برون سپاری فناری اطلاعات

برون سپاری فناوری اطلاعات IT

در حال حاضر روابط برون‌‌ سپاری در حوزه خدمات فناوری اطلاعات در سازمان های محلی نه یک انتخاب به دلیل اینکه یک ضروت استراتژیک به شمار می رود تا سازمان‌ها بتوانند بر وظیفه های اصلی خود تمرکز کنند و با کم شدن هزینه‌های عملیاتی و ریسک فناوری، منبع های برون سازمانی را در خدمت اهداف سازمانی خود قرار دهند.

برون سپاری فناری اطلاعات IT

یکی از علت هایی که در صنعت فناوری اطلاعات در حال حاضر خیلی به چشم می خورد، مفهوم برون سپاری می باشد. برون سپاری را می توان به شکلی سپردن کار به کاردان در نظر داشت. در جهانی که مدیران سازمان ها و شرکت ها مشتری مداری را سرلوحه خود می گذارند، تمرکز بر کار اصلی شرکت از یک طرف و استفاده مناسب و همه جانبه از فناوری های اطلاعاتی بروز، آن ها را به سمت برون سپاری IT می کشاند.

بیشتر بخوانید: برون سپاری خدمات فناوری اطلاعات

به نوع دیگر، عمدتا شرکت هایی که فروش را پایان یک معامله فرض کرده اند و به پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش که در پایان رضایت هرچه زیادتر کاربران را دربرخواهد داشت دقت می کنند در این مسیر قدم می گذارند.
از این رو، شرکت رایان پشتیبان درصدد است با ارائه تمامی خدمات فناوری اطلاعات و پشتیبانی شبکه به نوع دیگر ارائه خدمات برون سپاری واحد IT شرکت ها، این واحد را با استفاده از تکنولوژی های جدید در خدمت هر چه زیادتر پشتیبانی فنی شرکت ها و کاربران ایشان قرار دهد.

برخی از دلایل که شرکت ها آغاز به برون سپاری می کنند:

۱ – کم کردن و مدیریت هزینه ها

موقعی که شما برون سپاری انجام می دهید، هزینه های مربوط با استخدام یک کارمند پاک می شود، مثل نظارت مدیریتی، بیمه درمانی، آموزش، مالیات، بازنشستگی و ….

۲ – بهبود تمرکز شرکت بر صلاحیت های مهم

این نه عملی می باشد و نه امکان پذیر که تمامی کارها به وسیله یک شرکت صورت گیرد و در تمامی حوزه ها فعالیت کنند. برون سپاری به شما این اجازه را خواهد داد تا بر صلاحیت های اصلی شرکت تمرکز و باقی کارها را به شرکت های دیگر بسپارید.

۳ – دسترسی به امکانات استثنایی

موقعی که شما به سازمان هایی که در زمینه های مورد نیاز شما متخصص هستند برون سپاری می کنید، بازگشت سرمایه به شما خیلی زیادتر می شود. به جای بهره گیری از آگاهی و دانش یک نفر، شما می توانید از تجربه یک تیم از حرفه ای استفاده کنید. شرکت های برون سپاری به شکل معمول به کارکنانی احتیاج دارند که آموزش لازم را دیده باشند و گواهی نامه معتبر دریافت کرده باشند.

مزایای برون سپاری برون سپاری فناوری اطلاعات :

هنوز اطمینان ندارید که برون سپاری کنید یا نه؟ بر اساس نظر Anotucci، موقعی که شرکت خود را برون سپاری می کنید، می توانید مزایای بیشتری را انتظار داشته باشید.

۱ – دستیابی به جدیدترین تکنولوژی

چطوری کارمندان خود را بروز نگه کنیم؟ برون سپاری به شما این امکان را خواهد داد که بیشتر از یک کارمند حرفه ای داشته باشید. هر چه کارمندان ماهرتری داشته باشید، می توانید پیشنهادات زیادتری را در مورد کسب درآمد از آن ها دریافت نمایید.

۲ – صرفه جویی در هزینه

برون سپاری خدمات شبکه ، مزیت های مالی زیادی را برای شما فراهم می کند.

۳ – کارکنان متخصص

شرکت هایی که برون سپاری می کنند، کارکنانی را استخدام خواهند کرد که شرایط به خصوصی و گواهی نامه معتبر در اختیار داشته باشند. در صورتی که کارکنان تمام وقت استخدام نمایید، نمی دانید که آیا آن ها از حرفه  لازم برخوردار می باشند یا خیر، پس شما احتمال دارد شخص اشتباهی را برای کار استخدام نمایید.

مطلب مرتبط:

برون سپاری خدمات شبکه

برون سپاری خدمات فناوری اطلاعات

 

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of