خدمات شبکه

خدمات پسیو شبکه

کابل کشی شبکه شامل نصب داکت و ترانک و نود های شبکه
راه اندازی اتاق سرور و نصب تجهیزات
نصب و راه اندازی سوئیچ ها و روتر ها
طراحی و راه اندازی شبکه های کامپیوتری ( LAN , MAN , WAN)
طراحی و راه اندازی ارتباطات بین شبکه ای راه دور (Wireless)
کابل کشی و ترانکینگ جهت شبکه ، برق , برق اضطراری و تلفن
راه اندازی تلفن سانترال و خطوط فیبر نوری
نصب و آرایش انواع رک های دیواری و ایستاده
ارائه تجیهزات شبکه اعم از روتر ، سوئیچ ، فایروال ، سرور ، رک

خدمات اکتیو شبکه

خدمات اکتیو شبکه

راه اندازی و پشتیبانی سرورهای مبتنی بر ویندوز و لینوکس
راه اندازی سرور و دامین ، فایل سرور، سرور پشتیبان، ایمیل داخلی
مجازی سازی و نرم افزار های كنترل پهنای باند اینترنت و شبكه
طراحی و پیاده سازی بانكهای اطلاعاتی تحت شبكه (NAS-SAN)
پیاده سازی پست الکترونیک سازمانی (Email)
پیاده سازی Virtualization جهت استفاده از منابع سخت افزار
ارائه راهکار های مجازی سازی VMware , Citrix
راه اندازی سیستم مانیتورینگ و ترافیک شبکه

خدمات امنیت شبکه

خدمات امنیت شبکه

ارائه خدمات مشاوره امنیت اطلاعات و کنترل دسترسی ها
بررسی امنیت اطلاعات جهت شرکت های و کنترل دسرسی به اطلاعات
راه اندازی مدیریت کنترل پهنای باند اینترنت
نصب و و راه اندازی فایروال جهت امنیت ارتباطات
پشتیبان گیری دوره ای از اطلاعات شبکه و سرور های شما (Backup)
ویروس یابی و نصب آنتی ویروس متمرکز همراه با گزارشات مدیریتی
ارائه بهترین راهکارهای سخت افزاری و نرم افزاری امنیت شبکه

خدمات جامع شبکه را با ما تجربه کنید :

 • کابل کشی شبکه - پسیو شبکه و تلفن
 • نصب دوربین مداربسته
 • نصب و راه اندازی سرور های HP , Supermicro , Intel
 • رفع اشکالات شبکه و مشکلات روزمره
 • نصب و راه اندازی میکروتیک ، سیسکو
 • نصب انواع تجهیزات شبکه از جمله روتر ، سوئیچ ، فایروال
 • راه اندازی سیستم مانیتورینگ و ترافیک شبکه
 • نگهداری و پشتیبانی تجهیزات پسیو شبکه شامل کابل ، داکت و …
 • نگهداری، پشتیبانی و پیکربندی حرفه ای تجهیزات شبکه سوئیچ ٬ روتر و …
 • فروش انواع سرور و ups
 • نگهداری و پشتیبانی اتاق سرور شامل رک ، سرور ، UPS و …
 • نگهداری و پشتیبانی سیستمهای صوتی و تصویری تحت شبکه
 • ارائه بهترین راهکارهای سخت افزاری و نرم افزاری امنیت شبکه
 • طراحی و اجرای مانیتورینگ شبكه روزانه، هفتگی، ماهانه(Monitoring )
 • ارائه سرویس های Active Directory ، DNS ، IIS ، FTP ، Routing ، SQL
 • استاندارد سازی شبکه و اتاق سرور (Datacenter)

چرا مشتریان رایان پشتیبان را انتخاب میکنند:

خدمات شبکه جهت شرکت ها و موسسات از اولویت های خدمات شرکت رایان پشتیبان می باشد که در این زمینه بیش از 300 پروژه چه در بخش پسیو شبکه و چه در بخش اکتیو شبکه داشته است. این شرکت سعی می نماید در صورت وجود شبکه عیب یابی و بهینه سازی سرعت شبکه فعلی را در اولویت قرار داده و در صورت عدم رفع مشکل اقدام به نصب و راه اندازی شبکه جدید نماید و همیشه با ارائه راهکارهای مناسب سعی می نماید در حفظ صلاح و صرفه کارفرما تلاش کرده و با ارائه راهکارهای مناسب جهت بهبود سیستم در پیشبرد اهداف کارفرما مشارکت نماید.

نصب و راه اندازی و مدیریت شبکه های کامپیوتری

آیا در فکر راه اندازی یک شبکه جدید در محیط کسب و کار خود هستید؟ آیا می خواهید از جدیدترین فناوری در محیط شرکت یا کسب و کار خود استفاده کنید؟ یا تصمیم دارید شبکه فعلی خود را گسترش دهید؟ این دقیقاً همان کاری است که شرکت رایان پشتیبان انجام می دهد. ما در زمینه طراحی و مدیریت شبکه های کامپیوتری سرعت بالا برای شرکت ها و کسب و کارهایی نظیر آنچه شما دارید متخصص هستیم.

نیاز سنجی امکانات مورد نیاز

قبل از راه اندازی شبکه باید امکانات مورد نظر جهت راه اندازی شبـکه مشخـص شوند. به عنوان مثال تعیین اندازه کابل­ها، نوع شبکه) به صورت سیم کشی شده یا بی سیم) ، نوع تجهیزات سخت افـزاری و فضای تحت پوشش باید مشخص شده باشد.زیرا بدون نیاز سنجـی اولیه ممکـن است امکانات تهیـه شده کم یا زیاد باشـند و تجهـیزاتی که جهـت راه اندازی شبکه مورد نیاز است به درسـتی انتخاب نشـده باشـند.

امکانات مورد نیاز جهت راه اندازی شبکه

اگر از صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و نوپا هستید و قصد دارید شبکـه جدیدی را در محـل کارتان راه‌اندازی کنید، باید به امکانات موردنیاز جهت راه‌اندازی شبکـه توجه کافی داشته باشید.زیرا راه اندازی یک زیرساخت مناسب و با کیفـیت می‌تواند در طولانی مدت هزینه‌های جانبی نگه داری از شبکه را کاهش دهد. اگر در مراحل اولیه راه اندازی از افراد غیرمتخصص و تجهیزات ناکارآمد استفـاده کنید، به طور حتم بعد از مدت زمان کوتاهی عملکـرد شبکـه دچار اختلال خواهد شد!این اختلال ممکـن اسـت به سیم‌کشی یا داکت زنی کابل‌ها در شبکـه مربوط باشد، یا این‌که امکـانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری موجود در شبکـه از کیفیت لازم برخـوردار نباشند. همیـن امر سبب می‌شود که شبکه به طور ناگهـانی قطـع شود و امکان ازدست‌رفتن اطلاعـات شبکـه افزایش پیدا کند.

استفاده از تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری

بعد از تعیین نوع شبکه و راه‌اندازی اولیه نوبت به نصب تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در شبکه می‌رسد. طراحی و پیاده‌سازی بانک‌های اطلاعاتی تحت شبکه، طراحی و اجرای پروژه‌های مدیریت و مانیتورینگ شبکه، ویروس یابی و نصب آنتی‌ویروس و ارائه بهترین راهکارهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری تماماً متعلق به این مرحله هستند.تیم رایان پشتیبان با در اختیار داشتن کارشناسان فنی متخصص در حوزه راه‌اندازی و نگهداری شبکه زیرساخت اولیه را با بالاترین کیفیت ممکن راه‌اندازی می‌کند، تا در طول استفاده عملکرد شبکه دچار اختلال نشود.همچنین امکاناتی نظیر پشتیبان‌گیری از اطلاعات و پشتیبانی دائم از شبکه راه‌اندازی شده توسط این مرکز انجام می‌شود. تا به‌روزرسانی نرم‌افزارها و سخت‌افزارها به‌صورت دوره‌ای صورت بپذیرد و شبکه راه‌اندازی شده از حداکثر کیفیت ممکن برخوردار باشد.

