پشتیبانی شبکه در شوش

پشتیبانی شبکه در شوش

پشتیبانی شبکه های کامپیوتری به معنای نگهداری و رفع ایرادات آن در بخش های سخت افزاری و نرم افزاری است. امروزه امنیت اطلاعات برای شبکه ها بسیار مهم است. چرا که اگر در آن کوتاهی کنید خسارت های جبران ناپذیری را به سازمان مربوطه وارد خواهید کرد. پشتیبانی شبکه در شوش به شما این امکان را می دهد که از شبکه های کامپیوتری سازمان خود به طور کامل نگهداری شود.

چرا داشتن پشتیبان شبکه برای هر شرکت یا سازمانی امری ضروری است؟.

تنها کافی است که لحظه ای بیندیشید که اگر حدود یک ساعت اینترنت شما کند شود یا به طور کامل قطع شود چه اتفاقاتی ممکن است رخ دهد؟ اینترنت و سرعت بالا برای فعالت در یک شرکت یا سازمان بسیار حیاتی است. چرا که امروزه همه کار های اداری وابسته به اینترنت هستند.

اگر اختلالی در سرور ها، نرم افزار ها، سخت افزار و کامپیوتر ها  رخ دهد، کسب و کار شما دچار مشکل میشود. علاوه بر موارد اشاره شده مهم ترین و حیاتی ترین دلیل برای استفاده از پشتیبان شبکه حفظ اطلاعات و داده های آن سازمان میباشد.

حفظ امنیت، اطلاعات و داده های شرکت بسیار حائز اهمیت است. به این ترتیب به شما پیشنهاد میکنیم اگر صاحب شرکت یا سازمانی هستید هرچه سریع تر اقدام به استخدام پشتیبان شبکه کنید.

شما با استخدام پشتیبان شبکه در شوش میتوانید با خیالی اسوده تر به امور اداری خود رسیدگی کنین و به هیچ عنوان نگرانی بابت مشکلات سیستم ها، سرورو ها، نرم افزار یا سخت افزار ها نداشته باشید.

چه زمان هایی به پشتیبان شبکه نیاز دارید؟

چه زمانی شما نیاز به پشتیبانی شبکه دارید؟ هر سازمان و شرکتی جهت حفظ اطلاعات خود نیاز به پشتیبانی شبکه دارد. زمان هایی که بیشتر به پشتیبانی شبکه نیاز دارید:

 • سرعت کم شبکه
 • قطع و وصل بودن شبکه
 • مشکلاتی در دریافت و ارسال ایمیل
 • مشکلاتی همچون خرابی یا کندی دستگاه های پرینتر، اسکنر و فکس
 • برخوردن به مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری
 • اختلال در اینترنت برای سازمان مربوطه
 • امنیت ضعیف و پایین اطلاعات و داده های سازمان یا شرکت

اگر شما به عنوان مدیر یک شرکت یا سازمان با مشکلات بالا مواجه شده اید پیشنهاد می کنیم حتماً اقدام به خدمات پشتیبانی شبکه کنید.

امروزه یکی از دغدغه های شرکت ها و سازمان های بزرگ در خطر بودن اطلاعات و داده های شرکت شان است. به این ترتیب امنیت یکی از مهمترین عوامل است.

گاهی اوقات ممکن است شرکت های نرم افزاری به خوبی پاسخگوی مشکلات شما نباشند و از لحاظ نرم افزاری به مشکل برخورد کنید. برای رفع این مشکل می توانید از خدمات پشتیبانی شبکه در شوش استفاده کنید.

اهمیت پشتیبانی شبکه

با پشتیبانی شبکه در شوش می توانید مشکلات کامپیوتری و شبکه ای خود را به حداقل برسانید. به این ترتیب داده ها و اطلاعات شما از امنیت بالاتری برخوردار خواهند بود. به طور کلی می بایست به صورت هفتگی یا ماهیانه به عیب یابی تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری بپردازید. اگر به تازگی شرکتی را راه اندازی کرده اید می بایست جهت سرعت دادن به کارها و ارتباط کارمندان با یکدیگر از آن استفاده کنید. بهتر است از قبل کمی با مفهوم شبکه و خدمات آن آشنا باشید.

