خدمات شبکه

در جوامع پیشرفته امروزی نمی‌توان فردی را پیدا کرد که نقش کلیدی شبکه در توسعه یک نهاد و شرکت را انکار نماید. در اصل سیستم‌های کامپیوتری به بخش جدایی ناپذیر سازمان‌ها و شرکت‌ها تبدیل شده‌اند و بدون وجود آن‌ها ارائه خدمات از سوی چنین نهادهایی با اختلال بسیار جدی مواجه می‌شود. با توجه به نقش کلیدی وجود شبکه و سیستم‌های کامپیوتری، دریافت خدمات موسوم به خدمات شبکه که از راه‌اندازی زیرساخت شبکه شامل کابل کشی اولیه و نصب تجهیزات سخت‌افزاری شبکه تا نصب سرور و کامپیوترها و سپس پشتیبانی از آن‌ها را شامل می‌شود، به یکی از نیازهای جدی سازمان‌ها و شرکت‌ها تبدیل شده‌ است.

اینکه سرورهای شرکت را از حملات سایبری و ویروس‌ها مصون نگهداریم، امری است که سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی را به دریافت خدمات شرکت‌های معتبر ارائه کننده خدمات شبکه نظیر رایان پشتیبان سوق داده است. رایان پشتیبان شرکتی معتبر در حوزه‌های متنوع ارائه خدمات شبکه، پشتیبانی کامپیوتر، راه‌اندازی و پشتیبانی شبکه و خدمات IT است و برای دریافت باکیفیت‌ترین خدمات از مجموعه ما کافیست با شماره تلفن 021-26763146 تماس گرفته یا به شکل حضوری به آدرس مجموعه به نشانی سعادت آباد، خیابان سرو غربی، خیابان صدف، نبش کوچه نظری، پلاک 30 مراجعه کنید.

منظور از خدمات شبکه چیست؟

منظور از خدمات شبکه (Network Service)، برنامه‌ها، عملکردها و خدمات شبکه‌ای هستند که شرکت‌ها برون‌سپاری می‌کنند تا از راه دور توسط یک تیم پشتیبانی شبکه اداره، نظارت و نگهداری شوند. پیاده سازی زیرساخت شبکه، از سیم کشی‌های اولیه تا نصب سرورها و کامپیوترها و همچنین پیکربندی سخت‌افزارهای موجود و حتی پشتیبانی بعد از راه‌اندازی شبکه، همگی در زمره خدمات شبکه قرار می‌گیرند.

فراتر از دسترسی به شبکه، طیف گسترده‌ای از خدمات شبکه‌ای موجود عبارتند از بهینه سازی WAN، پیام رسانی یکپارچه، مدیریت شبکه، فایروال‌های امنیتی مدیریت شده، شبکه‌های خصوصی مجازی (VPN) و موارد بسیار دیگر. به بیان ساده‌تر خدمات شبکه به مجموعه خدماتی اطلاق می‌گردد که هم قبل از راه‌اندازی و نصب شبکه و هم پس از نصب آن برای مراقبت و نگهداری از شبکه ارائه می‌شود. امنیت اطلاعات و ممانعت از نشت اطلاعات به خارج از مجموعه، از موارد دیگری است که در خدمات شبکه جای می‌گیرد. از جمله وظایفی که تیم پشتیبان شبکه رایان پشتیبان بر عهده دارد، به شرح زیر است:

 • امنیت شبکه و حفظ محرمانگی اطلاعات
 • ارائه گزارش منظم از نحوه عملکرد شبکه
 • نظارت بر کارکرد تجهیزات شبکه
 • پیش‌بینی نیازهای احتمالی شبکه در آینده و به‌روزرسانی‌های مورد نیاز
 • بررسی و نظارت بر ارتباطات

خدمات جامع شبکه را با ما تجربه کنید :

خدمات اکتیو شبکه

خدمات اکتیو یا فعال شبکه شامل تنظیمات و پیکربندی دستگاه‌های ارتباطی و مدیریت شبکه در یک سازمان است و به بیان ساده شامل کلیه خدماتی می‌شود که به منظور پیاده‌سازی کامل یک شبکه به آن نیاز داریم. این خدمات باعث می‌شود شبکه عملکرد مناسب داشته باشد. هر شبکه بر اساس کاربردها و نوع عملکرد نیازمند تجهیزات و تنظیمات فردی است تا بهترین کارایی را با توجه به مسائل اقتصادی به دست آورد. لازم به ذکر است که هر شبکه‌ای متناسب با ساختار خاص خود به خدمات اکتیو مختلف و متفاوتی نیاز دارد و نمی‌توان بدون نیازسنجی خدمات شبکه، به انجام خدمات اکتیو شبکه اقدام نمود. برخی از خدمات اکتیو شبکه عبارتند از:

 1. راه اندازی و پشتیبانی سرورهای مبتنی بر ویندوز و لینوکس
 2. راه اندازی سرور و دامین ، فایل سرور، سرور پشتیبان، ایمیل داخلی
 3. مجازی سازی و نرم افزار های كنترل پهنای باند اینترنت و شبكه
 4. طراحی و پیاده سازی بانكهای اطلاعاتی تحت شبكه (NAS-SAN)
 5. پیاده سازی پست الکترونیک سازمانی (Email)
 6. پیاده سازی Virtualization جهت استفاده از منابع سخت افزار
 7. ارائه راهکار های مجازی سازی VMware , Citrix
 8. راه اندازی سیستم مانیتورینگ و ترافیک شبکه

خدمات امنیت شبکه

امنیت شبکه (Network Security) مجموعه کارهاییست که در جهت جلوگیری از حملات داخلی و خارجی و تامین امنیت شبکه هم به صورت نرم‌افزاری و هم به صورت سخت‌افزاری در شبکه صورت می‌گیرد تا راه نفوذ سارقان و خرابکاران اینترنتی به شبکه بسته شود. با توجه به این واقعیت که حملات سایبری به سازمان‌ها و شرکت‌ها افزایش یافته و آلوده شدن سرورها به ویروس‌های باجگیر به امری رایج تبدیل شده، دریافت خدمات امنیت شبکه از نیازهای اساسی شرکت‌های تجاری به شمار می‌رود که به دو بخش امنیت فیزیکی و امنیت نرم‌افزاری تقسیم می‌شود. امنیت فیزیکی به قرار گرفتن تجهیزات شبکه در اتاق‌های امن و امنیت نرم‌افزاری نیز به مقاوم‌سازی شبکه در برابر انواع حملات هکری مربوط می‌شود. برخی از خدمات امنیت شبکه عبارتند از:

 1. ارائه خدمات مشاوره امنیت اطلاعات و کنترل دسترسی ها
 2. بررسی امنیت اطلاعات جهت شرکت های و کنترل دسرسی به اطلاعات
 3. راه اندازی مدیریت کنترل پهنای باند اینترنت
 4. نصب و و راه اندازی فایروال جهت امنیت ارتباطات
 5. پشتیبان گیری دوره ای از اطلاعات شبکه و سرور های شما (Backup)
 6. ویروس یابی و نصب آنتی ویروس متمرکز همراه با گزارشات مدیریتی
 7. ارائه بهترین راهکارهای سخت افزاری و نرم افزاری امنیت شبکه

خدمات مجازی سازی شبکه و سرور

راه‌اندازی مجازی‌سازی اولین کاری است که کارشناس شبکه با هدف استفاده بهینه از سخت‌افزار قدرتمند سرور انجام می‌دهد. مجازی سازی شبکه روشی است برای ترکیب منابع موجود در یک شبکه با هدف تلفیق چندین شبکه فیزیکی، تقسیم شبکه به چند بخش یا ایجاد شبکه‌ای نرم‌افزاری بین ماشین‌های مجازی. به بیان دیگر در مجازی‌سازی سرور، سرویس‌های شبکه به صورت نرم‌افزاری به طوری از یکدیگر منفک می‌شوند که فعالیت هر سرور مجازی روی فعالیت مابقی سرورها تاثیری نداشته باشد.

با استفاده از خدمات مجازی سازی شبکه می‌توان فایل‌ها، تصاویر، برنامه‌ها و پوشه‌ها را به صورت متمرکز از یک سایت فیزیکی مدیریت کرد. رسانه‌های ذخیره سازی را می‌توان به راحتی اضافه یا مجدداً آن‌ها را واگذار کرد. فضای ذخیره سازی را می‌توان بین سرورها به اشتراک گذاشت و یا آنها را دوباره تخصیص داد.

