیوتر در نیاوران اینقدر زیاد است نیاز به خدمات تعمیر کامپیوتر در نیاوران نیز بسیار بالا خواهد بود. گستره نیازهای کاربران نیز بالاست. ریکاوری و بازبابی اطلاعات نیز یک مشکل شایع دیگر سخت افزاری ی باشد.

افرادی که به تعمیرات کامپیوتر در نیاوران نیاز پیدا می کنند ممکن است با مشکل نرم افزاری روبرو شده باشند. این مشکلات نیز توسط خدمات این شرکت به سرعت و با کیفیت بالا قابل رفع است. شایع ترین مشکل نرم افزاری، مشکل ویندوز است . حل مشکلات و نیز تعویض ویندوز، ویروس یابی و ویروس کشیريال ریکاوری اطلاعات و سایر خدمات نرم افزاری نیز توسط این شرکت ارائه می گردد.

شرکت ها نیز در زمینه های مختلف خدمات کامپیوتری می توانند از خدمات این شرکت بهره مند شوند. نصب ویندوز و نرم افزار های کاربردی در محل، پشتيبانی كامپيوتر و سيستم، راه اندازی کامپیوتر در محل، تعمیر کامپیوتر در محل، بروزرسانی انواع نرم افزار، نصب آنتی ويروس اورجينال و آپدیت آن، نگهداری شبکه، پشتیبانی شبکه، ارتقای سیستم های قدیمی، از دیگر خدماتی است که شرکت ها و ادارات و همچنین مصرف کنندگان خانگی رایانه می توانند از این شرکت دریافت نمایند.

اینکه کامپیوتر خود را دست هر کسی نباید بدهید یک اصل است . نباید اطلاعات خود را در اختیار هر شخص ناشناسی قرار دهید. بهترین مورد این است که فردی امین مشکلات کامپیوتری شما را رفع نماید. امانت و کیفیت کار این شرکت ارزش اصلی برایشرکت بوده و همواره رضایت مشتریان را هدف گرفته است.

 

خدمات نصب و راه اندازی و پشتیبانی شبکه در نیاوران

در محله نیاوران ادارات و سازمان های زیادی وجود دارد که یا دارای شبکه کامپیوتری هستند یا قصد راه اندازی آن را دارند. تعداد زیادی شرکت ها و مراکز تجاری هم هستند که دارای شبکه بوده یا قصد ایجاد آن را دارند. علاوه بر اینها موسسات و آموزشگاه های زیادی نیز در این محدوده وجود دارد که دارای شبکه هستند یا در شرف راه اندازی آن هستند. روی سخن ما ابتدا با آنهایی است که دارای شبکه هستند . آنهایی که شبکه دارند قطعا به مشکلات زیادی خورده و به پشتیبانی نیاز پیدا کرده اند. خدمات پشتیبانی شبکه در نیاوران به سریع ترین شکل ممکنه و با بالاترین کیفیت کار توسط این شرکت خدمت این عزیزان ارائه می گردد. قطعا از کار افتادن شبکه می تواند بهسازمان خسارات جبران ناپذیری بزند. یعنی در زمان خرابی های شبکه ارائه پشتیبانی در اسرع وقت ضروری است که این شرکت سریع ترین پشتیبانی شبکه در نیاوران را ارائه می دهد.

این شرکت که خدمات شبکه در نیاوران را ارائه می دهد، در زمینه نصب و راه اندازی  شبکه در نیاوران، به آن دسته که عرض شد قصد راه اندازی شبکه برای شرکت خود را دارنند خدمات ارائه می نماید. از گام اول کار برای اینکه اصولی جلو رفته و کار را درست جلو ببرند می توانند با ای شرکت تماس گرفته و با گرفتن مشاوره مسئولانه و دلسوزانه از پرسنل مجرب شرکت، بهترین خدمات نصب و راه اندازی شبکه را دریافت نمایند. طبیعی است پس از نصب و راه اندازی، این دسته نیز به پشتیبانی شبکه نیاز پیدا خواهند کرد که در این مرحله نیز این شرکت آماده خدمت رسانی است.

طراحی و پیاده ‌سازی شبکه ‌های گسترده کامپیوتری ، نصب و راه‌ا ندازی شبکه‌ های بی سیم، ارائه سرور های تخصصی، پشتیبانی و نگهداری شبکه ‌های کامپیوتری، ارتقاء نرم‌ افزاری شبکه‌ های کامپیوتری از خدمات این شرکت در زمینه شبکه می باشد که خدمت شرکت های عزیز ارائه می گردد. شرکت ها، سازمان ها، ادارات و موسسات به ویژه موسسات آموزشی محترم در محدوده نیاوران و همچنین سایر نقاطتهران با تماس با این شرکت می توانند از مرحله  مقدماتی در مورد نصب و راه اندازی شبکه مشاوره و خدمات دریافت نموده و در مراحل بعدی نیز خدمات پشتیبانی شبکه را با سرعت و کیفیت بالا دریافت نمایند. این شرکت آماده عقد قرارداد با این شرکت ها جهت ارائه خدمات پشتیبانی شبکه به آنها می باشد.

 


خدمات شبکه

پشتیبانی شبکه

– نصب و راه اندازي شبكه

– پشتيباني شبكه و كامپيوتر

– عقد قرارداد پشتيباني جهت شركت ها و موسسات

– فروش انواع سرور و ups

– راه اندازي سرور و دامين ، فايل سرور، سرور پشتيبان، ايميل داخلي

– مجازي سازي و نرم افزار هاي كنترل پهناي باند اينترنت و شبكه

خدمات کامپیوتر

خدمات کامپیوتر

– تعمير انواع كامپيوتر، لپ تاپ، نوت بوك و سرور

– ارائه انواع كامپيوتر، لپ تاپ و لوازم جانبي

– پشتيباني كامپيوتر و سيستم

– نصب انواع سيستم عامل ويندوز

– نصب نرم افزارهاي كاربردي

– نرم افزارهاي تخصصي عمران، برق، مكانيك و …

– بروزرساني انواع نرم افزار

– ارائه انتي ويروس اورجينال

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...