خدمات پشتیبانی شبکه

خدمات پشتیبانی شبکه در شوش موظف اند تا مسئولیت کامل عیب یابی تجهیزات شبکه و کامپیوتر ها را چه سخت افزار و چه نرم افزار به عهده بگیرد. در ادامه شما را با مهمترین خدمات پشتیبانی شبکه در شوش آشنا می کنیم.

 • صفر تا صد اشکال گیری و رفع آن برای سیستم و شبکه های سازمان
 • نصب و یا آپدیت آنتی ویروس و یا فایروال
 • مدیریت دسترسی به اینترنت و پهنای باند آن
 • گزارش هفتگی یا ماهانه از وضعیت شبکه
 • بک اپ گیری ماهانه از سیستم های اطلاعاتی
 • ارائه ای از مهمترین راه کارها برای امنیت داده ها
 • زیر ساخت های شبکه و تمامی سیستم ها جهت ورودی های اینترنت
 • به روزرسانی سیستم عامل و رفع اشکالات آن
 • به روزرسانی یا آپدیت نرم افزار های کاربردی

خدمات پشتیبانی شبکه در شوش شامل چه مواردی می شود؟

اولین مرحله بازدید دوره ای از همه مراکز شرکت می باشد. در این مرحله کارشناسان خبره به شرکت مورد نظر می روند و شروع به بررسی و عیب یابی کامپیوتر های شرکت مربوطه می کنند.

در گام دوم پس از بررسی مشکلات و عیب یابی شبکه شروع به بروز رسانی نرم افزار ها و تعمیر و تعویض قطعات سخت افزاری می کنند.

یکی از عمده ترین مشکلات شبکه های کامپیوتری قدیمی بودن قطعات سخت افزاری آن است. در گام سوم خدمات پشتیبانی شبکه در شوش می بایست در دوره هایی معین بک اپ گیری از اطلاعات گرفته شود تا در صورت نیاز بتوان از آنها استفاده کرد.

گام چهارم در دسترس بودن پشتیبان بودن شبکه است. افرادی که به عنوان پشتیبان شبکه به محل مورد نظر اعزام می شوند باید به طور کامل در دسترس کارفرما باشند. این در دسترس بودن موجب رضایت مشتری می شود. در گام پنجم پشتیبان شبکه می بایست با توجه به بررسی هایی که از شبکه های سازمان کرده است، قراردادی را مطابق با نیاز مشتری ثبت نماید.

مزایای استفاده از خدمات پشتیبانی شبکه در شوش

از مزایای پشتیبان شبکه در شوش می توان به افزایش امنیت اطلاعات و داده های موجود در شرکت اشاره کرد. شما می توانید با عقد قرارداد از دانش و تجربه یک گروه کارشناس شبکه استفاده نمایید.

علاوه بر آن با داشتن یک پشتیبان شبکه می توانید مشاوره هایی را در زمینه فناوری اطلاعات که موجب رشد کسب و کارتان می شود داشته باشید. با عقد قرارداد کارشناسان شبکه خیالتان از امنیت داده ها و اطلاعات سازمان تان آسوده باشد.

چرا که با پشتیبانی شبکه در شوش به صورت هفتگی یا ماهیانه عیب یابی شبکه صورت گرفته و کمتر دچار مشکلات بزرگ می شود.

استخدام یک کارشناس پشتیبان شبکه به شما این امکان را میدهد که دیگر با مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری مواجه نشوید و با خیالی آسوده تر به کارتان ادامه دهید.

اگر سازمان یا شرکت خود را به تازگی تأسیس کرده اید بهتر است هر چه سریعتر از خدمات پشتیبانی شبکه در شوش استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.