نگهداری کامپیوتر و شبکه در ونک

خدمات شبکه در ونک

پشتیبانی شبکه

– نصب و راه اندازي شبكه

– پشتيباني شبكه و كامپيوتر

– عقد قرارداد پشتيباني جهت شركت ها و موسسات

– فروش انواع سرور و ups

– راه اندازي سرور و دامين ، فايل سرور، سرور پشتيبان، ايميل داخلي

– مجازي سازي و نرم افزار هاي كنترل پهناي باند اينترنت و شبكه

خدمات کامپیوتر

خدمات کامپیوتر

– تعمير انواع كامپيوتر، لپ تاپ، نوت بوك و سرور

– ارائه انواع كامپيوتر، لپ تاپ و لوازم جانبي

– پشتيباني كامپيوتر و سيستم

– نصب انواع سيستم عامل ويندوز

– نصب نرم افزارهاي كاربردي

– نرم افزارهاي تخصصي عمران، برق، مكانيك و …

– بروزرساني انواع نرم افزار

– ارائه انتي ويروس اورجينال

شرکت های تحت پشتیبانی در ونک:

 شرکت بازرگانی آرمس

شرکت کمال ملکی

شرکت کاشی و سرامیک آلوارس

شرکت باران سرام

شرکت سکنا آوران

شرکت بازرگانی آوا

فروشگاه و شرکت خانه کالا

شرکت پارما

ارائه خدمات تعمیرات کامپیوتر در ونک

 

هر وسیله الکترونیک و دیجیتال به ویژه قطعات کامپیوتری که ساعت زیادی نیز روشن هستند و از آن ها استفاده می شود، در معرض خرابی بصورت بالقوه می تواند قرار داشته باشد. این یک مزیت است که در نزدیکی محل کار یا منزلمان دفتری مورد اعتماد جهت خدمات مربوط به کامپیوتر و تعمیر کامپیوتر وجود داشته باشد که با اعتماد کامل تمام این امورمان را به آنها واگذار نماییم. از آنجا که ونک محله ای مرکزی در نیمه شمالی تهران می باشد و به نوعی محله ای کاملا اداری و دفتری است، لزوم وجود دفتر خدمات کامپیوتر در ونک، بسیار زیاد به نظر می رسد. این دفتر خدمات گسترده ای را ارائه می نماید. مسائل مربوط به پشتیبانی و خدمات نرم افزاری و نصب ویندوز و خدمات مربوط به آن، مشاوره در مورد خرید دستگاه ها و قطعات و سخت افزار های کامپیوتری، تعمیرات قطعات و دستگاههای کامپیوتری، خدمات فروش سرور و نصب آن، خدمات پس از فروش و سرویس سرورها و پشتیبانی شبکه برای کلیه ادارات و شرکت ها و همچنین مشتریان خانگی در منطقه ونک، جزو خدمات این دفتر خدمات کامپیوتری محسوب می شود.

اولین و مهم ترین خدمتی که این دفتر فنی خدمات کامپیوتری ارائه می دهد تعمیر کامپیوتر در ونک می باشد. تعمیر و پشتیبانی پس از فروش انواع لپ تاپ، کامپیوترهای رو میزی، و کلیه لوازم وابسته به سیستم های کامپیوتری با بهترین کیفیت و جهت جلب بالاترین میزان رضایت مشتریان ارائه می گردد. تعمیرات کامپیوتر در ونک، برای کلیه شرکت ها و ادارات قرار گرفته در محدوده ونک و همچنین مصرف کنندگان خانگی در محدوده ونک با بهترین سرعت و کیفیت ارائه می گردد. این یک مزیت بسیار عالیست. زیرا همان طور که عرض شد ونک در قسمت تجاری و اداری نیمه شمال تهران در مرکزیت قرار گرفته و در اطراف آن و محدوده نزدیک به آن هم جمعیت زیادی زندگی می کنند و هم شرکت ها و ادارات زیادی قرار دارند.

هرگز نمی توان تعمیر قطعات کامپیوتری و دیجیتتال را به کسی که مورد اعتماد نیست سپرد. ممکن است برخی سودجویان قطعات با صداقت و درستی این کار را انجام نداده و حتی اگر نیاز به تعویض قطعه ای باشد از قطعات بی کیفیت و فرعی استفاده کرده و هزینه قطعات اصلی را دریافت نمایند. این دفتر خدمات تعمیرات کامپیوتر تضمین می دهد در این زمینه همواره رضایت مشتریان را در اولویت برنامه ها و اهداف خود داشته و ابهترین کیفیت کار ممکن را برای رضایت مشتری به کار خواهد برد.

 

خدمات نصب و راه اندازی و پشبیبانی شبکه در ونک

معمولا اکثر ادارات و شرکت ها و همچنین مراکز آموزشی، برای یکپارچگی سیستم های رایانه ای خود، شبکه راه اندازی می کنند و کلیه سیستم های کامپیوتری خود را به شبکه وصل می نمایند. بسیاری از شرکت ها و ادارات بزرگ تهران که معمولا جزو شرکت ها و ادارات با پرسنل بالا نیز محسوب می شوند در محدوده میدان ونک قرار دارند. از این رو نیاز به دفتر خدمات شبکه در ونک بسیار احساس می شود. این شرکت که خدمات نصب و راه اندازی شبکه در ونک را ارائه می دهد در زمینه ایجاد شبکه در شرکت ها و ادارات، ار مرحله ابتدایی و پایه، مشاوره های کارشناسی را خدمت شرکتها و ادارات و کسانی که برای کارشان به شبکه نیاز دارند ارائه می نماید.

همانطور که عرض شد ادارات و شرکت های مختلف برای کارشان به شبکه کامپیوتری نیاز دارند . اما موسسات آموزشی، آموزشگاهها و … که در زمینه آموزش فعالیت دارند نیز از اصلی ترین متقاضیان راه اندازی شبکه هستند. معمولا این گونه شبکه ها چون اپراتور های پرتعدادی دارند مستتعد مشکلات فنی نیز می توانند باشند. خدمات پشتیبانی شبکه یکی از نیاز های همیشگی شبکه های این گونه موسسات است که به بهترین نحو توسط این شرکت ارائه می گردد.

در نهایت وقتی یک شبکه نصب و راه اندازی شود کار به پایان نرسیده است. تازه کار پرسنل با شبکه آغاز می شود و احتمال بروز مشکلات کلی و جزئی همواره وجود خواهد داشت . از این رو این شرکت که ارائه دهنده خدمات پشتیبانی شبکه در ونک و سایر نقاط نیز می باشد در خدمت مشتریان عزیز خواهد بود و آنها را در مرحله پشتیبانی نیز تنها نخواهد گذاشت.

از خدماتی که این شرکت ارائه می نماید می توان به طراحی شبکه، کابل کشی و اجرای بستر های مبتنی بر شبکه، راه اندازی سرور و دامین، سرور پشتیبان، ایمیل داخلی و همچنین فروش انواع سرور و پشتیبانی آن نیز اشاره نمود . این دفتر فنی خدمات کامپیوتری، آماده عقد قرار داد فروش و پشتیبانی با شرکت ها و موسسات مختلف می باشد. این شرکت با داشتن رزومه و سابقه کاری بسیار خوب و موفق در همکاری و ارائه خدمات پشتیبانی به تعداد بسیاری از شرکت ها قطعا می تواند رضایت تک تک مشتریان و شرکت های مختلف را جلب نماید. این شرکت در ارائه خدمات به مشتریان دو اصل سرعت در خدمت رسانی و کیفیت مطلوب و مورد نظر مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده است.

خدمات کامپیوتری در ونک , خدمات کامپیوتر در ونک , خدمات شبکه ونک , خدمات شبکه در ونک, نصب شبکه ونک , نصب و راه اندازی شبکه ونک , خدمات کامپیوتر و شبکه ونک , تعمیر کامپیوتر ونک , تعمیرات کامپیوتر ونک , تعمیر لپ تاپ ونک , تعمیرات لپ تاپ ونک , پشتیبانی کامپیوتر ونک , پشتیبانی شبکه ونک , تعمیر کامپیوتر نزدیک ونک , شرکت کامپیوتری ونک , شرکت کامپیوتری در ونک , اعزام کارشناس کامپیوتر ونک , ونک , 
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...