پشتیبانی شبکه های کامپیوتری

پشتیبانی شبکه های کامپیوتری بعد از نصب و راه اندازی شبکه به منظور حفظ امنیت شبکه و مانیتورینگ، یکی از مهمترین خدمات شبکه رایان پشتیبان است. در حال حاضر مجموعه های بسیاری در حال استفاده از شبکه به منظور بهبود عملکرد کلی و کاهش هزینه ها در دراز مدت هستند. اما چه میشود اگر برای لحظه ای همه چیز از دسترس خارج شده و یا یک هکر راهش به مخزن اطلاعاتی یک مجموعه باز شود؟!

رایان پشتیبان، بهترین شرکت پشتیبانی شبکه در تهران است که فرصت همکاری با بزرگترین مجموعه های ایران را داشته و دارد. برای آگاهی از نحوه ارائه خدمات و تعرفه پشتیبانی شبکه، پیشنهاد ما به شما شرکت در یک جلسه رایگان مشاوره شبکه های کامپیوتری با پشتیبان شبکه رایان پشتیبان است. در این جلسه شرح کاملی از خدماتی که در حوزه پشتیبانی شبکه های کامپیوتری قرار دارد به همراه هزینه های تقریبی، در اختیار شما قرار میگیرد. هدف ما رفع مشکلات احتمالی و فعلی شبکه در مجموعه شماست.

خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری شامل چه مواردی میشود؟

رایان

برای اجرای شبکه های کامپیوتری به تجهیزات مختلفی نیاز است که برخی از آنها نرم افزاری و برخی دیگر سخت افزاری است. به عبارت دیگر، شبکه در صورتی به پیشبرد اهداف مجموعه شما کمک میکند که هم تجهیزات پسیو شبکه و هم تجهیزات اکتیو شبکه به درستی انتخاب و اجرا شده باشند. اما گاهی اوقات، بنا به دلایل مختلف از جمله فرسودگی تجهیزات، نقص امنیتی و ... عملکرد یکی از تجهیزات شبکه دچار اختلال شده و یا امور به طور کامل مختل میشود و یا راه ورود یک هکر برای سرقت اطلاعات به سیستمهای شما باز میشود! و حتما هم میدانید که برای یک مجموعه، هیچ چیز بدتر از توقف کار و از دست رفتن اطلاعات امنیتی کارمندان یا مشتریان نیست!

 

نیاز به مشاوره رایگان دارید ؟

باما تماس بگیرید

تعرفه پشتیبانی شبکه های کامپیوتری چقدر است؟

رایان

یکی از مهمترین سوالاتی که هنگام استفاده از خدمات شبکه و پشتیبانی از آن برای بسیاری از مدیران ایجاد میشود، این است که تعرفه این خدمات چقدر است و به چه عواملی بستگی دارد؟

در حالت کلی هیچ قیمت مشخصی برای چنین خدماتی وجود ندارد، چرا که مبلغ نهایی تاثیرپذیر از عوامل مختلفی است. برخی از مهمترین این موارد عبارت هستند از:

نصب و مدیریت شبکه

نوع پشتیبانی شبکه، نرم افزاری یا سخت افزاری

همانطور که گفته شد، پشتیبانی شبکه هم مربوط به بخش نرم افزار و هم به سخت افزار شبکه است. در نتیجه بسته به اینکه پشتیبانی مربوط به کدام یک از بخشها باشد، هزینه متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال، برخی اوقات نیاز است که برای جلوگیری یا رفع مشکل به وجود آمده تجهیزی را به طور کلی تعویض کرد! مسلما در این شرایط هزینه به مراتب بیشتر از زمانی نیست که مشکل با به روز رسانی سیستم رفع شود!

تجهیزات شبکه

خدمات پشتیبانی شبکه به صورت حضوری یا برون سپاری

برای نگهداری از شبکه دو راه وجود دارد. استخدام کارشناس و پشتیبان شبکه و پرداخت حقوق ماهیانه، یا برون سپاری خدمات IT. در حالت دوم، متخصص شبکه های کامپیوتری تنها زمانی به مجموعه شما مراجعه میکند که به بازدید دوره ای از تجهیزات، به روز رسانی یا تعویض تجهیزات و یا رفع مشکل نیاز است. به طور کلی، هزینه دریافت خدمات به صورت دورکاری، بسیار کمتر از استخدام نیرو به صورت دائم است. در حالت برون سپاری پشتیبانی شبکه های کامپیوتری، تنها تعداد دفعاتی که کارشناس به مجموعه بنا به دلایل مختلف مراجعه میکند، در هزینه نهایی تاثیرگذار است.

امنیت شبکه

در صورت عدم رضایت بعد از 1 ماه، هزینه پرداخت شده را پس بگیرید! هدف ما ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات با قیمتی مناسب و متعارف به منظور رفع مشکلات شبکه در مجموعه تان است. اما در صورتی که بعد از 1 ماه، مشکل شما رفع نشد و از خدمات ارائه شده توسط تیم پشتیبان رایان، رضایت نداشتید، میتوانید هزینه پرداخت شده را تمام و کمال پس بگیرید. مشکل ایجاد شده برای شبکه شما، دغدغه ما و رفع آن در سریع ترین زمان ممکن برای جلوگیری از وارد شدن خسارت به شما، رسالت ما.

مزایای خدمات پشتیبانی شبکه رایان پشتیبان

رایان

قطعا شرکتهای زیادی در زمینه ارائه خدمات و پشتیبانی شبکه در حال فعالیت هستند که همکاری با هریک از آنها، مزایای منحصر به خود را دارد. در ادامه به تعدادی از مهمترین مزایای همکاری را با رایان پشتیبان اشاره کرده و در آخر انتخاب را به عهده خودتان قرار میدهیم.

  • بررسی دوره ای زیرساخت شبکه
  • پشتیبانی و رفع مشکلات شبکه به صورت ریموت و حضوری
  • مانیتورینگ شبکه (نصب ابزار پایش شبکه)
  • برقراری امنیت شبکه
  • نگهداری شبکه و ارائه گزارش مستند از نحوه عملکرد شبکه
  • به روز رسانی تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری شبکه
  • ایجاد تغییرات لازم در زیرساخت شبکه برای توسعه آن
  • ارائه مشاوره و تعیین استراتژی شبکه
  • بک آپ گیری از اطلاعات شبکه
TOP تماس فوری باما