خدمات پسیو شبکه

پسیو (Passive) در لغت به معنای غیرفعال و منفعل بوده و به همین علت خدمات پسیو شبکه نیز به مجموعه‌ای از تجهیزات شبکه اشاره دارد که در اصل هیچگونه فعالیتی بر روی آن‌ها انجام نمی‌گیرد و صرفا نقش زیرساختی برای انتقال داده را بر عهده دارند؛ به بیان ساده‌تر، منظور از خدمات پسیو یا غیرفعال شبکه همان کابل کشی شبکه است. خدمات پسیو به عنوان ستون فقرات یک شبکه مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ لذا بدون وجود این خدمات امکان راه‌اندازی شبکه وجود نخواهد داشت. سرعت یک شبکه به نوع سیستم کابلی آن شبکه بستگی دارد. خدمات پسیو شبکه ارتباط مستقیم با خدمات پشتیبانی شبکه نیز دارد و در صورتی که ساختار پسیو شبکه به درستی ایجاد نگردد، سرویس‌دهی در مرحله پشتیبانی نیز با موانع و مشکلات متعددی مواجه خواهد شد. برخی از خدمات پسیو شبکه عبارتند از:

 1. طراحی کامل پروژه شامل نقشه ترانک و کابل کشی، موقعیت گره‌ها و غیره می‌باشد
 2. نقشه کشی پلان و مستند سازی کلیه کارهای انجام شده
 3. ترانکینگ و داکتینگ نصب کانال با دقت و استانداردهای لازم
 4. کابل کشی داده UTP، FTP، STP، SFTP، فیبر نوری، تلفن، برق و UPS
 5. اجرای اتاق سرور و مرکز داده شامل طبقات مرتفع، سقف افتاده، سیستم تهویه مطبوع
 6. راه اندازی تلفن سانترال و خطوط فیبر نوری
 7. نصب و آرایش انواع رک های دیواری و ایستاده

پیکربندی و پیاده سازی شبکه

پیاده سازی شبکه را می‌توان با توجه به نیاز سازمان به دو صورت کابلی و وایرلس انجام داد. شبکه‌های کابلی از کابل‌های صوت و داده به منظور اتصال فیزیکی کامپیوترها و سرورها استفاده می‌کنند.

نصب و راه‌اندازی صحیح آن‌ها بسیار حائز اهمیت است و در غیر این صورت شبکه کارآیی لازم را نخواهد داشت. نصب شبکه‌های بی سیم یا وایرلس راحت‌تر و ارزان‌تر است.

این نوع شبکه‌بندی بیشتر برای شبکه‌های محلی LAN و شبکه‌های گسترده WAN قابل استفاده است. شبکه وایرلس در حالتی که سیستم‌های شبکه در فواصل دوری از هم قرار دارند، گزینه بهتر و مقرون به صرفه‌تری خواهد بود.

سیگنال‌های شبکه بی‌سیم قوی و قابل اطمینان هستند و شما با خیال راحت‌تری می‌توانید مطمئن شوید که شبکه شما بدون نقص کار می‌کند.

پشتیبانی فنی شبکه

پشتیبانی فنی موقعیتی است که توسط یک شرکت برای نظارت و نگهداری سیستم‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری رایانه‌های موجود به کار گرفته می‌شود. از جمله مواردی که در قرارداد پشتیبانی شبکه رایان پشتیبان درج می‌گردد، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. تهیه نسخه پشتیبان از کلیه اطلاعات مجموعه در دوره‌های از قبل تعیین شده و مشخص
 2. کنترل سطح دسترسی افراد به منابع سخت‌افزاری و نرم‌افزاری (به درخواست کارفرما)
 3. اطلاع‌رسانی اشکالات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری و رفع عیوب و مشکلات آن‌ها
 4. آموزش‌های مبتدی شبکه به کاربران با هدف استفاده بهینه و درست از شبکه
 5. جلوگیری از نفوذ و آسیب به شبکه
 6. ارائه تمهیدات ضروری در جهت به حداقل رساندن مشکلات نرم‌افزاری

تعرفه خدمات شبکه

اینکه هزینه و تعرفه دریافت خدمات شبکه از شرکت رایان پشتیبان به چه صورت است، کاملا به نوع شبکه بستگی داشته و متناسب با نوع شبکه تغییر می‌کند. عموما دسته‌بندی خدمات شبکه به دو نوع خدمات پسیو و خدمات ثانویه تقسیم می‌شود و در قیمت گذاری خدمات شبکه عواملی همچون نوع شبکه مورد نظر، گستردگی شبکه، ابعاد، تعداد نودها و مواردی از این دست موثر هستند. با توجه به تنوع شبکه و شرایط متنوع نصب و راه‌اندازی آن‌ها، امکان در نظر گرفتن رقم ثابت در ارائه خدمات شبکه وجود ندارد و برای آگاهی از تعرفه دقیق می‌توانید از جلسه مشاوره رایگان با کارشناسان و متخصصان ما در مجموعه رایان پشتیبان بهره‌مند شوید. تیم متخصص رایان پشتیبان به دقت با برآورد هزینه اجرایی زیرساخت شبکه و متناسب با بودجه کارفرما، اقدام به ساخت و راه‌اندازی زیرساخت شبکه می‌کنند.

