چرا برون سپاری به شرکت پشتیبانی شبکه کاری هوشمندانه است؟

چرا برون سپاری به شرکت پشتیبانی شبکه کاری هوشمندانه است؟

در این مطلب می خواهیم در مورد اینکه چرا برون سپاری به شرکت پشتیبانی شبکه کاری هوشمندانه است؟ توضیحاتی را برای شما عزیزان ارائه کنیم . و همچنین می خواهیم به موضوعاتی همچون امکان برون سپاری تمام فرآیندها و عملیات های بخش فناوری اطلاعات وجود دارد ، برون سپاری مسئولیت های بخش فناوری اطلاعات، مزایای حاصل از سادگی و صرفه جویی و… بپردازیم . پس در ادامه همراه ما باشید.

چرا برون سپاری به شرکت پشتیبانی شبکه کاری هوشمندانه است؟

قابلیت برون سپاری همه فعالیت ها و عملیات های بخش فناوری اطلاعات وجود دارد

برخی از شاخاص که بنگاه های کسب و کار کوچک یا متوسط را اداره می کنند، به قدری مشغول و درگیر کنترل  امور روزانه و ارتباط با مشتری می باشند که وقت و انرژی لازم برای پرداختن به مسئولیت های قسمت فناوری اطلاعات ندارند. در این شرایط، برون سپاری تمام زیرساخت فناوری در شرکت یا سازمان به یک شرکت معتبر خدمات پشتیبانی شبکه (MSP) ، امکان پذیر می باشد و در حقیقت، ما چنین پیشنهادی می کنیم. زیرساخت فناوری شامل کامپیوترها و سرورها، دستگاه های تلفن همراه و اتصالات وای-فای، نرم افزارها و پایگاه های داده و حتی وب سایت ها و پروژه های فناوری در شرکت یا سازمان می باشد. منظور ما از عبارت “ برون سپاری تمام  زیرساخت فناوری”، این است که همه ی قسمت های ذکر شده که همگی از اجرای زیرساخت فناوری در سازمان یا شرکت می باشند، می بایست برون سپاری شوند. تفویض و واگذاری همه ی مسئولیت ها به یک شرکت دیگر، احتمالا عجیب به نظر بیاید؛ ولی خیلی آسان و بی دردسر است. شرکت های خدمات پشتیبانی شبکه (MSP) ، از تیم های حرفه ای در همه ی گرایشات فناوری اطلاعات اداری برخوردار می باشند؛ و از ابزارهای فنی کارآمدی استفاده می کنند که به ایشان امکان می دهد همواره با سازمان یا شرکت شما در تماس باشند و سیستم هایتان را از طریق اینترنت، تحت نظر داشته باشند.

برون سپاری فعالیت های قسمت فناوری اطلاعات

یک شرکت خدمات پشتیبانی شبکه ی کاردان و حرفه ای، مثل فاوندرز تکنولوژی (Founders Technology)، فهرست گسترده ای از خدمات را برای شرکت های واکنش گرا طراحی و عرضه می کند و در عین حال، یک مِنو از انواع خدمات خاص هم برای شرکت هایی که احتیاج به پشتیبانی و نگهداری پیشگیرانه هستند، در نظر می گیرد.

ما خدمات نوع دوم را طی یک برنامه ی جامع به اسم برنامه ی “پشتیبانی از شبکه”، برای شما فراهم کرده ایم. این برنامه به شما امکان می دهد که قسمت فناوری اطلاعات سازمان یا شرکت خود را طی ۷ روز هفته و ۲۴ ساعتِ روز، برون سپاری کنید؛ به علاوه، این برنامه برای همه ی شرکت ها با بودجه های گوناگون، طرح های پرداخت ویژه دارد.

چرا برون سپاری فرآیندهای قسمت فناوری اطلاعات به یک کمپانی خدمات پشتیبانی شبکه (MSP) ، تصمیمی مناسب است؟

چنان چه مالک یک بنگاه کسب و کار یا سازمان می باشید، می بایست به اهمیت کنترل و مدیریت هزینه ها به خوبی واقف باشید. یکی از قسمت های دشوار فرآیند مدیریت هزینه، پیدا کردن راه کارهایی برای حصول این هدف و در عین حال، کسب بازده های مطلوب از سرمایه می باشد. ولی یکی از حوزه های مملوء از فرصت که می توان از آن به عنوان یکی از محرک های حصول موفقیت استفاده نمود، قسمت فناوری اطلاعات در سازمان است؛ که احتیاج به مراقبت و پشتیبانی فنّی روزانه می باشد.

مزیت های حاصل از صرفه جویی و سادگی

یک برنامه ی استاندارد پشتیبانی شبکه، مبتنی بر نظارت ۲۴ ساعته در هفت روز هفته، بر همه ی اجزاء و ساختارهای موجود در قسمت فناوری اطلاعات سازمان می باشد. این فرآیند، یک فرآیند پیش گیرانه محسوب می شود؛ که به موجب آن، همه ی قطعه های نرم افزاری و سخت افزاری به روز و آنلاین نگهداری می شوند.

این برنامه ی پشتیبانی به شما اطمینان خواهد داد که کارمندانتان، به ندرت با مشکلات کامپیوتری مواجه می شوند؛ و تعداد دفعاتی که ایشان با فناوری های معیوب و ناکارآمد رو برو می­ شوند، به صفر می رسد. به این ترتیب، سطح بهره وری و کارآمدی روزانه، هفتگی و ماهانه ی سازمان، به میزان قابل ملاحظه ای ببیشتر خواهد شد.

و امتیازهای حاصل از گرفتن خدمات از شرکت های پشتیبانی شبکه (MSP) برای خودتان چه خواهد بود؟

چنان چه شخصاً مجبور به نصب و مدیریت کامپیوترها و سرورها، به روزرسانی نرم افزارها و سیستم های عامل و محافظت از شبکه در مقابل حملات هکرها نباشید، قطعاً به حد قابل ملاحظه ای در هزینه هایتان صرفه جویی می شود.

به علاوه در صورتی که بدانید که همه ی مسئولیت های اجرایی در قسمت فناوری اطلاعات به اشخاص حرفه ای، مجرب و شایسته تفویض شده اند، به آسایش و آرامش خیال می رسید. کارمندان و متخصصان شرکت فاوندرز تکنولوژی، از تخصص فنی کافی برخوردار می باشند و مشتریان را از امتیازهای برون سپاری مسئولیت های قسمت فناوری اطلاعات به شرکت های خدمات پشتیبانی شبکه (MSP) ، آگاه می سازد. همین حالا برای دریافت مشاوره رایگان با متخصصان ما در پیراسیس تماس حاصل کنید.  

نتیجه گرفتن خدمات از کمپانی های پشتیبانی شبکه (MSP) برای مشتریان چیست؟

کارشناسان امنیت سایبری در شرکت خدمات پشتیبانی شبکه (MSP) ، ضمن ارائه ی خدمات گوناگون پشتیبانی (مثل نظارت منظم، توسعه ی فایروال های پایدار، پشتیبان گیری از داده ها، اسکن منظم، و نصب نرم افزارهای آنتی ویروس)، نه فقط برای کارمندان، بلکه برای مشتریان شما هم امتیازهای قابل ملاحظه ای فراهم می کنند.

مطلب مرتبط:
شرکت خدمات پشتیبانی شبکه (MSP) چیست و چه وظایفی دارد؟

۵ پرسش برای انتخاب شرکت خدمات پشتیبانی شبکه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *