خدمات شبکه

خدمات شبکه و سرور رایان پشتیبان در کوتاهترین زمان یک شبکه کامپیوتری کارآمد برای شما مهیا می کند. عملیات نصب و مدیریت شبکه به صورت کاملاً حرفه ای توسط تیم کارشناسی ما انجام می گردد. به منظور اینکه اختلالی در کسب و کار شما به وجود نیاید تمامی مراحل عملیات از قبل برنامه ریزی می شود. پس از اتمام مراحل نصب، پشتیبانی حرفه ای ما را خواهید داشت. ما از آخرین فناوری های سخت افزاری و نرم افزاری شبکه برای تأمین نیازهای شما استفاده می کنیم. 

همچنین مطمئن خواهیم شد که کامپیوترهای شبکه، و هر دستگاهی که بعداً اضافه می کنید به درستی راه اندازی شوند. تمام تلاش ما بر این است که سیستم عامل ها، تنظیمات، نرم افزارها و امنیت شبکه و دسترسی به اطلاعات به طور صحیح اجرا شده و همه‌ی کامپیوترهای شبکه آماده انجام عملیات باشند؛ به طوریکه کارمندان شما حتی یک دقیقه هم اتلاف وقت نداشته باشند. 

خدمات شبکه شرکت رایان پشتیبان

خدمات پسیو شبکه

خدمات پسیو شبکه

کابل کشی شبکه شامل نصب داکت و ترانک و نود های شبکه
راه اندازی اتاق سرور و نصب تجهیزات
نصب و راه اندازی سوئیچ ها و روتر ها
طراحی و راه اندازی شبکه های کامپیوتری ( LAN , MAN , WAN)
طراحی و راه اندازی ارتباطات بین شبکه ای راه دور (Wireless)
کابل کشی و ترانکینگ جهت شبکه ، برق , برق اضطراری و تلفن
راه اندازی تلفن سانترال و خطوط فیبر نوری
نصب و آرایش انواع رک های دیواری و ایستاده
ارائه تجیهزات شبکه اعم از روتر ، سوئیچ ، فایروال ، سرور ، رک

خدمات اکتیو شبکه

خدمات اکتیو شبکه

راه اندازی و پشتیبانی سرورهای مبتنی بر ویندوز و لینوکس
راه اندازی سرور و دامین ، فایل سرور، سرور پشتیبان، ایمیل داخلی
مجازی سازی و نرم افزار های كنترل پهنای باند اینترنت و شبكه
طراحی و پیاده سازی بانكهای اطلاعاتی تحت شبكه (NAS-SAN)
پیاده سازی پست الکترونیک سازمانی (Email)
پیاده سازی Virtualization جهت استفاده از منابع سخت افزار
ارائه راهکار های مجازی سازی VMware , Citrix
راه اندازی سیستم مانیتورینگ و ترافیک شبکه

امنیت شبکه

خدمات امنیت شبکه

ارائه خدمات مشاوره امنیت اطلاعات و کنترل دسترسی ها
بررسی امنیت اطلاعات جهت شرکت های و کنترل دسرسی به اطلاعات
راه اندازی مدیریت کنترل پهنای باند اینترنت
نصب و و راه اندازی فایروال جهت امنیت ارتباطات
پشتیبان گیری دوره ای از اطلاعات شبکه و سرور های شما (Backup)
ویروس یابی و نصب آنتی ویروس متمرکز همراه با گزارشات مدیریتی
ارائه بهترین راهکارهای سخت افزاری و نرم افزاری امنیت شبکه


خدمات جامع شبکه را با ما تجربه کنید :

رایان

کابل کشی شبکه - پسیو شبکه و تلفن

نصب دوربین مداربسته

نصب و راه اندازی سرور های HP , Supermicro , Intel

رفع اشکالات شبکه و مشکلات روزمره

نصب و راه اندازی میکروتیک ، سیسکو

نصب انواع تجهیزات شبکه از جمله روتر ، سوئیچ ، فایروال

راه اندازی سیستم مانیتورینگ و ترافیک شبکه

نگهداری و پشتیبانی تجهیزات پسیو شبکه شامل کابل ، داکت و …

نگهداری، پشتیبانی و پیکربندی حرفه ای تجهیزات شبکه سوئیچ ٬ روتر و …

فروش انواع سرور و ups

نگهداری و پشتیبانی اتاق سرور شامل رک ، سرور ، UPS و …

نگهداری و پشتیبانی سیستمهای صوتی و تصویری تحت شبکه

ارائه بهترین راهکارهای سخت افزاری و نرم افزاری امنیت شبکه

طراحی و اجرای مانیتورینگ شبكه روزانه، هفتگی، ماهانه(Monitoring )

ارائه سرویس های Active Directory ، DNS ، IIS ، FTP ، Routing ، SQL

استاندارد سازی شبکه و اتاق سرور (Datacenter)

خدمات شبکه های کامپیوتری

چرا مشتریان رایان پشتیبان را انتخاب میکنند:

رایان

خدمات شبکه جهت شرکت ها و موسسات از اولویت های خدمات شرکت رایان پشتیبان می باشد که در این زمینه بیش از 300 پروژه چه در بخش پسیو شبکه و چه در بخش اکتیو شبکه داشته است. این شرکت سعی می نماید در صورت وجود شبکه عیب یابی و بهینه سازی سرعت شبکه فعلی را در اولویت قرار داده و در صورت عدم رفع مشکل اقدام به نصب و راه اندازی شبکه جدید نماید و همیشه با ارائه راهکارهای مناسب سعی می نماید در حفظ صلاح و صرفه کارفرما تلاش کرده و با ارائه راهکارهای مناسب جهت بهبود سیستم در پیشبرد اهداف کارفرما مشارکت نماید.

نصب و مدیریت شبکه

نصب و راه اندازی و مدیریت شبکه های کامپیوتری

آیا در فکر راه اندازی یک شبکه جدید در محیط کسب و کار خود هستید؟ آیا می خواهید از جدیدترین فناوری در محیط شرکت یا کسب و کار خود استفاده کنید؟ یا تصمیم دارید شبکه فعلی خود را گسترش دهید؟ این دقیقاً همان کاری است که شرکت رایان پشتیبان انجام می دهد. ما در زمینه طراحی و مدیریت شبکه های کامپیوتری سرعت بالا برای شرکت ها و کسب و کارهایی نظیر آنچه شما دارید متخصص هستیم.

نیاز سنجی شبکه

نیاز سنجی امکانات مورد نیاز

قبل از راه اندازی شبکه باید امکانات مورد نظر جهت راه اندازی شبـکه مشخـص شوند. به عنوان مثال تعیین اندازه کابل­ها، نوع شبکه) به صورت سیم کشی شده یا بی سیم) ، نوع تجهیزات سخت افـزاری و فضای تحت پوشش باید مشخص شده باشد. زیرا بدون نیاز سنجـی اولیه ممکـن است امکانات تهیـه شده کم یا زیاد باشـند و تجهـیزاتی که جهـت راه اندازی شبکه مورد نیاز است به درسـتی انتخاب نشـده باشـند.

امکانات مورد نیاز

امکانات مورد نیاز جهت راه اندازی شبکه

اگر از صاحبان کسب و کارهای کوچک و نوپا هستید و قصد دارید شبکـه جدیدی را در محـل کارتان راه اندازی کنید، باید به امکانات مورد نیاز جهت راه اندازی شبکـه توجه کافی داشته باشید. زیرا راه اندازی یک زیرساخت مناسب و با کیفـیت می‌تواند در طولانی مدت هزینه‌های جانبی نگه داری از شبکه را کاهش دهد. اگر در مراحل اولیه راه اندازی از افراد غیرمتخصص و تجهیزات ناکارآمد استفـاده کنید، به طور حتم بعد از مدت زمان کوتاهی عملکـرد شبکـه دچار اختلال خواهد شد! این اختلال ممکـن اسـت به سیم کشـی یا داکت زنی کابل‌ها در شبکـه مربوط باشد، یا این که امکـانات سخت افزاری و نرم افـزاری موجود در شبکـه از کیفیت لازم برخـوردار نباشند. همیـن امر سبب می‌شود که شبکه به طور ناگهـانی قطـع شود و امکان از دست رفتن اطلاعـات شبکـه افزایش پیدا کند.

تجهیزات شبکه

استفاده از تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری

بعد از تعیین نوع شبکه و راه اندازی اولیه نوبت به نصب تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری در شبکه می‌رسد. طراحی و پیاده ‌سازی بانک‌های اطلاعاتی تحت شبكه، طراحی و اجرای پروژه‌های مدیریت و مانیتورینگ شبكه، ویروس یابی و نصب آنتی ویروس و ارائه بهترین راهکارهای سخت افزاری و نرم افزاری تماماً متعلق به این مرحله هستند. تیم رایان پشتیبان با در اختیار داشتن کارشناسان فنی متخصص در حوزه راه اندازی و نگهداری شبکه زیرساخت اولیه را با بالاترین کیفیت ممکن راه اندازی می‌کند، تا در طول استفاده عملکرد شبکه دچار اختلال نشود. همچنین امکاناتی نظیر پشتیبان گیری از اطلاعات و پشتیبانی دائم از شبکه راه اندازی شده توسط این مرکز انجام می‌شود. تا بروز رسانی نرم افزارها و سخت افزارها به صورت دوره‌ای صورت بپذیرد و شبکه راه اندازی شده از حداکثر کیفیت ممکن برخوردار باشد.

به مشتریان ما بپیوندید:

 

در صورتی که قصد داشته باشید سروهای شبکه را مبتنی بر ویندوز راه اندازی کنید، باید تدابیر امنیتی لازم را لحاظ کنید تا امکان نفوذ هکرها به درون شبکه وجود نداشته باشد.

مساله امنیت شبکه شرکت ها بسیار مهم بوده و رایان پشتیبان به عنوان شرکت خدمات شبکه با حفظ صرفه و صلاح شرکت ها اصلاحات امنیتی را مد نظر قرار می دهد.

با نصب آنتی ویروس‌ها و امکانات امنیتی قوی از نفوذ به داخل شبکه ممانعت به عمل می­آید، تا اطلاعات موجود در داخل شبکه در بستری امن مبادله شوند. اما مساله بک آپ اطلاعات نیز بسیار مهم بوده و از اولویت های بخش پشتیبانی شبکه رایان پشتیبان می باشد

از دیگر امکانات رایان پشتیان می‌توان به نگهداری و پشتیبانی اتاق سرور و نگهداری کامپیوتر و نگهداری شبکه اشاره کرد. بنابراین نگرانی از بابت دریافت خدمات پشتیبانی شبکه راه اندازی شده وجود نخواهد داشت.

انواع خدمات شبکه های کامپیوتری

خدمات شبکه های کامپیوتری :

رایان

 راه اندازی سیستم بک آپ گیری از اطلاعات جهت شرکت ها و موسسات

پیاده سازی سیستم دسترسی به منابع و دیتابیس ها

راه اندازی سرور دامین جهت مدیریت دسترسی ها

راه اندازی مجازی سازی ( Hyper-v – VMware)

مشاوره در خصوص راه اندازی مدیریت اینترنت ، کاربران و پهنای باند

نصب و راه اندازی سرور ( HP , IBM , … )

نصب و راه اندازی Microsoft CRM , Share Point , Exchange Server

کابل کشی و ترانکینگ جهت شبکه ، برق و تلفن

کابل کشی برق و برق اضطراری

راه اندازی تلفن سانترال و خطوط فیبر نوری

نصب و آرایش انواع رک های دیواری و ایستاده

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (11 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

راه اندازی انواع شبکه متناسب با نیاز شما

به طور کلی سه نوع شبکه در محیط های کاری نصب می شوند. شبکه های سیمی که از کابل های صوت و داده به منظور اتصال فیزیکی کامپیوترها و سرورها استفاده می کنند. نصب و راه اندازی صحیح آنها بسیار حائز اهمیت است، در غیر اینصورت شبکه کارآیی لازم را نخواهد داشت.

نصب شبکه های بی سیم می تواند راحت تر و ارزان تر تمام شود. این نوع شبکه بندی می تواند برای شبکه های محلی LAN و شبکه های گسترده WAN استفاده گردد. شبکه بی سیم در حالتی که سیستم ها در فواصل دوری از هم قرار دارند گزینه بهتر و مقرون به صرفه تری است. سیگنالهای شبکه بی سیم قوی و قابل اطمینان هستند و می توانید مطمئن شوید که شبکه شما بدون نقص کار می کند.

راه اندازی شبکه مجازی

اگر می خواهید شعـب مختلف کسب و کارتان را به یکدیگر متصل کنید، یا در صورتیکه مایل هستید کارمندانتان از راه دور و از خانه هایشان به شبکه متصل بوده و مشغول به کار باشند، راه اندازی شبکه خصوصی مجازی یا VPN یک راه حل مناسب برای شماست. ما طیف گسترده ای از گزینه ها را برای ایجاد چنین شبکه ای به شما پیشنهاد می کنیم؛ از جمله شبکه های مبتنی بر مایکروسافت و غیر مایکروسافت.

دسترسی از راه دور به کامپیوترها یا سـرورهای محـل کار مزایای زیادی دارد. به طور مثال، ارتقاء نرم افزاری سریعتر و فشار کمتر بر روی سخت افزار از جمله این مزایا می باشد.

 

4
دیدگاه بگذارید

2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
شرکت آبدیس تجهیز

شرکت رایان پشتیبان در زمینه ارائه خدمات شبکه بسیار قوی و با تجربه عمل کرد شرکت ما ازخدمات پشتیبانی شبکه این شرکت نهایت رضایت وتشکررادارد.

باسلام خدمت شما و تشکر ویژه از نظرات خوب و انرژی بخشتون . شرکت رایان پشتیبان همواره در تلاش است که بهترین خدمات پشتیبانی شبکه را به مشتریان خود ارائه دهد .

شرکت پارما

باسلام خدمت مجموعه رایان پشتیبان که مارا در زمینه بخش پشتیبانی شبکه شرکت تا به امروز ساپورت کرده اند . و همچنین بیش از موارد ذکر شده در قرارداد به موارد پشتیبانی و خدمات شبکه رسیدگی میکنند و در کنار ما هستند .

درود فراوان برشرکت موفق پارما . مجموعه رایان پشتیبان افتخار دارد که خدمات پشتیبانی شبکه این شرکت را بر عهده دارد و به لطف خداوند شاهد پیرفت روز افزون شما میباشیم با تشکر از شما

TOP تماس فوری با ما