خدمات جامع شبکه را با ما تجربه کنید :

 • کابل کشی شبکه - پسیو شبکه و تلفن
 • نصب دوربین مداربسته
 • نصب و راه اندازی سرور های HP , Supermicro , Intel
 • رفع اشکالات شبکه و مشکلات روزمره
 • نصب و راه اندازی میکروتیک ، سیسکو
 • نصب انواع تجهیزات شبکه از جمله روتر ، سوئیچ ، فایروال
 • راه اندازی سیستم مانیتورینگ و ترافیک شبکه
 • نگهداری و پشتیبانی تجهیزات پسیو شبکه شامل کابل ، داکت و …
 • نگهداری، پشتیبانی و پیکربندی حرفه ای تجهیزات شبکه سوئیچ ٬ روتر و …
 • فروش انواع سرور و ups
 • نگهداری و پشتیبانی اتاق سرور شامل رک ، سرور ، UPS و …
 • نگهداری و پشتیبانی سیستمهای صوتی و تصویری تحت شبکه
 • ارائه بهترین راهکارهای سخت افزاری و نرم افزاری امنیت شبکه
 • طراحی و اجرای مانیتورینگ شبكه روزانه، هفتگی، ماهانه(Monitoring )
 • ارائه سرویس های Active Directory ، DNS ، IIS ، FTP ، Routing ، SQL
 • استاندارد سازی شبکه و اتاق سرور (Datacenter)

چرا رایان پشتیبان؟

برخورداری از سابقه طولانی و داشتن تجربه کافی در حوزه ارائه خدمات شبکه، دانش فنی بالا، برخورداری از نمونه کارهای متعدد، بهره‌مندی از نیروی کار متخصص تنها مزایایی نیستند که با دریافت خدمات شبکه از رایان پشتیبان از آن‌ها بهره‌مند خواهید شد، بلکه در کنار مطالب فوق مزایای دیگری نیز وجود دارند و چند مورد از مهم‌ترین مزایای همکاری با رایان پشتیبان در بهره‌گیری از خدمات شبکه به شرح زیر هستند:

6 مورد از مزایای کار با رایان پشتیبان و بهره گیری از خدمات شبکه:

صرفه جویی در هزینه

پیاده‌سازی شبکه به‌عنوان یک سرویس می‌تواند بسیاری از هزینه‌های فناوری اطلاعات از جمله هزینه‌های زیرساخت، سخت‌افزار و نرم‌افزار و همچنین هزینه‌های عملیاتی، نگهداری و خدمات را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. در یکی از نظرسنجی‌های اخیر نشان داده شده که شرکت‌هایی که از خدمات مدیریت‌ شده شبکه برای برخی یا همه نیازهای فناوری خود استفاده می‌کنند، حداقل ۲۵ درصد کاهش در هزینه‌های سالانه فناوری اطلاعات دارند. علاوه بر این، هنگامی که خدمات شبکه به شکل هزینه ثابت در نظر گرفته میشود، هزینه‌های سازمان بهتر کنترل شده و قابل پیش بینی‌تر میشوند. هزینه‌های سرمایه کاهش می‌یابد زیرا سخت‌افزار فیزیکی کمتری در محل وجود دارد و هزینه‌های مرتبط با ارتقا، نگهداری و آموزش در هزینه ماهانه لحاظ می‌شود.

سطوح بالای دسترسی

متخصصان و کادر فنی رایان پشتیبان می‌توانند سطوح آپتایم را در محدوده پنج تا نه (99.999%) تضمین کنند. بسیاری از قراردادهای سطح سرویس (SLA) که با ارائه دهندگان خدمات شبکه مدیریت شده انجام میشود، سطوح در دسترس بودن، زمان به کارگیری شبکه، و زمان پاسخ و حل را برای رسیدگی به مسائل شبکه تضمین می‌کند. سازمان‌هایی مانند آتش نشانی، پلیس، بیمارستان و اورژانس و امداد و نجات به این سطح بالا از دسترسی در همه زمان‌ها و در هر شرایطی نیاز دارند. استفاده از شبکه به عنوان یک سرویس با یک ارائه دهنده معتبر، راه آسانی برای تضمین این سطح خدمات است و به سازمان‌ها اطمینان می‌دهد که یک سیستم ارتباطی قابل اعتماد و پایدار داشته باشند.

اقدامات پیشگیرانه جهت جلوگیری از مشکلات

از آنجا که ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده زیرساختی برای پشتیبانی از پیاده سازی و ارتقاء سریع و همچنین نگهداری پیشگیرانه دارند، شبکه به عنوان یک سرویس مزایایی را فراهم می کند که ممکن است شرکت ها در غیر این صورت قادر به انجام آن نباشند. خدمات نظارت مستمر باعث میشود مشکلات به راحتی قابل پیشگیری باشند و اعلان‌ها را اغلب میتوان به گونه‌ای پیکربندی کرد که بتوان مسائل عمده را حتی قبل از اینکه فعالیت‌های تجاری روزانه را مختل کنند شناسایی و حل کرد.

امنیت پیشرفته

با شبکه به عنوان یک سرویس، اکثر ارائه دهندگان می‌توانند از امنیت کل شبکه صدا و داده اطمینان حاصل کنند تا همه تراکنش‌ها، برنامه‌های کاربردی حیاتی و داده‌ها، ایمن نگه داشته شوند. یک راه حل امنیتی شبکه کاملاً مدیریت شده همچنین می‌تواند نقاط منفرد خرابی را از بین ببرد و از تنگناها و نفوذهای غیرمجاز جلوگیری کند.

بهبود کیفیت خدمات (QoS)

شرکت‌ها همچنین می‌توانند از کیفیت صدای بهتر، مسیریابی تماس کارآمدتر و مدیریت شبکه بهبودیافته با کیفیت خدمات داخلی (QoS) بهره‌مند شوند. ستون فقرات MPLS با کیفیت و سرعت بالا را میتوان در انواع اتصالات اینترنتی ارائه کرد و کیفیت سرویس با اولویت بندی ترافیک تضمین میشود. تجزیه و تحلیل بسته، منبع، مقصد و حتی استفاده تجاری را میتوان برای تعیین اولویت بندی ترافیک مورد استفاده قرار داد، و شبکه‌های آگاه از برنامه، امکان تنظیمات بداهه را برای جلوگیری از تنگناها و حفظ حداکثر عملکرد فراهم کرد.

پشتیبانی مداوم از شبکه

ما در رایان پشتیبان همواره با داوطلبان ماهر فنی با مهارت‌های بین فردی عالی برای موقعیت پشتیبانی فنی همکاری می‌کنیم. افسران پشتیبانی فنی مشکلات فنی را برطرف می‌کنند ، بازخورد مشتری را به موقع ارائه می‌دهند و از برنامه‌های جدید و سایر وظایف پشتیبانی می‌کنند. علاوه بر این، افسران پشتیبانی فنی ملزمند مستقیماً با مشتریان صحبت کنند و همچنین مستندات کتبی ایجاد کنند که نیاز به ارتباط کتبی و کلامی عالی دارد.

نحوه کار رایان پشتیبان؟

از آنجا که تعداد شرکت‌ها و سازمان‌های تجاری و حتی اداری در تهران بیشمار است، رقابت زیادی بین شرکت‌ها وجود دارد. از این رو هریک از شرکت‌ها می‌کوشند شبکه‌ای قدرتمند در سازمان خود داشته باشند و از خدمات کامپیوتری عالی بهره‌ مند شوند. ناگفته نماند که خدمات شبکه در تهران تنها مختص شرکت‌های بزرگ نیست، و شرکت‌های متوسط و کوچک نیز متناسب با نیاز خود خدمات شبکه دریافت می‌کنند. این خدمات می‌تواند شامل نصب یک نرم افزار یا پیکربندی یک سیستم و یا پشتیبانی از شبکه یک سازمان باشد.

ارائه خدمات شبکه در تهران، میتواند به صورت حضوری، آنلاین و یا از راه دور صورت گیرد. شرکت رایان پشتیبان یکی از شرکت‌های خدمات و پشتیبانی از شبکه در تهران است که خدمات متنوعی برای ارتقا و تامین امنیت شبکه‌ به شرکت‌ها ارائه می‌دهد. تیم رایان پشتیبان دارای تیمی مجرب و تحصیل کرده بوده که هر کدام وظایف خود را در زمینه شبکه به صورت تخصصی انجام می‌دهند. از دیگر مزایای همکاری با رایان پشتیبان، ارائه خدمات تخصصی و پرسرعت متناسب با نیاز مشتری و همچنین انعطاف پذیری بالای این مجموعه می‌باشد.

همین امروز با مشاوران شرکت رایان پشتیبان تماس بگیرید و از خدمات شبکه ما در تهران بهره ببرید. ما ابتدا با نیازسنجی سازمان شما شروع می‌کنیم، سپس کادر فنی رایان پشتیبان با مشورت یکدیگر تحلیل‌های لازم را انجام می‌دهند تا مناسبترین استراتژی را برایتان پیاده سازی کنند به طوری که کارایی شرکت به طرز قابل توجهی افزایش پیدا کند، از هزینه‌های اضافی پرهیز شود و در صورت خرابی زمان خرابی کاهش پیدا کند. میتوانید مطمئن باشید که کار به افرادی واگذار شده است که نگرانی‌های شما را درک می‌کنند و قصد دارند کارها را برای شما آسان‌تر کنند.

شرکت‌ خدمات شبکه رایان پشتیبان در تهران، از مرحله اجرا تا پشتیبانی همراه شما خواهند بود. هرچه تعداد سیستم‌ها و کلاینت سرورهای یک شرکت بیشتر باشد، به همکاری با یک شرکت ارائه دهنده خدمات شبکه احساس نیاز بیشتری خواهد داشت.

شرکت‌های زیادی در تهران در زمینه شبکه و خدمات مربوطه فعالیت دارند اما در نظر داشته باشید یک شرکت خدماتی پشتیبانی باید داری تجارب زیاد در حوزه شبکه مانند خرید تجهیزات و لوازم جانبی شبکه، توانایی اجرا و نگهداری شبکه باشد.

هرکدام از این فعالیت‌ها می‌تواند به شما کمک کند تا یک شبکه پایدار و با امنیت بالا داشته باشید و از دسترسی ویروس‌ها و تروجان‌ها به اطلاعات امنیتی شرکت در امان باشید.

خدمات شبکه خود را به رایان پشتیبان بسپارید!

شرکت رایان پشتیبان با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه خدمات شبکه مفتخر است بهترین خدمات را به انواع سازمان‌ها و کسب‌وکارهای تجاری در سراسر ایران ارائه دهد. خدماتی که رایان پشتیبان برخلاف سایر شرکت‌های پشتیبانی انجام می‌دهد، بر اساس آزمون و خطا نیست و بر پایه تجربه‌ای 17 ساله است که آن را از دیگر شرکت‌های خدماتی متمایز می‌سازد. اگر به دنبال شرکتی معتبر و متخصص در حوزه ارائه خدمات مرتبط با شبکه و سیستم کامپیوتری می‌گردید، مجموعه ما آماده ارائه خدمت به شماست. کافیست برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 02126763146 در تماس باشید.

خدمات شبکه در تهران

سوالات متداول

خدمات شبکه رایان پشتیبان در چه مناطقی از تهران صورت می‎گیرد؟

در تمام مناطق تهران شما می‎توانید از خدمات شبکه تیم رایان پشتیبان بهره‌مند شوید.

هزینه خدمات شبکه چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه خدمات شبکه به عوامل مختلفی بستگی دارد که از آن جمله می‌توان به نوع شبکه، گستردگی شبکه، تعداد نودها، ابعاد و موارد دیگر اشاره کرد. در نتیجه نمی‌توان رقم ثابتی از قیمت خدمات شبکه ارائه داد و بدین منظور می‌توانید با کارشناسان تخصصی مجموعه ما ارتباط برقرار کنید.

چرا باید رایان پشتیبان را انتخاب کرد؟

استفاده از متخصصان مجرب، رضایت مشتریان پیشین و بیش از 15 سال سابقه کاری موفق تنها چند نمونه از مزایای کار با تیم تخصصی رایان پشتیبان است.

خدمات شبکه رایان پشتیبان برای چه شرکت هایی مناسب است؟

اگر در شرکتی قرار دارید که چند کامپیوتر و یا اینترنت استفاده می کنید، راه اندازی شبکه می تواند به پیشرفت شما کمک بسیاری کند.

پشتیبانی از شبکه به چه صورت انجام می گیرد؟

پشتیبانی از شبکه در مجموعه ما متناسب با نیاز مخاطب و خطای به وجود آمده در شبکه انجام می شود و این پشتیبانی ممکن است به صورت های ریموت و از راه دور و یا به صورت حضوری صورت گیرد.

TOP تماس فوری باما