به مشتریان ما بپیوندید:

در صورتی که قصد داشته باشید سروهای شبکه را مبتنی بر ویندوز راه اندازی کنید، باید تدابیر امنیتی لازم را لحاظ کنید تا امکان نفوذ هکرها به درون شبکه وجود نداشته باشد.مساله امنیت شبکه شرکت ها بسیار مهم بوده و رایان پشتیبان به عنوان شرکت خدمات شبکه با حفظ صرفه و صلاح شرکت ها اصلاحات امنیتی را مد نظر قرار می دهد. با نصب آنتی ویروس‌ها و امکانات امنیتی قوی از نفوذ به داخل شبکه ممانعت به عمل می­آید، تا اطلاعات موجود در داخل شبکه در بستری امن مبادله شوند. اما مساله بک آپ اطلاعات نیز بسیار مهم بوده و از اولویت های بخش پشتیبانی شبکه رایان پشتیبان می باشداز دیگر امکانات رایان پشتیان می‌توان به نگهداری و پشتیبانی اتاق سرور و نگهداری کامپیوتر و نگهداری شبکه اشاره کرد. بنابراین نگرانی از بابت دریافت خدمات پشتیبانی شبکه راه اندازی شده وجود نخواهد داشت.

خدمات شبکه های کامپیوتری :

 •  راه اندازی سیستم بک آپ گیری از اطلاعات جهت شرکت ها و موسسات
 • پیاده سازی سیستم دسترسی به منابع و دیتابیس ها
 • راه اندازی سرور دامین جهت مدیریت دسترسی ها
 • راه اندازی مجازی سازی ( Hyper-v – VMware)
 • مشاوره در خصوص راه اندازی مدیریت اینترنت ، کاربران و پهنای باند
 • نصب و راه اندازی سرور ( HP , IBM , … )
 • نصب و راه اندازی Microsoft CRM , Share Point , Exchange Server
 • کابل کشی و ترانکینگ جهت شبکه ، برق و تلفن
 • کابل کشی برق و برق اضطراری
 • راه اندازی تلفن سانترال و خطوط فیبر نوری
 • نصب و آرایش انواع رک های دیواری و ایستاده
خدمات شبکه های کامپیوتری

راه اندازی انواع شبکه متناسب با نیاز شما

به طور کلی سه نوع شبکه در محیط های کاری نصب می شوند. شبکه های سیمی که از کابل های صوت و داده به منظور اتصال فیزیکی کامپیوترها و سرورها استفاده می کنند. نصب و راه اندازی صحیح آنها بسیار حائز اهمیت است، در غیر اینصورت شبکه کارآیی لازم را نخواهد داشت.

نصب شبکه های بی سیم می تواند راحت تر و ارزان تر تمام شود. این نوع شبکه بندی می تواند برای شبکه های محلی LAN و شبکه های گسترده WAN استفاده گردد. شبکه بی سیم در حالتی که سیستم ها در فواصل دوری از هم قرار دارند گزینه بهتر و مقرون به صرفه تری است. سیگنالهای شبکه بی سیم قوی و قابل اطمینان هستند و می توانید مطمئن شوید که شبکه شما بدون نقص کار می کند.

راه اندازی شبکه مجازی

اگر می خواهید شعـب مختلف کسب و کارتان را به یکدیگر متصل کنید، یا در صورتیکه مایل هستید کارمندانتان از راه دور و از خانه هایشان به شبکه متصل بوده و مشغول به کار باشند، راه اندازی شبکه خصوصی مجازی یا VPN یک راه حل مناسب برای شماست. ما طیف گسترده ای از گزینه ها را برای ایجاد چنین شبکه ای به شما پیشنهاد می کنیم؛ از جمله شبکه های مبتنی بر مایکروسافت و غیر مایکروسافت.

دسترسی از راه دور به کامپیوترها یا سـرورهای محـل کار مزایای زیادی دارد. به طور مثال، ارتقاء نرم افزاری سریعتر و فشار کمتر بر روی سخت افزار از جمله این مزایا می باشد.

خدمات شبکه در تهران

شرکت رایان پشتیبان، پیشرو در زمینه ارائه خدمات شبکه کامپیوتری تهران آرزوی یک سال پر از نیکی و نشاط را برای شما در سال 99 را دارد. می‌دانیم که استفاده از کامپیوترها بسیار فراگیر شده و هرساله نیز بیشتر گسترش می‌یابد. دیگر استفاده از کامپیوتر به سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ محدود نیست. بلکه در تک‌تک منازل، ادارات و شرکت‌های کوچک، آموزشگاه‌ها و حتی واحدهای تجاری و مغازه‌ها نیز سیستم‌های کامپیوتری به کار می‌روند. شاید تا چند سال قبل اگر در مورد شبکه‌های کامپیوتری صحبت می‌شد فقط این امکانات در شرکت‌ها، ادارات و سازمان‌های بسیار بزرگ وجود داشت. اما امروز شرکت‌های کوچک، آموزشگاه‌ها، و حتی برخی واحدهای تجاری نیز برای خود شبکه کامپیوتری دارند. به‌ویژه در شهری مانند تهران که یک کلان‌شهر محسوب می‌شود، شبکه‌های کامپیوتری بسیاری در تمامی نقاط شهر وجود دارد. ازاین‌رو نیاز به خدمات شبکه در تهران به‌شدت حس می‌شود و در ادامه بیشتر به معرفی این خدمات می‌پردازیم.

اولین مورد از خدماتی که در زمینه شبکه‌های کامپیوتری ارائه می‌گردد، مشاوره در زمینه انتخاب سیستم‌ها بر اساس نیازهای کارفرما می‌باشد که توسط شرکت‌های ارائه‌دهنده این خدمات مانند رایان پشتیبان ارائه می‌گردد. در پروژه‌های شبکه، مشاوره نقش مهمی در بهبود روند اجرای پروژه دارد و موجب می‌شود پروژه‌ها به‌درستی انجام شود. ازاین‌رو هر شرکت یا سازمانی که نیاز به راه‌اندازی شبکه دارد به مشاوره تخصصی و دلسوزانه نیاز دارد. متخصصان گروه رایان پشتیبان در زمینه خدمات شبکه تهران، از لحظه تصمیم به ایجاد، طراحی و نصب شبکه و انواع خدمات شبکه در حین بهره‌برداری در کنار شماست و تجربیات سال‌ها کار شبکه را با شما به اشتراک می‌گذارند.

خدمات شبکه و سرور رایان پشتیبان در کوتاه‌ترین زمان یک شبکه کامپیوتری کارآمد برای شما مهیا می‌کند. عملیات نصب و مدیریت شبکه به‌صورت کاملاً حرفه‌ای توسط تیم کارشناسی ما انجام می‌گردد. به‌منظور اینکه اختلالی در کسب‌وکار شما به وجود نیاید تمامی مراحل عملیات از قبل برنامه‌ریزی می‌شود. پس از اتمام مراحل نصب، پشتیبانی حرفه‌ای ما را خواهید داشت. ما از آخرین فناوری‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری شبکه برای تأمین نیازهای شما استفاده می‌کنیم. همچنین مطمئن خواهیم شد که کامپیوترهای شبکه، و هر دستگاهی که بعداً اضافه می‌کنید به‌درستی راه‌اندازی شوند. تمام تلاش ما بر این است که سیستم‌عامل‌ها، تنظیمات، نرم‌افزارها و امنیت شبکه و دسترسی به اطلاعات به طور صحیح اجرا شده و همهٔ کامپیوترهای شبکه آماده انجام عملیات باشند؛ به‌طوری‌که کارمندان شما حتی یک دقیقه هم اتلاف وقت نداشته باشند.

 

TOP تماس فوری باما